Żona alkoholika: Maryja jest niesamowita zmieniła wszystko

Witam serdecznie. Pierwszą nowennę odmówiłam za męża z prośbą żeby przestał pić. Kiedy zaczynałam nowennę nie przypuszczałam, że doświadczę tak wielkiego działania w moim życiu Matki Bożej.
Przeczytaj całość

Barbara: Nadzieja wbrew nadziei

Wierzę i ufam, że choć wg bożej sprawiedliwości mój brat zasłużył sobie na piekło, to boże miłosierdzie dzięki tej nowennie wyciągnie do niego rękę w odpowiedniej chwili, by go stamtąd wyrwać
Przeczytaj całość

Monika: Zawrócenie ze złej drogi

Nowenne zaczełam odmawiać z końcem roku 2017 i w zasadzie jestem w jej trakcie. Sumiennie modlę sie codziennie i z ufnoscią. A uwierzcie mi, mam o co wypraszać łaski. Chce powiedzieć o tym jak zaczęłam i co było tego powodem. Jestem mężatką z 13-letnim stażem. Dużo wcześniej uważalam swoje małżeństwo za bardzo udane. Wspanialy mąż, cudowne dziecko, spokój, stabilizacja. Niestety to wszystko nie podobało się chyba szatanowi bo zaczął we mnie uderzać swoimi pokusami, ja uleglam i dałam sie zniewolic. Nastąpił w moim malzenstwie tzw. kryzys a jak teraz do tego doszłam byl on tylko w moim mniemaniu.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Dziękuję

Chciałam podzielić się moim świadectwem.5 kwietnia mój Tato był na "profilaktycznym" USG jamy brzusznej.Okazało się ,że jest podejrzenie guza 1,5 cm w pęcherzu.Już tego samego dnia zaczęłam modlić się Nowenną Pompejańską o zdrowie dla Taty.Na drugi dzień tato poszedł prywatnie zrobić USG tylko pęcherza.USG robił lekarz-okazało się,że "nic "tam nie...
Przeczytaj całość

Anna: Uratowane życie

Od razu 5 osób rozpoczęło modlitwę Nowenną Pompejańską.W międzyczasie dołączyła jeszcze zaprzyjaźniona nazaretanka
Przeczytaj całość

Kasia: Całkowite zawierzenie

Ostatnio modliłam się za osobę z kręgu bliskich przyjaciół rodziny, ponieważ cierpiała bardzo po stracie drugiego już rodzica. Modliłam się o łaskę spokoju i siły, o ulżenie w cierpieniu i odnalezienie na nowo siebie. Niestety nie mam do końca możliwości dowiedzenia się, czy modlitwa pomogła, jednak głęboko wierzę, że tak jest. Jedyne co mogę stwierdzić, to że podczas ostatniego spotkania rodzinno-przyjacielskiego osoba była pogodna. Całkowicie zawierzam tę sprawę Matce Bożej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Kasia: Całkowite zawierzenie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Wspaniale, że modlilas się za inną osobę, nie najbliższą – myślę, że taki wysiłek modlitewny jest trudniejszy. Szczęść Boże Tobie, twojej rodzinie i twoim przyjaciołom!

Obrazki z nowenną pompejańską?