Kinga: mam prawo jazdy

Chciałabym podziękować Kochanej Matce Bożej Pompejańskiej i Św. Rity za zdanie egzaminu prawa jazdy w dniu 22 lipca, zdałam za 4 razem .Nie wiedziałam,że zdałam właśnie w dniu imieniny Maryi,a takze w dniu pierwszego dnia części dziękczynnej - również w imieniny Maryi. Więc to był dla mnie znak od Maryi...
Read More

Tomasz: Modlitwa o rodzinę

Zachęcam wszystkich do modlitwy i wytrwałości. Na ten moment wiem, że w życiu mojej żony pojawiła się osoba trzecia (chociaż wypiera się tego) nie mniej jednak ciągle wierzę, że znów będziemy razem.
Read More

Izabela: Moja bratnia dusza i wiele dobrego..

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Przede wszystkim dziękuję Wam, za wszystkie świadectwa jakimi dzielicie się w tym miejscu. Dzięki Wam, byłam(i jestem dalej) w stanie odmawiać tą piękną modlitwę!
Read More

Elżbieta: „fanka” nowenny pompejańskiej

Serdecznie witam! Chciałam podzielić się swoim doświadczeniem w odmawianiu Nowenny Pompejańskiej. Obecnie odmawiam czwartą Nowennę. Pierwszą odmówiłam w intencji pogodzenia się pewnej rodziny. Jednak do chwili obecnej nic się tam nie zmieniło. Wierzę, że Matka Boża o nich nie zapomni i gdy przyjdzie odpowiedni czas na pewno pogodzą się. Drugą...
Read More

Ania: małżeństwo, otrzymane łaski

Przez ten czas dzialo sie wiele dziwnych rzeczy.Ale ogrom lask jaki na mnie spadl jest duzy.Wreszcie odzyskalam spokoj.
Read More

Michalina: Przemiana serc małżonków

znamy się z mężem od 11 lat. To nasza pierwsza miłość. Pobralismy sie 4 lata temu. Na początku roku urodziło się nam dzieciątko. Jest to wielkie błogosławieństwo!!!
W pierwszej nowennie modlilam się o odrodzenie naszego małżeństwa w miłości, przyjaźni i szacunku. Właśnie tego wszystkiego nam zabrakło. Mąż nie widział żadnego problemu. Uważał że na siłę wymyślam sobie problem. Dodatkowo jego skłonność do popijania alkoholu wzmagala we mnie rozpacz i bezsilność. Nowennę zaczęłam w listopadzie. Sumiennie odmawialam modlitwy każdego dnia. Nawet w trakcie skurczy na porodowce nie poddalam się i polecalam Najświętszej Matce nasz problem… Widocznie coś szło nie tak skoro po powrocie do domu ze szpitala dokładnie 4 dnia już dziękczynnej części, zwyczajnie ze zmęczenia usnelam z maluszkiem na rękach…. kilka dni później zaczęłam od nowa… i tak dotarłam do końca. Jestem świadoma że nie zawsze starannie udawało się odmówić każda część różańca. Często nawijaly sie jakieś rozpraszajace sprawy. Jednak nawet mimo to otrzymałam łaskę od Mateńki. Pierwsza to taka, że chyba naprawily się relacje moje z siostrami męża. Panuje inna atmosfera,dzięki której jestem spokojniejsza i nie kłóce się z małżonkiem o to dlaczego mnie tam nie akceptują. Dużo na pewno zmienił fakt, że mamy dziecko, ale to również jest zasługą GÓRY.

Wracając teraz do naszej relacji… odmawiając różaniec na początku chowalam się przed mężem. Dlatego, że lekko drwił z mojej modlitwy. Nawet podsmiewal się że do jakiejś sekty wstąpie (zaznaczę że mąż jest jak najbardziej wierzacy). Przez cały okres 54 dni spotykały mnie różne przykrości ze strony M. chciałam jednak walczyć. W przygnębieniu poporodowym płakałam z bezsilności widząc totalną obojętność wobec mojej osoby. Mogłam liczyć na męża w sprawach codziennych Ale widziałam jak się oddala ode mnie emocjonalnie. Już 10 dni przed końcem nowenny czułam jak spada ze mnie ta skorupa uporu. Bardzo zaskoczona byłam jak łatwo było mi uwolnić się od milczenia i wyznać mężowi to co czuje.
Ten jeden dzień euforii spowrotem zamienił się w szarą rzeczywistość. W końcu przede mną było jeszcze 10 dni… skończyłam nowennę i nie widziałam jakiegoś magicznego przełomu. Do dzisiaj. Właśnie dziś mąż powiedział mi jak bardzo mnie kocha. Mnie i nasze dziecko. Wiem, że zmiany Matka Boża zaprowadziła w nas obojga. Poświęcam Najświętszej Panience nasz związek aby nigdy już nie zabrakło w nim miłości, abyśmy potrafili ze sobą rozmawiać i szanować siebie nawzajem…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Michalina: Przemiana serc małżonków"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Malena
Gość
Malena

Piekne świadectwo!

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.