Renata: Prośba o cud nowego życia

Uznałam jednak, że ten dylemat niech rozstrzygnie Matka Boża- przecież nikt nie zna mnie tak dobrze jak Ona sama.
Przeczytaj całość

Maciek: Nagła zmiana pracy

Obecnie mam 22 lata i od 3 lat pracowałem dorywczo w branży budowlanej. Było to spowodowane studiami dziennymi oraz lekiem przed podjęciem nowej pracy. Pewnego dnia otrzymując wypłatę okazało się że zostałem oszukany, brakowało pewnej sumy. W dużych nerwach i żalu, przypomniałem sobie jak odmawiałem pierwszy raz nowennę pompejańska. To był impuls stwierdziłem, że poszukiwania nowej pracy muszę zawierzyć Matce Bożej.
Przeczytaj całość

Agata: Nowenna Pompejańska- łaską zmiany życia

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus,i Maryja Zawsze Dziewica ! Kochani Nowennę Pompejańską rozpoczęłam 23.06.2013r w,, Dzień Ojca'" . Przeczytałam w czasopiśmie ,,Miłujcie się" o Nowennie Pompejańskiej i zajrzałam na stronę www , internecie. W przeczytanych świadectwach , znalazłam podobne objawy : zasypiałam na 1 dziesiątku różańca.Przeczytaj Agata: Nowenna Pompejańska- łaską zmiany...
Przeczytaj całość

Marcin: Podziękowanie w Pompejach

W Maju 2017, ze względu na restrukturyzację kadry managerskiej w firmie, niespodziewanie musiałem zmienić pracę. Pojawiło się mnóstwo niepewności, szczególnie w sferze finansowej, ale również o znalezienie czegoś szybko i na podobnym stanowisku. Była to dla mnie i mojej rodziny pierwsza taka sytuacja w życiu i prawdę mówiąc nie wyobrażałem sobie jej korzystnego rozwiązania bez Bożej interwencji. Pewnego wieczora zgooglowałem sobie do kogo można by zanieść prośby w modlitwie aby zostały na pewno wysłuchane. Natrafiłem wtedy na Nowennę Pompejańską, nazywaną również „Nie do odparcia”.
Przeczytaj całość

Ala: Podziękowania

chciałabym podziękować Matce Boskiej za wszystkie otrzymane łaski.Mimo,iż jeszcze moja intencja się nie spełniła,otrzymałam inne łaski o które nie prosiłam.
Przeczytaj całość

Łukasz: Nadzwyczajnie dobrze

Jestem w trakcie odmawiania nowenny, ze łzami w oczach to pisze gdy pomyśle ile już łask dostałem. Podczas odmawiania nowenny wszystko dookoła zaczęło się układać nadzwyczajnie dobrze. Po kilku porażkach miłosnych postanowiłem że spróbuje. Nieco wcześniej poznałem cudowna dziewczynę, ale nie widziałem czy kogoś ma, co myśli o mnie itp. łączyły nas sprawy zawodowe. A że rozmawiało się na nam naprawdę fajnie, postanowiłem poprosić o pomoc Matkę Boską. I po 15 dniach stał się cud, w odpowiedzi na mojego sms, dostałem wiadomość że chciała by się spotkać po pracy. Chyba nie musze mówić jak byłem szczęśliwy. Ale musze też wspomnieć o tym, że miałem i nadal czasami mam myśli aby przestać odmawiać, w ogóle negatywne na jej temat to prawdopodobnie zły mnie kusi. Nie dajcie się temu, odmawiajcie wytrwale a wasze modlitwy zostaną wysłuchane. Ja mam taka nadzieje, poczekam do końca nowenny i wtedy napisze.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?