Aleksandra: czuję, że moja dusza została uzdrowiona

Postanowiłam modlić się nowenną pompejańską na wyjeździe, gdyż przebywam na stypendium w Hiszpanii. Z racji, że prawie nikt w moim mieście nie praktykuje wiary, postanowiłam modlić się nowenną aby umocnić wiarę i zmienić się na lepsze. Nie była to intencja za zdrowie ani za osoby bliskie. Ale nowenna zmieniła moje...
Read More

Grazyna: Dzięki Bogu tato wraca do zdrowia.

Nowennę Pompejańską odmawiam bez przerwy od 01.01.2014r. Jest to moja 32 nowenna , a to dlatego że były takie momenty że odmawiałam czasami 2 a nawet był taki czas że mówiłam 3 nowenny na raz. Sama sobie nie dowierzam że dałam radę mówić 9 różańców na dzień. Było mi bardzo ciężko , ale z pomocą Bożą wszystko jest możliwe. Trzy lata temu mój tato zachorował na jelito grube.
Read More

Lucyna: Wielki spokój i wielka świadomość

To jest niesamowite , mam dziś 12 dzień nowenny i od kilku dni odczuwam ogromny spokój wewnętrzny.  Świadomie i  umiejętnie radze sobie w sytuacjach życiowych, pracy. Polecam.  Kto nie spróbuję ten nie doświadczył. Matka daje nam więcej niż prosimy. 
Read More

Renata: Ta nowenna to prawdziwe źródło cudów

Historia Modlitwy Pompejanskiej to konkretne doswiadczenie ludzi, ktorzy ja odmawiali i ktorzy doswiadczali jej mocy. Ta modlitwa dziala naprawde. Czesto czytalam Wasze swiadectwa i znajdowalam umocnienie, bo doswiadczalam slabosci, mimo, ze przeciez caly czas doswiadczalam tez mocy nowenny. Moje swiadectwo to podziekowanie Najukochanszej Matce. Dziekuje Matko Niepokalanie Poczeta za laski otrzymane w 6 nowennach, bo zawsze otrzymywalam to, o co prodilam.
Read More

Mam nadzieję, iż Siostra zrozumie, że nie tędy droga

Maryja zawsze przychodzi z pomocą i nie zostawia nas samych.
Read More

Michał: Opieka nad ciążą córki

Witam Wszystkich.MARYJA moja Matuchna jak się do Niej zwracam kiedy się do Niej modlę ,kiedy po prostu z Nią rozmawiam zatroszczyła się o mnie w 2012r.Tak pokierowała moim życiem ,że teraz to wiem.Już w 2013r zapukała do mojego serca dając mi do ręki Gościa Niedzielnego z artykułem o Cudownej Nowennie Pompejańskiej co sprawiło że zacząłem czasami odmawiać różaniec.Rok później ta sama gazeta i obrazek Matki Bożej Różańcowej z Pompejów z instrukcją jak odmawiać NP.Tym razem wiedziałem że Matuchna wyciąga do mnie ramiona.Do tej pory udało mi się odmówić z Jej pomocą 5 NP.Myślę że wszystkie przyniosły dobre owoce.Napiszę o ostatniej NP którą odmawiałem w intencji o szczęśliwe rozwiązanie dla córki i dla dzieciątka które miało się narodzić.Córka wychodząc za mąż była w ciąży.Od samego początku bardzo źle znosiła ciążę chudła w oczach nie mogła nic jeść dużo zwracała przez co ciąża stała się bardzo zagrożona.Napiszę tylko że ślub pomimo tego że nikt tego specjalnie nie planował odbył się w święto św.Rodziny.Kiedy córka była już po ślubie a sytuacja z ciążą się pogarszała zacząłem odmawiać nowennę.Matuchna od razu wiedząc jak się martwię uczyniła cud od razu mnie uspokoiła poczułem spokój i pewność że WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE.Maksymilian urodził się w 8 -mym miesiącu ciąży 19 marca w dniu św. Józefa Oblubieńca NMP.w dość dramatycznych okolicznościach miał ledwo 2kg.Właśnie mija roczek jak zostałem szczęśliwym dziadkiem.MATUCHNO jeszcze raz dziękuję za CUD.Od tej pory staram się odmawiać codziennie różaniec.Myślę już o kolejnej nowennie.Kochani z MARYJĄ ŻYCIE JEST PIĘKNE módlcie się do Niej ONA jest naszą MATUCHNĄ. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie SZCZĘŚĆ BOŻE

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Michał: Opieka nad ciążą córki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Chwała Panu! Wszelkich łask Bożych życzę Tobie i Twojej rodzinie. Niech wnuczek pięknie się rozwija! Szczęść Wam Boże 🙂

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?