Krystyna: Odmienione życie

Przebaczyłam mężowi i jego kochance, a moje życie nabrało sensu, spłynął na mnie spokój.Mam nowe małe mieszkano,w którym rozpoczynam nowe życie.
Read More

Joanna: Zaległe świadectwo

W grudniu złożyłam pierwsze świadectwo. Wówczas moja intencja nie była jeszcze wysłuchana, a modliłam się o swoje małżeństwo (którego nastąpił zupełny rozpad- mąż wyprowadził się z domu, awantury). Mąż nie chciał słyszeć o pracy nad związkiem, nie słuchał niczego, widział tylko swoje racje. Przeczytaj Joanna: Zaległe świadectwo
Read More

Ania: szczególna łaska

O nowennie dowiedziałam się zaledwie kilka dni temu. Do tej pory trzykrotnie oblałam egzamin na prawo jazdy i traciłam już nadzieję. Wczoraj pomyślałam, że to moja ostatnia szansa, że spróbuję wyprosić pomoc poprzez te właśnie modlitwę. Dziś dzięki wstawiennictwu Maryi zdałam, jestem szczęśliwa i chcę podjąć nowennę w kolejnych intencjach.
Read More

Stefka: otrzymanie daru pracy dla córki

Szczęść Boże. Trochę zwlekałam z napisaniem tego świadectwa, ale cały czas byłam ponaglana, miałam tą świadomość, że nie wywiązałam się z obietnicy dzielenia się radością i otrzymanymi łaskami za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej.
Read More

Jadwiga: świadectwo uproszonej łaski modlitwą Nowenny Pompejańskiej

Komplikacje niemalże natychmiast ustąpiły. Cały ten dalszy okres stanu błogosławionego przebiegał bez komplikacji
Read More

Mariusz: To modlitwa „złodziei”

Witam wszystkich błogosławionych wysławionym imieniem NMP Królowej Różańca Świetego. Musicie wiedzieć, że odmawiając tą modlitwę jesteśmy złodziejami. Ona jest jak wytrych do łaskawego serca naszej Mateńki. Tak jak okradany we śnie nie jest w stanie obronić się przed złodziejem tak i Ona nie ma takiej mocy by odmówić duszy, która z bezgranicznym zaufaniem zwraca się do Niej słowami tej modlitwy. Ja odmówiłem już wiele nowenn. Pierwsza była za uratowanie pracy kiedy już wisiała na włosku i zostałem wysłuchany oraz otrzymałem naukę na przyszłość. Druga była za pomyślnie ukończenie budowy domu i co mając ograniczone fundusze na święta Bożego Narodzenia jak Pan pozwoli się wprowadzamy. Przy moim stole wigilijnym będzie dwa puste krzesła jedno tradycyjnie dla wędrowca a drugie w honorowym miejscu przy stole dla Matki mojego BOGA i mojej. To dzięki niej wieczorem po ciężkim dniu mam siły by zasnąć to Ona po nocnym odpoczynku promieniem słońca gładzi mnie po twarzy i daje siły radość i uśmiech na kolejny dzień. Ta modlitwa zrobiła ze mnie wariata – tak ja jak wariat niczego się nie boję we wszystkim mam nadzieje i we wszystko wierzę. Kocham cię Matko i przepraszam że już tyle razy przez tą nowennę okradłem Cię z Twoich łask. Pamiętaj Bracie i Siostro jeżeli twoje życie zaczyna się walić, brakuje nadziei o siły by trwać weź do ręki różaniec, a zobaczysz że jak łomem wyważysz drzwi do skarbca Jej łaski. Proście z wiarą Ona jest tej modlitwie bezsilna nie ma takiej możliwości by odmówiła prośbie. Ale pamiętaj tyle dostajesz na ile wierzysz, tak jesteś miłowany jak sam kochasz.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Mariusz: To modlitwa „złodziei”"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kalina
Gość
Kalina

Dziekuje Ci Mariuszu za te słowa.
Przeczytałam je w momencie, kiedy bardzo tego potrzebowałam…
Ja własnie błagam Najświętszą Panienke o zdrowe serduszko dla mojego synka.
Wiem, że dzięki łasce NMP Jeremiaszek bedzie zdrowy.

Monika
Gość
Monika

Jakie piękne zdanie. Tyle dostajesz na ile wierzysz, tak jesteś miłowany na ile sam kochasz. Chyba na trwale utkwi mi to w pamięci.

Sebastian
Gość
Sebastian

Piękne świadectwo wiary, podzielam twój entuzjazm – nie do opisania jest to jak ja kocham takich ludzi, jak tacy ludzie jak Ty są cenni i wartościowi, każdy to odczuje i każdy powinien wiedzieć ,że to wiara oraz jej następstwa czynią z nas lepszych ludzi. Pozdrawiam życzę miłego życia obfitego w łaski, dziękuję za świadectwo, Sebastian.

Anna
Gość

Piękne świadectwo

Dorota
Gość
Dorota

Piękne świadectwo i pięknie napisane. Dziękuję bardzo.

tercjanka
Gość
tercjanka

Bardzo przekonywujace świadectwo Bog Zaplac
Pokoj i Dobro

Obrazki z nowenną pompejańską?