Anna: Nie wyobrażam sobie już dnia bez różańca

Pragnę złożyć świadectwo jak Maryja przez Nowennę Pompejańską przemieniła moje życie. Zawszę uważałam się za katoliczkę, niedzielna Msza Święta, sporadyczna modlitwa, spowiedź od czasu do czasu. Dopiero w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej zdałam sobie sprawę z tego jak mało znam Boga i z każdą kolejną Nowenną pragnęłam coraz bardziej zbliżać...
Przeczytaj całość

Beata: Maryja znów pomogła mi wyprosić u Boga łaskę !

Dziękuje Ci Panie Jezu za łaski otrzymane od Ciebie . Oraz dziękuję ci nasza Matko Niebieska za tak ogromne wstawiennictwo , miłość i wsparcie.
Przeczytaj całość

Krzysztof: Ratunek małżeństwa

Na początku lipca, po powrocie z pracy zastałem mieszkanie "wyczyszczone" z wszystkich rzeczy mojej żony i karteczkę że zabrała to czego brakuje. Tyle i tylko tyle po prawie 8 latach małżeństwa! Wieczorem zadzwoniła i powiedziała że wyjechała do przyjaciółki i daje mi tydzień czasu aby się zastanowić nad naszym małżeństwem i dalszym życiem. Później okazało się że jest w ciąży z innym i złożyła pozew o rozwód. Świat mi się zawalił w jednym momencie. Nie miałem pojęcia co z tym zrobić. Na szczęście, szukając porady w internecie natrafiłem na wpisy dotyczące wspólnoty Sychar i Nowenny Pompejańskiej. Postanowiłem zacząć się modlić. Międzyczasie zdecydowałem iż chcę ratować nasze małżeństwo a dziecko przyjąć i wychować jak własne. Sąd wyznaczył termin pierwszej rozprawy na dzień po naszej 8 rocznicy ślubu. Był to jednocześnie 48 dzień Nowenny.
Przeczytaj całość

Agnieszka: O ZDROWIE DLA MAMY

Podczas odbierania wyników badań lekarz był zaskoczony, że jego przypuszczenia nie potwierdziły się. A ja wierzę, że to dzięki Matce Bożej, Królowej Różańca Świętego moja mama jest zdrowa, radosna i pełna energii. Ta modlitwa naprawdę ma wielką moc.
Przeczytaj całość

Jolanta: Twierdzę, że jest to za sprawą Matki Bożej Pompejańskiej

Od zawsze odczuwam w swoim życiu opiekę Matki Bożej. W tym roku doświadzyliśmy cudu, tak to trzeba nazwać.Mąż wybierał się na operację, która była konieczna po wielu badaniach lekarskich i kilku tomografiach.Razem ze znajomymi rozpoczęliśmy odmawianie Nowenny Pompejańskiej w intencji męża i naszej rodziny.Przeczytaj Jolanta: Twierdzę, że jest to za...
Przeczytaj całość

Kamila: Wymarzona podróż

Wreszcie pisze to świadectwo, ponad rok po podróży do Australii, bardzo chciałam polecieć 8 lat czekałam, albo nie miałam czasu albo bardzo się bałam to zrobić, w końcu odmówiłam Nowenne w akcie desperacji i udało mi się to zrobić , razem z mężem polecieliśmy do Perth. Były to 3 wspaniałe miesiące mojego życia.Niemożliwe stało się możliwe.Tylko Ona potrafi tak pokierować sprawami, że wszystko sie poukładało.To był dla mnie wyczyn.Dziękuję Ci Maryjo za ta łaskę z całego serca.Dalej odmawiam kolejne Nowenny bo Ona ma cudowną moc.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Kamila: Wymarzona podróż"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Żeby lecieć w taką podróż to wystarczy mieć pieniądze, modlitwa tu nie jest potrzebna, nie doszukujmy się interwencji boskiej tam gdzie jej nie było !

Ann
Gość

Przecież autorka pisze, że czekała na to 8 lat, bo wcześniej nic się nie układało. To, że dla Ciebie to nic, nie oznacza, że dla niej jest to też bez znaczenia. Ważne, że dziękuje za pomoc.

Dorota
Gość
Dorota

Wcale nie prawda że wystarczy mieć pieniądze, różne inne czynniki składają się na to, wszystko jest w rękach Boga. Dziękuję za to świadectwo.

Obrazki z nowenną pompejańską?