Anonim: Poznanie miłości dzięki nowennie <3

Z wyglądu pasujemy do Siebie albo nawet jesteśmy podobni jak brat i siostra.
Read More

Małgorzata: Nauka prawdziwej modlitwy

Witam Was wszystkich! Przed Świętami Bożego Narodzenia zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską. Były dni, kiedy było to dla mnie bardzo łatwe, a były dni na prawdę ciężkie. Chodzę do liceum i czasami cała nowenna zostawała mi na wieczór. Myślę, że dawniej moja modlitwa nie była taka, jak być powinna. Podchodząc do...
Read More

Joanna: Czułam że zły duch walczył o to, abym przerwała nowennę.

Nie zawsze było łatwo, często odczuwałam trudności w odmawianiu nowenny, zwłaszcza pod koniec, czułam że zły duch walczył o to, abym przerwała nowennę. Podczas modlitwy powierzałam siebie oraz swojego chłopaka w opiekę Najświętszej Maryi Panny.
Read More

Jadwiga: Na początku myślałam ,że nie dam rady

Trudno jest opisać w słowach jak ta modlitwa działa.
Read More

teresa: Dziękuję Matko Boża z Pompejów i Proszę

Dziękuję Matko Boża Pompejańska za łaskę jaką mi dałaś jak Poprowadziłaś mnie do nawrócenia Dziękuje.
Read More

Katarzyna: Szukam Boga codziennie

Szczęść Boże ! Chciałam się podzielić świadectwem o tym jak mnie Bóg uwolnił i uzdrowił z depresji.
Jestem młodą kobietą i mialam problemy z depresją , zaburzeniami odżywiania , samo okaleczeniem i próbami samobójczymi przez mniej więcej 5 lat. Kiedy problemy się zaczeły odwrócziłam się od Boga i czułam jakbym była zdana na siebie. Wszystko doszło do takiego stopnia że pobyt w szpitalu psychiatrycznym był najlepszym rozwiązaniem. Wówczas moja mama zaczeła nowenne pompejańską , niektóre rzeczy zaczeły się zmieniać na dobre a inne pogarszać. Po wyjściu ze spitala zaczął się długi ale owocny proces nawracania mnie i mojej mamy. Było czasami bardzo dobrze ale i też bardzo żle. Najważniejsze było / jest trwanie w modlitwie i wierze. W tych chwilach kiedy ja juz nie miałam siły to moja mama jeszcze bardziej się modliła. Dzięki wstawienictwu i modlitw do Matki Bożej i odprawianych w mojej intencji msze moge dziś powiedzieć że dobrze się czuje , jestem sczcęśliwa i bardzo spokojna. Szukam Boga codziennie i chce być koło Niego jak najbliżej , wiedząc że Najświętsza Maryja Panna nade mną czuwa.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Katarzyna: Szukam Boga codziennie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Kasiu, przejmujące świadectwo….. Niech Jezus i Maryja czuwają zawsze nad Tobą, a tu na ziemi masz też wspaniałą Mamę, która bardzo Cię kocha i wspiera. To bardzo ważne! I piękne! Życzę Wam wszelkich łask Bożych, zdrowia i wzajemnej miłości. Szczęść Wam Boże 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!