Maria: znajoma poczula spokój

Corka znalazla prace, znajoma poczula spokoj. Teraz zaczelam piata nowenne bo sama potrzebuje spokoju ducha bo przytlaczaja mnie obowiazki i codzienne pronlemy.
Przeczytaj całość

EWA: Cuda już w trakcie odmawiania – 14 dni

Otrzymałam łaskę, za którą jestem bardzo wdzięczna
Przeczytaj całość

Elżbieta: Dziękuję za spokój wewnętrzny

Odmawiam juz 4 Nowenne Pompejańską. Matka Boza juz od 1 Nowenny otoczyla mnie opieka. Odzyskalam spokoj wewnetrzny jakiego nie mialam od wielu lat. Dziekuje Ci Matko Najswietsza Z poczatku nie rozumialam dlaczego mimo modlitwy nie otrzymuje laski o ktora prosze ale teraz rozumiem ze Matka Boza wybiera dla mnie najlepsza...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Dostałam bardzo dobrą pracę

Straciłam pracę ,załamałam się ... zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską, którą poleciła mi siostra . Matka Najświętsza pomogła mi. Znalazłam bardzo dobrą pracę blisko domu. Maryjo dziękuję Ci za wszystkie łaski i przepraszam, że dziękuję tak późno ...jest mi wstyd za moje niezadowolenia, słabości narzekania, lenistwo...za wszystkie grzechy... Wybacz mi, proszę . Zachęcam wszystkich do odmawiania tej cudownej modlitwy. Tylko w Bogu jest nadzieja i siła!
Przeczytaj całość

Katarzyna: właśnie DZIĘKI TEMU RÓŻAŃCOWI ŻYJESZ!

Nagle zrobiło się zamieszanie, nagle pojawili się ludzie, żeby mi pomóc. Nie wiem jak, nie wiem skąd. Gdy mój mąż przyjechał na miejsc wypadku było już po wszystkim, auto stało na lawecie, po wypadku prawie nie było śladu.
Przeczytaj całość

Krzysztof: Dobra praca

Odmawiałem Nowennę Pompejańską w intencji zdobycia dobrej pracy i moja modlitwa została wysłuchana przez Najświętszą Panienkę – otrzymałem ten wielki dar. Znamienny jest fakt, że nowennę skończyłem odmawiać 7 listopada 2017, a 8 listopada 2017 moja kandydatura została ostatecznie zatwierdzona. Droga Mateńko – bardzo Tobie dziękuję.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Krzysztof: Dobra praca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Łukasz
Gość
Łukasz

Gratuluje ja czekam na tą chwile prawie dwa miesiące , wczoraj miałem rozmowę odrzucili mnie :/ Strasznie słabo czuje się z tym bo bez pracy jestem ponad pół roku .To ,ze utrzymują mnie rodzice i nie dokładam się do rodzinnego budżetu boli. Pocieszające jest to ,że jestem zapraszany na rozmowy kwalifikacyjne w coraz to lepszych firmach z coraz to lepszymi warunkami. Wczorajsza firma starczyła by aż zadość .

Joanna
Gość
Joanna

Hej Lukasz 🙂 jestem w takiej samej sytuacji, tez pol roku bez pracy, na rozmowy chodze od stycznia. Frustracja wzrasta z dnia na dzien, ale kiedy tylko czuje przyplyw zlych emocji to wypowiadam w duchu „Jezu, ufam Tobie”. Pomodle sie dzis rowniez za Ciebie aby nam sie ulozylo 🙂 pozdrawiam 🙂

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Cześć. Polecam również odmawianie nowenny w intencji pracy do św. Josemaría Escrivá. Nie traćcie wiary! Jak nie pomoże 1 nowenna, odmawiaj 2 i 3 jak będzie trzeba. Widocznie Mateńka Ciebie „próbuje” – pokaż Jej, jak bardzo Tobie zależy na tej łasce. Mi otuchy dodawała obietnica Matki Bożej: otrzymacie wszystko, o co prosicie przez odmawianie różańca – często mówię sobie te słowa jak tracę nadzieję. Obecnie modlę się o łaskę zdrowia – jak na razie bez skutku, ale będę „walczył”. Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam. Krzysztof

Ewa
Gość

Brawo! i tak trzymać!

Obrazki z nowenną pompejańską?