Marek: Twój na zawsze

4 listopada 2017 zakochałem się w Najświętszej Maryji, będąc na pierwszej męskiej pielgrzymce na Jasnej Górze. Od tej pory czuję potrzebę bycia z nią w stałym kontakcie. Odmówiłem już 2 Nowenny Pompejańskie i za chwilę zaczynam następną. Otrzymuję więcej niż oczekuję i to jest wspaniałe. Jak powiedział święty Jan Paweł ll, różaniec to najlepszy karabin maszynowy do walki ze złym więc nie bójmy się go używać. A my mężczyźni nie dość, że się boimy, to jeszcze wstydzimy.
Szczęść Boże…

Judyta i Adam: Zdrowie Wojtusia

Chcielibyśmy podzielić się ze Światem informacją o tym, jak wielkiej łaski i błogosławieństwa doświadczyliśmy od Boga. Pragniemy dać świadectwo o sile wiary i modlitwy. Radosny czas oczekiwania na naszego drugiego syna przerwał nieszczęśliwy wypadek. W jego wyniku nasz syn Wojtek przyszedł na świat dużo za wcześnie.
Przeczytaj

Dorota: Czy to nie cud?

Pragnę złożyć świadectwo otrzymanych łask za pośrednictwem Matki Najświętszej.O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki z pracy.Postanowiłam podjąć to wyzwanie,a było to dla mnie nie lada trudnością ,ponieważ do tej pory nie potrafiłam odmawiać różańca nie znałam tajemnic uważałam,że to jest nudne i monotonne.Zanim przejdę do sedna sprawy , krótko...
Przeczytaj

Iga: Uzdrowienie

Najbardziej jednak kochana Mateczka pomogła mi,gdy kilka tygodni temu mojemu dziecku nie mogła spaść temperatura,mimo podawania leku przeciwgorączkowego.
Przeczytaj

Mama: Kocham Cię, Maryjo!

ochani. Pragne zlozyc kolejne swiadectwo a w zasadzie swiadectwa. To juz moja kolejna nowenna i wszystkie poprzednie zostaly wysluchane. Przedstawiam 3 świadectwa. 1) modliłam sie o dar macierzynstwa, jak wielokrotnie odmawialam tajemnice narodzenia Pana Jezusa błagałam Matke Bożą że i ja chce być mamą tak jak Ona, na zime, na siweta Bożego Narodzenia, tak jak Ona.po zakonczeiu Nowenny po 2 tyg dowiedzialam sie o upragnionej ciązy,
Przeczytaj

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
EwaDorotaDananieznajoma Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
nieznajoma
Gość
nieznajoma

Nie wiem ile masz lat Marku, ale świadectwo… mega 🙂 .

Dana
Gość
Dana

Super swiadectwo!!!!!

Dorota
Gość
Dorota

Życzę wszystkim Markom żeby szli twoim śladem.

Ewa
Gość
Ewa

Krótko i zwięźle, ale jak pięknie 🙂 Życzę Ci, Marku, byś trwał w tej pięknej miłości do Maryi, do Boga 🙂