Joanna: Radość z cierpienia

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 2 lata temu. Prosiłam o uzdrowienie mojego syna z niskorosłości ,niestety bez rezultatu, ale otrzymałam mądrość, że nie wzrost ważny a zdrowie dziecka. II NP odmawiałam w intencji tegoż syna, by mógł żyć bez bólu.
Przeczytaj całość

B: Operacje powiodły się i dzięki Bogu jestem zupełnie sprawna !

Niech będzie pochwalony nasz Pan Jezus Chrystus: Chciałabym dać również świadectwo mocy modlitwy Nowenny pompejańskiej. Miałam cztery tętniaki na mózgu i czekały mnie operacje.
Przeczytaj całość

Zofia: NIE przestanę się modlić nigdy !!!!

Ale wiem jedno NIE przestanę się modlić nigdy !!!! Boże Twoja wola niech się stanie ,Królowo Różańca Świętego Módl się za nami !!!!!!!
Przeczytaj całość

Anna: Nie wyobrażam sobie już dnia bez różańca

Pragnę złożyć świadectwo jak Maryja przez Nowennę Pompejańską przemieniła moje życie. Zawszę uważałam się za katoliczkę, niedzielna Msza Święta, sporadyczna modlitwa, spowiedź od czasu do czasu. Dopiero w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej zdałam sobie sprawę z tego jak mało znam Boga i z każdą kolejną Nowenną pragnęłam coraz bardziej zbliżać...
Przeczytaj całość

Kamila: Wymarzona podróż

Wreszcie pisze to świadectwo, ponad rok po podróży do Australii, bardzo chciałam polecieć 8 lat czekałam, albo nie miałam czasu albo bardzo się bałam to zrobić, w końcu odmówiłam Nowenne w akcie desperacji i udało mi się to zrobić , razem z mężem polecieliśmy do Perth. Były to 3 wspaniałe miesiące mojego życia.Niemożliwe stało się możliwe.Tylko Ona potrafi tak pokierować sprawami, że wszystko sie poukładało.To był dla mnie wyczyn.Dziękuję Ci Maryjo za ta łaskę z całego serca.Dalej odmawiam kolejne Nowenny bo Ona ma cudowną moc.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Kamila: Wymarzona podróż"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Żeby lecieć w taką podróż to wystarczy mieć pieniądze, modlitwa tu nie jest potrzebna, nie doszukujmy się interwencji boskiej tam gdzie jej nie było !

Ann
Gość

Przecież autorka pisze, że czekała na to 8 lat, bo wcześniej nic się nie układało. To, że dla Ciebie to nic, nie oznacza, że dla niej jest to też bez znaczenia. Ważne, że dziękuje za pomoc.

Dorota
Gość
Dorota

Wcale nie prawda że wystarczy mieć pieniądze, różne inne czynniki składają się na to, wszystko jest w rękach Boga. Dziękuję za to świadectwo.

Obrazki z nowenną pompejańską?