Ania: Matka nasza wie co nam jest potrzebne

Witam. Chciałam złożyć swoje pierwsze swiadectwo. Otóż pewnego czasu modliłam sie do naszej Królowej w 1 nowennie o łaske uzdrowienia fizycznego moich synow w 2 nowennie o łaske zdrowia dla nich, oraz w 3 nowennie o przemiane mojego meza. Choc byly chwile słabosci i zwatpienia podczas odmawiania to wytrwalam do konca.
Read More

Elżbieta: Uwolnienie od złego

Modliłam się o uwolnienie mojej rodziny od złego. Po odmówieniu nowenny, moja prośba została wysłuchana. Również bardziej zapanowała zgoda w rodzinie.
Read More

Kasia: Miłość, praca, zespół jelita drażliwego, tik, spokój

Świadectwo piszę po 2 latach, bo obiecałam sobie, że podzielę się z Wami przemyśleniami z odpowiedniej perspektywy, bez emocji. Świadectwo długie – dla leniwych – o miłości, zespole jelita drażliwego, tikach nerwowych, pracy, spokojnym życiu
Read More

Kasia: Cud płynący z modlitwy

Witam. Wraz z mężem staraliśmy się o dziecko. Rok czasu leczyłam się. Kiedy już traciłam nadzieje na potomstwo usłyszałam o Nowennie i łaskach płynących z jej odmawiania -zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską i ja. W tym konkretnym miesiącu wykonałam kilka testów ciążowych i badań i nic.
Read More

Zuzanna: Syn stał się innym człowiekiem

Syn poszedł do pracy i trochę złagodniał. Stał się innym człowiekiem. To nikt inny tylko Królowa Różańca Świętego z Pompejów sprawiła, że jego serce stało się inne. Wierzymy, że będzie coraz lepiej.
Read More

Maria: Pomoc w pracy

Szczęść Boże. Z nowenną zetknęłam się ponad dwa lata temu i zostawiłam pierwsze świadectwo, dzisiaj chcę zostawić kolejne.Od tamtej pory cały czas modlę się NP i nie wyobrażam sobie dnia bez różańca. Ktoś powie trzeba mieć czas ,a ja wam mówię , trzeba Maryję poprosić o to by tak zagospodarowała naszym czasem obyśmy mieli czas dla Niej, Ona z najbardziej napiętego dnia zrobi normalny, gdzie zrobimy wszystko zaplanowane i nie zaplanowanie i znajdziemy czas na nowennę. Modliłam się w różnych intencja tych dotyczących ducha jak i bardziej przyziemnych.Jedną z nich była prośba o dwóch pracowników ( kierowcy oraz osoby znającej się na programach obsługujących maszyny CNC ) w zakładzie w którym pracuje mąż . Sam już nie dawał rady całymi dniami do późnych godzin nocnych był w pracy, a nasze dorastające córki go potrzebowały .O sam był rozdrażniony , byle co go denerwowało . Mieszkamy w małym miasteczku także wynagrodzenie za pracę nie jest takie jak w dużych miastach, młodzi wyjeżdżają tam gdzie lepiej płacą.
Podjęłam nowennę w tej intencji i co za 3 może 4 miesiące przychodzi ojciec chłopaka który jest kierowcą i jeździ za granicę , a chciałby pracować w Polsce . Jak powszechnie wiadomo długie nieobecności w domu nie sprzyjają młodym małżeństwom. Chłopaczek podjął pracę w lutym i mąż jest z niego bardzo zadowolony. Drugi zjeżdża z Anglii i z tego co wiem przyszłość wiąże z mieszkaniem w Polsce , a od 3 kwietnia zaczyna pracę . Ja natomiast się cieszę że mąż będzie w domu w normalnych godzinach razem ze mną i córkami. Przez odmawianie NP otrzymujemy codzienne łaski , których czasem nie dostrzegamy, nowenna mnie uspokoiła , wyciszyła nie zamartwiam się na przyszłość bo wiem , że moja Matka czuwa nade mną .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Maria: Pomoc w pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Chwała Panu!

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.