Niesamowita nowenna

Jakby Maryja nie dodawała mi siły to nie wytrzymałabym tych 54 dni
Read More

Eb: Nauka i modlitwa

Modliłam się nowenną o łaskę zdania egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką. Przygotowywałam się kilka miesięcy, włożyłam w to dużo pracy i wysiłku, a oprócz tego codziennie prosiłamw modlitwie Najświętszą Panienkę o to, żeby mi się udało zdać. Wczoraj były wyniki egzaminu- zdałam :) Dziękuję za tę łaskę i dalej trwam w modlitwie.
Read More

Anonimowa: Nie wiem czy mogę kolejną Nowenną prosić Boga o …

Trzy dni po zakończeniu 3 Nowenny i dziewięć dni przed zakończeniem 4 (mówiłam dwie jednocześnie) zerwał ze mną. To była czwarta rocznica naszego poznania.
Read More

Jola: nowenna pompejańska jest ścieżką do Boga!

Do nowenny podchodziłam dwa razy, za pierwszym razem poszłam na łatwiznę i szybko poleglam. Moją intencją było dostać pracę, gdyż ciężki los miałam jeszcze jakiś czas temu. Za drugim razem poprosiłam Boga w modlitwie żeby pomógł mi wytrwać w nowennie i już po tygodniu odmawiania nowenny zaczęły dziać się cuda.Przeczytaj...
Read More

Jędruś: Świadectwo inżyniera

Chociaż tytuł sugerowałby dużą logikę w poniższym świadectwie, to mimo wszystko zacznę od końca. Jeśli zastanawiasz się nad odmówieniem nowenny - to nie bój się, ale Zaufaj Bogu. W słowo "inżynier" wpisz swoje imię - będziesz wiedział że czekają na Ciebie trudności - ale i zrozumiesz jaka łaska czeka na Ciebie... Cechy charakterystyczne jakie zaobserwowałem w trakcie odmawiania nowenny: - Potężna walka duchowa, i potężny szturm złego aby złamać inżyniera podczas nowenny, albo tuż przed. - Ból fizyczny pojawiający się po kilkunastu dniach - chociaż doskwierający - okazuje się bardzo słodki na koniec dnia.
Read More

Magda: Spotkania z córką

Moją drugą NP, odmawiam w intencji mojego brata, aby mógł bez przeszkód widywać się ze swoją córką, ponieważ jej mama utrudnia te kontakty. Sytuacja bardzo napięta. Modlitwę rozpoczynałam dwa razy i właściwie na starcie tak się składało, że przerywałam. Czułam jednak pokój w sercu i czekałam na moment, kiedy będę mogła znowu podjąć się modlitwy w tej intencji. Dzisiaj jest 13 dzień Nowenny, podczas wczorajszej rozmowy z bratem dowiedziałam się, że spotyka się z córką. Do tej pory od prawie roku spotykali się w tajemnicy, córka była bardzo przez mamę „zaszczuta ” i było naprawdę źle. Wierzę, że to wszystko się zmieni, a oprócz tego, że będą się mogli bez przeszkód spotykać dokona się tam i przemiana serc i przebaczenie. Dziękuję Ci Mamo

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Magda: Spotkania z córką"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kinga
Gość

jak słysze o rodzince zwalajàcej WSZYSTKO NA ZASZCZUTA MSTKE DZIECKA I WINE MATKKI A NIEWINNOSC SYNA BRATA ITP I MODLITWY TO RĘCE MI OPADAJÀ!!!! LEPIRJ NIE BLUŹNIC I POMODLIC SIE WYŁÀCZNIE O SWOJ ROZUM I DAR PRAWDZIWRJ WIARY !!!

mena
Gość

Są w życiu różne sytuacje.
A TY JUŻ OSĄDZIŁAŚ ŻE WSZYSTKIE ŻYCIOWE PROBLEMY LEŻĄ TYLKO PO STRONIE MĘŻSZYZNY .
A gdzie tu miejsce na poznanie prawdy

krzyczysz zacznij jednak od swego serca bo gdzie złość lub gniew dominuje a co gorsze brak przebaczenia tam Boga w sercu brak i stąd się bieże mase problemów w naszym życiu i modlitw nie wysłuchanych.
Pretensje mamy jedni do drugich a prace należy zacząć od siebie bo innych zmienić nie możemy ale siebie tak .

Poczytaj ewangelie odnośnie KRÓLESTWA BOŻEGO

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Kobiety często”grają” dziećmi.Wynika to ze zranień,złości i chęci zemsty na mężczyźnie.Niepotrzebnie.Rozwód i rozstanie rodziców są dramatem dziecka,z którym zmaga się samo,a na dodatek obwinia siebie i trauma wyjdzie w jego dorosłym życiu.

Wina leży po obu stronach dorosłych,a autorka modli się w intencji brata,bo jest Jej bliski.To jest dobra postawa,bo mogłaby przeklinać bratową,zamiast walczyć różańcem.Wielu łask i opieki Matki Najświętszej!

Obrazki z nowenną pompejańską?