Magdalena: Znajoma szczęśliwie urodziła zdrowego syna !

Pierwszy raz odmówiłam Nowennę za znajomą,która poroniła kolejne dziecko i miała postawiona diagnozę,że prawdopodobnie nie uda się jej szczęśliwe rozwiązanie,ze względu na konflikt krwi. Zakończyłam modlitwę w czerwcu 2014 a w maju 2015 znajoma szczęśliwie urodziła zdrowego syna.
Read More

Agnieszka: Ukochana Matko, wiem, że znów to Ty zadziałałaś

Moja kolejną nowennę pompejańską odmawiałam we wlasnej intencji - w intencji mojego zdrowia. Od zeszłej jesieni choruję na alergię, na początku nikt nie wiedział co mi dolega, byłam słaba, często się przeziębiałam, co jakiś czas puchłam na twarzy, a na dłoniach pojawiały się dziwne liszaje, wysypki, które piekły i swędziały,...
Read More

Mariola: Matce Bożej należy ufać bezgranicznie !

Duch Święty napełnia nas swoją mocą. Kierujmy wszystkie swoje prośby do naszej Matki Maryi ,Ona nas zawsze wysłucha. Chwała Panu i Matce Bożej.
Read More

Krysia: Uzdrowienie z nerwicy

Myślę,że już pora by dać świadectwo o łaskach jakie otrzymałam od Maryji. Około półtorej roku temu będąc w piątym miesiącu ciąży dostałam nawrotu bardzo mocych objawów nerwicy,a byłam dopiero po terapii. Nie mogłam spać pomimo zmęczenia,dostałam lęków,natrętnych myśli.Miałam ogromną złość na ludzi. Pani psycholog do której miałam zaufanie dotychczas zaleciła...
Read More

Aneta: Zdrada mnie zmieniła

Witam wszystkich chciałabym opisać moje cudowne, pełne cudów życie z Jezusem. Od dzieciństwa zawsze rodzina mnie kierowała ku wierze w Boga, odmawialismy wspolnie różaniec, czytalam sama biblie dla dzieci, msza św. była sprawą oczywistą. W dorosłym życiu zawsze kierowałam się ku Jezusowi, tak też wychowuje moje dzieci. Moje małżeństwo zawsze było szczęsliwe, jak w każdej rodzinie wzloty i upadki. Jednak pomimo mojej wiary, krotkiej modlitwy codziennej, nagle strasznie sie zagubiłam.
Read More

Magdalena: Uzdrowienie z torbieli śledziony

Chciałam złożyć świadectwo uzdrowienia z torbieli śledziony za wstawiennictwem Matki Bożej. Rok temu w październiku wykryto u mnie przypadkowo na USG 2 torbiele śledziony. Odmówiłam Nowennę Pompejańską w intencji uzdrowienia mnie z tych torbieli śledziony, bo bałam się, że jak się będą powiększać, to trzeba będzie usunąć całą śledzionę. W tym roku postanowiłam zrobić kontrolne USG, czy te torbiele się powiększają, czy stoją w miejscu. Kiedy dowiedziałam się, że badanie USG będzie wykonywane 13 października, przypomniałam sobie, że w ten dzień wypada rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. Wiedziałam wtedy, że USG powinno wyjść dobrze, bo to chyba nie był przypadek, że termin badania wyznaczono akurat na ten dzień. Kiedy lekarz robił mi USG, powiedziałam mu, że miałam 2 torbiele na śledzionie, on sprawdził jeszcze raz dokładnie śledzionę na USG i powiedział do mnie, że on tu widzi tylko jedną torbiel! Jedna torbiel całkowicie zniknęła sama bez brania żadnych leków, a druga stoi w miejscu i się nie powiększa. Nie mogłam w to uwierzyć, że Matka Boża wyprosiła mi taki cud! Dziękuję Ci Matko Boża za wszystko co dla mnie robisz!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Magdalena: Uzdrowienie z torbieli śledziony"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Super, dzięki Bogu.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?