Agnieszka: Uzdrowienie z choroby psychicznej

Mam 16-letniego syna, który od ok. pół roku stał się niezmiernie religijny. Początkowo nic nie wzbudzało podejrzeń, ale od dwóch miesięcy nastąpiło gwałtowne pogorszenie wyników w szkole. Syn zaczął się dziwacznie zachowywać, izolować się od kolegów, miał ogromne problemy z koncentracją. Po wizycie u specjalisty miał zlecone silne leki, które...
Read More

Renata: Skończyły się kłótnie i pijaństwo

Pragnę podziękować matce Bożej z Pompejów za zgodę w rodzinie. Mąż był alkoholikiem i często znęcał się psychicznie głownie na mnie. Po kilku latach doprowadziło to do tego, że targnęłam się na życie, bo praktycznie nie było dnia bez awantury.
Read More

Anonim: Egzamin

Witam wszystkich bardzo serdecznie. O nowennie dowiedzialam sie przez przypadek w internecie w zeszlym /2017/ roku. Pierwszym razem gdy otrzymalam propozycje na maila aby odmawiac nowenne to stwierdzilam ze nie dam rady odmawiac 3 rozance na dzien poniewaz pracuje na caly etat. Po drugiej propozycji doszlam do wniosku ze sprobuje bo przeciez mam tylko do zyskania. Najpierw nowenne odmawialam przed pojsciem do pracy ale teraz juz nauczylam sie odmawiac w czasie pracy /.
Read More

Wojtek: Chwała Panu i Matce przenajświętszej

Niedawno pisałem o tym że podczas odmawiania nowenny moja wiara zwiększyła się o 200% Każda niedziela przypieczętowana musi być przyjęciem komuni Św Zacząłem szukać przeróżnych modlitw i nowenn (do Judy Tadeusza,Koronka,nowenna do miłosierdzia Bożego itp.) Ogólnie szukam wręcz okazji od modlitwy...Przeczytaj Wojtek: Chwała Panu i Matce przenajświętszej
Read More

Maria: Jest mi teraz lżej w życiu

Moją XIII Nowennę Pompejańską odmawiałam od 2.07.2017 do 24.08.2017 r. Modliłam się o uwolnienie całej rodziny od tego co ją zniewala. Otrzymałam wiele łask od Matki Bożej, a mianowicie: 1) Uwolniłam całą rodzinę od siebie - nie ingeruję w życie innych, nie wtrącam się i nie uważam, że ja wiem wszystko najlepiej. 2) Uwolniona zostałam od innych z rodziny od oceniania mnie i już nie przejmuję się ich oceną.
Read More

Marcin – LIST: Wierzę, że dobry Bóg wysłucha mojej intencji

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus.
Kilka dni temu zakończyłem swoja już piątą nowennę pompejańską. Nowenna miała intencję znalezienia swojej wymarzonej pracy. Musze przyznać, że jeszcze przy żadnej nowennie szatan tak nie mącił w moim życiu jak przez te ostatnie 54 dni.Moje życie można by powiedzieć wywróciło się z różnych przyczyn do góry nogami i wiele rzeczy muszę w swoim życiu odbudować, wiele zapomnieć i z wieloma się pogodzić. To spowodowało, że w pewnym momencie chciałem już zrezygnować z tej nowenny i intencji jednak nie poddałem się i zakończyłem ją mimo wszystko. Teraz po jej zakończeniu napełniam się wiarą, że dobry Bóg wysłucha mojej intencji a być może nawet pokaże mi lepszy plan niż ja sam chciałem sobie go wymodlić. Mimo tego, że było mi bardzo ciężko doświadczyłem też pewnych łask za które jestem bardzo wdzięczny Najświętszej Panience. Teraz jestem już w trakcie odmawiania kolejnej nowenny. Życzę wszystkim odmawiającym aby się nie poddawali i mimo przeciwności jakie pojawiają się podczas odmawiania oddawali wszystko w ręce naszej Kochanej Matki. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i niech Dobry Bóg i Maryja mają wszystkich w opiece.
Z Panem Bogiem.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Marcin – LIST: Wierzę, że dobry Bóg wysłucha mojej intencji"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Wszelkich łask Bożych życzę 🙂

ula
Gość

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?