Kamila: Wymarzona podróż

Wreszcie pisze to świadectwo, ponad rok po podróży do Australii, bardzo chciałam polecieć 8 lat czekałam, albo nie miałam czasu albo bardzo się bałam to zrobić, w końcu odmówiłam Nowenne w akcie desperacji i udało mi się to zrobić , razem z mężem polecieliśmy do Perth. Były to 3 wspaniałe miesiące mojego życia.Niemożliwe stało się możliwe.Tylko Ona potrafi tak pokierować sprawami, że wszystko sie poukładało.To był dla mnie wyczyn.Dziękuję Ci Maryjo za ta łaskę z całego serca.Dalej odmawiam kolejne Nowenny bo Ona ma cudowną moc.

Jola: Miłość w rodzinie

Witam moi drodzy .od kilku dni zbieram się napisać o moim świadectwie. ale nie było natchnienia. Odmawiam pierwszy raz NOWENNE jestem na końcówce czesci blagalnej. Zawsze przerazalo mnie ze nie dam rady aż 54 dni modlić się ale teraz ciągnie mnie i znajduje zawsze czas. I jestem spokojna wyciszona i poznaje owoce mojej modlitwy.W mojej rodzinie nie zawsze była zgoda .
Przeczytaj

Magdalena: wiem, że prośba moja zostanie w końcu wysłuchana

W piątek (23 sierpnia) kończę odmawiać drugą NP. Obie w intencji "sercowej". Moja prośba wprawdzie nie została "spełniona" tak, jakbym tego oczekiwała, ale wszystko przede mną:)wierzę, że będzie dobrze. Niemniej chciałabym podzielić się swoistymi cudami, które pojawiły się "obok".Przeczytaj Magdalena: wiem, że prośba moja zostanie w końcu wysłuchana
Przeczytaj

Ola: Teraz wiem, że kocham i jestem kochana

Witam wszystkich, chciałbym podzielić się świadectwem jaką wielką moc ma modlitwa. Mam 35 lat, moje życie jeszcze parę lat temu było beztroskie nie dokonca zgodne z wiarą katolicką gdyż niby chodziłam do kościoła a żyłam w związku bez ślubu. Oczywiście na początku ten związek był super wszystko układało się świetnie, aż do momentu kiedy mój były partner zaczął nadużywać alkoholu, w sumie od zawsze pił, ale ja byłam ślepa i dopiero jak zaczął podnosić na mnie rękę zrozumiałam ze to nie jest człowiek dla mnie.
Przeczytaj

Agnieszka: Uzdrowienie relacji w małżeństwie

Wszystkim wątpiącym polecam spróbować dać się prowadzić Matce Najświętszej, gdyż dzięki Jej kochającemu sercu mamy prawdziwą szansę na dotarcie do serca Pana Jezusa.
Przeczytaj

Kristina: Zeby Matka Boza sprawila cud naturalnego poczecia dziecka

ziekuje Ci Matko Boza.i Bardzo Kocham.i jestem szczesliwa Ze umiem byc juz tak blisko ciebie.amen.
Przeczytaj

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
DorotaAnnKasia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Żeby lecieć w taką podróż to wystarczy mieć pieniądze, modlitwa tu nie jest potrzebna, nie doszukujmy się interwencji boskiej tam gdzie jej nie było !

Ann
Gość
Ann

Przecież autorka pisze, że czekała na to 8 lat, bo wcześniej nic się nie układało. To, że dla Ciebie to nic, nie oznacza, że dla niej jest to też bez znaczenia. Ważne, że dziękuje za pomoc.

Dorota
Gość
Dorota

Wcale nie prawda że wystarczy mieć pieniądze, różne inne czynniki składają się na to, wszystko jest w rękach Boga. Dziękuję za to świadectwo.