Grzegorz: Aktualnie postanowiłem walczyć ze złym duchem

Rozważania tajemnic różańca pozwoliły na zauważenie grzechów, których do tej pory nie widziałem. Jednak gdzieś w myślach pojawiają się wątpliwości, bo każdego dnia widzę, jak ich związek nabiera rozpędu np. poprzez portale społecznościowe i czy moja intencja ma sens. W głębi serca w mojej intencji chodziło o to, aby odzyskać tą dziewczynę i abym ja został jej wybrankiem.
Read More

Anna: Swiatelko w tunelu

wiem ze to zasluga Matki Boskiej
Read More

Magdalena: Otrzymałam radość i wiele innych łask

Pan Bog chetnie dzieli ze mna los, Jego serce i Duch zachwyca mnie. Moj Bog uczy mnie, Jego Madrosc uczy mnie, daje mi wolnosc, byc mocnym uczy mnie. Kiedy trace sily On podaje swoja mocna dlon.
Read More

Ela: Łaski płynące z tej modlitwy i miłość Maryi

I ja złożę krótkie świadectwo otrzymanych łask. To jest moje trzecie podejście do odmawiania nowenny, jak dotąd jeszcze żadnej nie udało mi się ukończyć, zawsze jakieś przeszkody stawały na mej drodze. Jednak teraz postanowiłam, że ją odmówię. W dwóch poprzednich tych nieskończonych nowennach otrzymałam wiele mniejszych łask, które wyszczególnię:Przeczytaj Ela:...
Read More

Anna: Otrzymane łaski

Dziekuje Matko Rozancowa za otrzymane łaski. Jest to juz moja druga Nowenna i zblizam sie do konca Jej odmawiania i wiem ze na tym nie poprzestane.Otoz w pierwszej Nowenne prosilam o otrzymanie laski zdrowia,obiecalam ze jezeli otrzymam o to co prosze odmowie druga jako zadosc uczynienie i podziekowanie za otrzymana łaske. Wiele spraw kulalo i kuleje w moim zyciu,ale teraz dostrzegam ze niewidzialna reka ktos Boski naprawia powoli wszystko.
Read More

Krzysztof: Bóg jest moją mocą

Modliłem się o swoje nawrócenie. Najświętsza Maria Panna prowadziła mnie w tej modlitwie. Nie potrafiłem zaakceptować prawdy o sobie – że jestem słaby i nędzny. Teraz Pan dał mi pokój. Wiem, że sam z siebie jestem nędzą, ale nie przeraża mnie to, bo wiem, że On mnie kocha i Jego mocną mam zwyciężać. Bóg jest moją mocą. Panie Jezu, dziękuję Ci! Chwała Tobie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Krzysztof: Bóg jest moją mocą"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
zumi
Gość

No brawo Krzysztofie, wiedziałeś o sobie to, co Bóg właśnie próbuje nam uświadomić – że jesteśmy nędzni. Dzięki nowennie dowiedziałeś się o kolejnej rzeczy, o której Bóg nam przypomina – jesteśmy nędzni ale Z NIM mamy moc 🙂 Tak być powinno 🙂 Tak Bóg chce 🙂 Pozdrawiam serdecznie

Ewa D.
Gość
Ewa D.

Ja modlę się od roku NP o nawrócenie męża. Kiedyś był wiele lat ministrantem, regularnie uczęszczał na mszę święte. Teraz wszystko odmieniło się. Jest agresywny, konfliktowy, uparty. Nienawidzi kościoła i księży. Nie da sobie nic pomóc. Pokłócił się nawet z jedyną siostrą, którą zawsze kochał i była jego autorytetem. Zamawiam msze święte w jego intencji itp. Na razie nie widzę żadnych rezultatów.
Krzysztofie, jesteś bardzo pokornym człowiekiem, skoro tak siebie nazywasz i oceniasz. Tak bardzo chciałabym żeby kiedyś mój mąż doszedł do takich wniosków. Niech Cię Bóg błogosławi!!!!

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.