Justyna: Nowenna bez odpowiedzi

Druga nowennę postaram się skończyć choć sił brakuje. Tli się we mnie nadzieja że Matka Boska mnie uslyszy
Read More

Danka: Modlitwa to jest siła!

Modliłam się Nowenną Pompejanską ponad rok. I jak to? Moja intenacja nie została wysłuchana? Modlę się i nic? może nikt mnie nie słucha.. może to bez sensu..Nie działa..!Przeczytaj Danka: Modlitwa to jest siła!
Read More

Beata: Nowenna nauczyła mnie wielbić i dziękować Bogu za wszystko

Intencje, które dotyczyły mojej osoby spełniały się od razu, trudniej było kiedy modliłam się w intencji innych osób.
Read More

Anna: Matka Boża wie co jest nam potrzebne

Chciałam dac świadectwo niezwykłej mocy Różańca Świętego. Jestem w trakcie odmawania drugiej nowenny w intencji pracy dla mojego Męża,który ją stracił w ubiegłym roku. Byliśmy wówczas w bardzo trudnej rodzinnej sytuacji, przepełnionej konfliktami i toksycznymi relacjami. Trwaliśmy w tym przez półtora roku, narażając swoje zdrowie i relacje małżeńskie. W połowie...
Read More

Lukasz: List – Dokończę nowennę, choćby nie wiem co!

Wczoraj o mały włos zapomniałbym o nowennie. Dokończę nowennę, choćby nie wiem co.
Read More

Kamila: Ona zawsze trzyma nas za rękę i prowadzi

Szczęść Boże!
Chciałam podzielić się ze wszystkimi swoim świadectwem dotyczącym pracy. Z pewnością jest dużo takich osób jak ja, które najpierw po studiach nie mogą znaleźć pracy w zawodzie a jak w końcu ją dostaną to niekoniecznie w zawodzie i za pieniążki za które ciężko jest się utrzymać.
Nie bójcie się zaufać Matce Przenajświętszej i powiedzieć Jej o wszystkich swoich troskach i problemach. Po studiach przez rok nie mogłam znaleźć zajęcia pomimo ukończenia studiów inżynierskich. Codziennie się modliłam o jakąkolwiek pracę. Popadałam w stany depresyjne bo tak bardzo chciałam pracować a z rozmowy kwalifikacyjnej na rozmowę było coraz gorzej. Ciągły stres i wątpliwości odnośnie swojej „użyteczności” jako człowieka. Stale towarzyszyło mi przekonanie, że do niczego się nie nadaję. Po roku znalazłam pracę ale jako pracownik na najniższym szczeblu. I tak przez kolejne dwa lata ciągłych prób i niepowodzeń. Wiele razy modląc się traciłam nadzieję na lepsze jutro. Chciałabym gorąco prosić o to, że jeżeli ktokolwiek kto czyta to świadectwo i jest w podobnej sytuacji jak moja żeby NIGDY NIE TRACIŁ NADZEI I NIE WĄTPIŁ W OPIEKĘ MATKI PRZENAJŚWIĘTSZEJ!
Po dwóch latach mój los niespodziewanie się odmienił. W wyniku rekrutacji wewnętrznej dostałam wakat. Sytuacja od początku wydawała się przegrana bo stanowisko zostało już obsadzone. Ale jak widać dla BOGA, MATKI PRZENAJŚWIĘTSZEJ, WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH nie ma sytuacji bez wyjścia. To cud!

Pomimo ciągłych przeciwności losu i tego, że jest ciężko nie traćcie nadziei! Módlcie się i zaufajcie!
Czasami jak jest mi ciężko modlę się najprostszymi słowami: Mamo błagam się cokolwiek się stanie w moim życiu i dokądkolwiek mnie zaprowadzisz proszę trzymaj mnie za rękę i nigdy nie puszczaj bo bez Ciebie jestem niczym i nic nie mogę.

Będę się modliła za każdego kto jest w podobnej sytuacji życiowej do mojej. Proszę módlcie się też za mnie żebym dała radę i o opiekę Matki na każdym kroku!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Kamila: Ona zawsze trzyma nas za rękę i prowadzi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
E.K.
Gość

Pięknie zawierzyłaś Matce Bożej.Bogu niech będą dzięki !!!

Anna
Gość

Ja też szukam pracy, jestem w trakcie studiów inżynierskich tylko że zaocznych. Z poprzedniej pracy musiałam zrezygnować bo traciłam przez nią zdrowie. Szukam od trzech tygodni nowej, godnej pracy najlepiej w zawodzie. A Tobie życzę powodzenia.

Ewa
Gość

Kamilo, wspaniałe świadectwo dla tak wielu osób poszukujących pracy. Nigdy nie traćcie nadziei. A przy okazji: Kamilo pięknie się modlisz w trudnych sytuacjach! Chwała Panu i Maryi!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?