Mężatka: Rozeznanie woli Bożej

Nowenna, którą jutro zacznę dotyczy rozeznania woli Bożej.
Read More

Anna: Cud narodzin i wiele innych łask otrzymanych

Nie poddałam się dalszym badaniom - powiedziałam sobie, że Bóg wie co robi. Zaczęłam odmawiać nowennę.
Read More

Edyta: Nowa żona, nowa mama, nowa ja

Szczęść Boże. Jestem w trakcie odmawiania czwartej NP, ale chciałam złożyć dopiero świadectwo z mojej pierwszej nowenny, która odmieniła moje życie. Modliłam się wtedy w intencji mojej 12-letniej córki, która sprawiała mi kłopoty, mąż odmawiał szukania pomocy u psychologa, wiec chwyciłam za różaniec.
Read More

S: Powierzmy się Niepokalanemu Sercu Maryi a Ona nas na pewno Nie zawiedzie!

Nowenne odmawiam po raz pierwszy i dzisiaj mija 7 dzien odmawiania Mojej nowenny pompejskiej. Dziekuje NMP za nia i Ciesze sie ze ja odkrylam! Dzieki nowennie odkrylam PIEKNO rozanca swietego. Chcialabym zeby kazdy odkryl to piekno :-) Różaniec uczy milosci, wytrwalosci i dyscypliny. Jest to nasza osobista rozmowa z Bogiem....
Read More

Ola: Chce się żyć!

Ja po zwątpieniu i zmęczeniu, dostałam potężny zastrzyk energii, tak że budząc się rano, jestem ciekawa, co mnie czeka za następnym zakrętem.
Read More

Magda: Spotkania z córką

Moją drugą NP, odmawiam w intencji mojego brata, aby mógł bez przeszkód widywać się ze swoją córką, ponieważ jej mama utrudnia te kontakty. Sytuacja bardzo napięta. Modlitwę rozpoczynałam dwa razy i właściwie na starcie tak się składało, że przerywałam. Czułam jednak pokój w sercu i czekałam na moment, kiedy będę mogła znowu podjąć się modlitwy w tej intencji. Dzisiaj jest 13 dzień Nowenny, podczas wczorajszej rozmowy z bratem dowiedziałam się, że spotyka się z córką. Do tej pory od prawie roku spotykali się w tajemnicy, córka była bardzo przez mamę „zaszczuta ” i było naprawdę źle. Wierzę, że to wszystko się zmieni, a oprócz tego, że będą się mogli bez przeszkód spotykać dokona się tam i przemiana serc i przebaczenie. Dziękuję Ci Mamo

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Magda: Spotkania z córką"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kinga
Gość

jak słysze o rodzince zwalajàcej WSZYSTKO NA ZASZCZUTA MSTKE DZIECKA I WINE MATKKI A NIEWINNOSC SYNA BRATA ITP I MODLITWY TO RĘCE MI OPADAJÀ!!!! LEPIRJ NIE BLUŹNIC I POMODLIC SIE WYŁÀCZNIE O SWOJ ROZUM I DAR PRAWDZIWRJ WIARY !!!

mena
Gość

Są w życiu różne sytuacje.
A TY JUŻ OSĄDZIŁAŚ ŻE WSZYSTKIE ŻYCIOWE PROBLEMY LEŻĄ TYLKO PO STRONIE MĘŻSZYZNY .
A gdzie tu miejsce na poznanie prawdy

krzyczysz zacznij jednak od swego serca bo gdzie złość lub gniew dominuje a co gorsze brak przebaczenia tam Boga w sercu brak i stąd się bieże mase problemów w naszym życiu i modlitw nie wysłuchanych.
Pretensje mamy jedni do drugich a prace należy zacząć od siebie bo innych zmienić nie możemy ale siebie tak .

Poczytaj ewangelie odnośnie KRÓLESTWA BOŻEGO

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Kobiety często”grają” dziećmi.Wynika to ze zranień,złości i chęci zemsty na mężczyźnie.Niepotrzebnie.Rozwód i rozstanie rodziców są dramatem dziecka,z którym zmaga się samo,a na dodatek obwinia siebie i trauma wyjdzie w jego dorosłym życiu.

Wina leży po obu stronach dorosłych,a autorka modli się w intencji brata,bo jest Jej bliski.To jest dobra postawa,bo mogłaby przeklinać bratową,zamiast walczyć różańcem.Wielu łask i opieki Matki Najświętszej!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?