Kolejna partia obrazków z nowenną została rozesłana

Szczęść Boże,

zamówione obrazki z nowenną pompejańską zostały rozesłane do większości chętnych i w tych dniach powinny docierać do adresatów. Wierzę, że będa one sporą pomocą w rozpowszechnianiu nowenny pompejańskiej, i że zainspirują wiele osób do tej modlitwy!

Jeśli pakiet nie dotarł jeszcze do Ciebie i nie dotrze w okresie poświątecznym, koniecznie daj znać. Niestety, wiele osób wpisuje niepoprawne adresy (zły kod i numer domu), a z tego powodu czasem przesyłki wracają do nas, a czasem, kiedy dane są niepoprawne, nie możemy pakietu wysłać.

Pamiętajmy też, że na poczcie w okolicach świąt panuje wzmożony ruch, tak więc jeśli przesyłka nie dotrze do Ciebie do 5 kwietnia, proszę o wiadomość zwrotną z podaniem dokładnego adresu do wysyłki.

DZIĘKUJEMY:

  • Tobie za tę formę apostolstwa różańcowego,
  • Darczyńcom, bez których ta inicjatywa by się nie udała.

Jeśli chcesz dołączyć do Darczyńców, to możesz to uczynić na www.wdowigrosz.pl/wyswietlane-projekty//details/30

Chcesz otrzymać bezpłatny pakiet?

To wciąż możliwe! Złóż zamówienie tutaj.

Marek Woś, Fundacja Królowej Różańca Świętego

Bogusława: udana operacja

Pozdrawiam wszystkich odmawiających nowennę i tych którzy chcieliby zacząć ale maja obawy, że nie dadzą rady - to naprawdę nie jest trudne i zawsze jakoś znajdzie się czas na modlitwę a otrzymać można naprawdę wiele.
Przeczytaj

Martyna: Otrzymałam tak wiele…

Już od jakiegoś czasu czułam silną potrzebę aby napisać to świadectwo. I wreszcie nadszedł ten dzień.
Przeczytaj

Mirek: Gdy tylko pomyślałem o nowennie ciarki przechodziły mi po całym ciele

Miałem wrażenie że ktoś ciągle na mnie patrzy i gdy tylko pomyślałem o nowennie że mam odmówić kolejne tajemnice ciarki przechodziły mi po całym ciele a gdy zacząłem odmawiać to było mi dziwnie duszno i gorąco póżniej ustawało,ale ciągle te wrażenie obecności kogoś.
Przeczytaj

Anna: Po dręczącej przypadłości nie pozostało nic!

Mam 32 lata. Od kiedy pamietam towazyszyla mi pewna przypadlosc, ktorej mozna sie wstydzic. Nie bede wchodzic w szczegoly. Nie wiem skad sie wziela, ale wiem ze towazyszyla mi od zawsze. Gdy uslyszalam o Nowennie Pompejanskiej i jak cudowne laski otrzymuja modlacy sie nia, wiedzialam, ze i ja chce i...
Przeczytaj

Iwona: pomoc w małżeństwie

To niesamowite jaką moc ma ta nowenna! Moje małżeństwo zmieniło się tak jak prosiłam,jesteśmy szczęśliwi,dobrze się dogadujemy,mąż stał się innym człowiekiem,dobrym,uczciwym i kochającym i ja również stałam się spokojniejsza zaczęłam ufać mojemu mężowi i nareszcie cieszę się z męża i życia.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o