Mirka – LIST: Będę wytrwała

Od czasu kiedy odmawiam Nowennę Pompejańską a czyniłam to wielokrotnie z prośbą o wyleczenie syna z nałogów pijaństwa i narkotyków doznaję dużo łask ,wszystko zaczyna się jakoś układać w jedną całość nie zawsze po mojej dokładnie myśli ,ale czuję ,że jestem kierowana , nagle przychodzi pomoc z różnych miejsc wręcz taka o jakiej nie śniłam . Czuję tę obecność Matki Bożej . Syn zrywa z nałogami , podejmuje leczenie , rodzina zaczyna nas wspierać finansowo i modlitwą , syn przystępuje do spowiedzi św. , jest wspierany przez księży ,doznajemy jednym słowem ogromu łask po pewnym czasie syn znowu się wyłamuje i schodzi na manowce w tej chwili ma poważny kryzys nie wiem co będzie dalej , może ta droga będzie taka wyboista , ufam Matce Bożej ,że to nasze cierpienie się kiedyś zakończy . Przecież czuję jej obecność i doznaję wielu łask. Będę ją dalej odmawiać, to nasze cierpienie widocznie czemuś służy. Kiedyś wszystko stało w miejscu , odkąd zaczęłam odmawiać tę modlitwę cały czas się coś dzieje Będę wytrwała . . .

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
irenaAnna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Agnieszko, nie poddawaj się. My zawsze chcemy, żeby cierpienie jak najszybciej nas opuściło, bo jest nam w nim niekomfortowo. Chociaż cierpienie uczy nas tak dużo. Wiem coś o tym, bo też cierpiałam. Łączę się z Tobą w tym cierpieniu, i wołam do Boga, żeby dodał Wam sił i jeśli to możliwe, oddalił cierpienie jak najszybciej. Z Panem Bogiem!

irena
Gość
irena

agnieszko ,nawet nie wiesz jak cie rozumie ,ja tez ciagle trwam na modlitwie o wytrwanie w trzezwosci mojego meza ,ale zlo ktore zagoscilo kilka lat temu w mojej rodzinie ciagle robi zamieszanie ,ciagle szuka furtki zeby nas zatrzymac przy sobie ,ja jednak znalazlam tak jak ty najlepsza OCHRONE jaka mozna miec ,wierze ze w koncu wszystko wroci na wlasciwe tory ,bo mam MATKE i OJCA czyli Matke Boza i Pana Boga