Kornelia: Moc różańca

Proszę Cię Matko Boża o pomoc w wytrwaniu
Przeczytaj całość

Sylwia: Powrót ukochanego

Do Nowenny robiłam kilka podejść, za każdym razem rezygnowałam po kilku dniach gdy w mojej relacji z osobą, na której mi zależało robiło się jeszcze gorzej, a ja straciłam nadzieje.W końcu zebrałam się w sobie i obiecałam sobie, ze dokończę Nowennę.
Przeczytaj całość

Monika: podczas odmawiania tej Nowenny mam jakieś głupie myśli

Bardzo proszę o wsparcie w modlitwie. Ja chętnie też się za kogoś pomodlę :)
Przeczytaj całość

Anna: PRZEMIANA SERCA

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od Marka - uczestnika dwudniowych rekolekcji Odnowy w Duchu Świętym, w których wzięłam udział w kwietniu tego roku. To, jak tam się znalazłam to już materiał na inne świadectwo J Nigdy nie byłam wielką zwolenniczką modlitwy różańcowej, wydawała mi się monotonna i po prostu jej nie rozumiałam.
Przeczytaj całość

Piotr: Mam więcej cierpliwości i mniej różnego rodzaju lęków

Każdego kto czyta te słowa i zastanawia się czy warto, czy jest sens zebrać się w sobie i zacząć odmawiać Nowennę mogę zapewnić, że WARTO.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Szukam Boga codziennie

Szczęść Boże ! Chciałam się podzielić świadectwem o tym jak mnie Bóg uwolnił i uzdrowił z depresji.
Jestem młodą kobietą i mialam problemy z depresją , zaburzeniami odżywiania , samo okaleczeniem i próbami samobójczymi przez mniej więcej 5 lat. Kiedy problemy się zaczeły odwrócziłam się od Boga i czułam jakbym była zdana na siebie. Wszystko doszło do takiego stopnia że pobyt w szpitalu psychiatrycznym był najlepszym rozwiązaniem. Wówczas moja mama zaczeła nowenne pompejańską , niektóre rzeczy zaczeły się zmieniać na dobre a inne pogarszać. Po wyjściu ze spitala zaczął się długi ale owocny proces nawracania mnie i mojej mamy. Było czasami bardzo dobrze ale i też bardzo żle. Najważniejsze było / jest trwanie w modlitwie i wierze. W tych chwilach kiedy ja juz nie miałam siły to moja mama jeszcze bardziej się modliła. Dzięki wstawienictwu i modlitw do Matki Bożej i odprawianych w mojej intencji msze moge dziś powiedzieć że dobrze się czuje , jestem sczcęśliwa i bardzo spokojna. Szukam Boga codziennie i chce być koło Niego jak najbliżej , wiedząc że Najświętsza Maryja Panna nade mną czuwa.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Katarzyna: Szukam Boga codziennie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Kasiu, przejmujące świadectwo….. Niech Jezus i Maryja czuwają zawsze nad Tobą, a tu na ziemi masz też wspaniałą Mamę, która bardzo Cię kocha i wspiera. To bardzo ważne! I piękne! Życzę Wam wszelkich łask Bożych, zdrowia i wzajemnej miłości. Szczęść Wam Boże 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?