Joanna: Odmówiłam 4 nowenny pompejańskie

Chciałabym podzielić się ze wszystkimi moim świadectwem. Odmówiłam 4 nowenny pompejańskie. Dwie w intencji dobrego męża, trzecią w intencji znalezienia pracy a czwartą żebym się dostała na studia magisterskie (bo wstępne egzaminy były bardzo trudne). Po skończeniu odmawiania pierwszej nowenny poznałam fajnego chłopaka;), dostałam się na studia tam gdzie chciałam;)...
Read More

Monika: dar macierzyństwa

Chciałabym podzielić się świadectwem cudu jaki otrzymaliśmy z mężem w czasie odmawiania nowenny pompejańskiej. Od czterech lat staraliśmy się bezskutecznie o dziecko, w tym cza­sie odwiedziliśmy trzech specjalistów i żaden z nich nie dał nam nawet cienia nadziei na naturalne poczęcie. W kwietniu tego roku zostaliśmy skierowani do kliniki leczenia...
Read More

Martyna: Coś się wydarzyło

Kilka dni po skończeniu Nowenny (a było wiele chwil zwątpienia) poznałam pewnego chłopaka. Nie wiem jeszcze, czy to odpowiedź na moje modlitwy, ale widzę, że kompletnie inaczej (tzn. świadomie i spokojnie) podchodzę do tej znajomości. Jakiś czas temu myślałam, że fajnie by było ofiarować swoje małżeństwo Maryi
Read More

Agnieszka: Tyle szczęśliwych zbiegów okoliczności zdarzyło się za sprawą Maryi!

To już moja druga odmówiona nowenna, która została wysłuchana. Odmówiłam ją w połowie ciąży prosząc o szczęśliwy poród, zdrowego dzidziusia i o to, byśmy umieli sobie poradzić jako rodzice (to nasze pierwsze dziecko). Bardzo bałam się porodu, Maryja mnie wysłuchała, to, co się działo w tym dniu na pewno jest za jej sprawą. Mój poród trwał od 6 rano, kiedy wstałam i odeszły mi wody do 11.25, kiedy to przyszedł na świat nasz syn.
Read More

Marek: Zdrowie Mamy i wiele łask Matki Najświętszej

Pragnę złożyć świadectwo otrzymanej łaski wypraszanej w Nowennie Pompejańskiej. Kiedy moja Mama zaczęła odczuwać dolegliwości i było podejrzenie nowotworu (również na skutek tendencji genetycznych) oraz niepewność lekarza co do przyczyny problemu, chwyciłem za Różaniec. W trakcie trwania nowenny Mama miała trzy różne kolejne badania, każde wypadało nad wyraz pozytywnie! Ostatecznie wykluczono nowotwór a przyczyna dolegliwości jest dość błaha i można ją usunąć poprzez rehabilitację. Stan Mamy się zresztą znacznie poprawił i dolegliwości są dużo mniejsze niż wcześniej.
Read More

Joanna: Walka z nałogiem

Jesteśmy 33 lata po ślubie. Kiedy poznałam mojego przyszłego męża to palił papierosy. Twierdził, że dużo nie pali ala jednak ciągle kupował nowa paczkę, bo tamta si e skończyła. Próbowałam różnych sposobów walki z tym jego nałogiem. Wszystko na nic. Odmówiłam nowennę pompejańską w intencji walki z nałogiem męża. Nic mu na ten temat nie mówiłam. Matka Boża wysłuchała moją modlitwę. Od 1,5 roku mąż rzucił palenie papierosów z dnia na dzień, bez jakichkolwiek środków farmaceutycznych. Jestem z niego dumna. On też wszystkim powtarza, że jak się chce to rzucanie palenia nie jest trudne. Ja jednak wiem, że tylko modlitwa i odmówiona nowenna pompejańska zadziałała na decyzję mojego męża. Teraz rozpoczynam kolejną nowennę w intencji córki, która się pogubiła. Matko Różańca Świętego z Pompejów dziękuję i polecam się Twojej opiece.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Joanna: Walka z nałogiem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Przenajświętszej.

Karol
Gość

Palenie to straszny nałóg. Nie palę, jestem zagorzałym przeciwnikiem tego świństwa. Statystyki mówią same za siebie: miliony giną przez tę rakotwórczą (i nie tylko) truciznę.

Karolina
Gość
Karolina

Sama kiedyś palilam przez 5lat od 8 jestem wolna od tego nalogu.Chwala Panu! Prosze o modlitwę za mojego męża by się nawrócil.Pogodzil się z tym że Bóg chciał go w tym a nie innym miejscu,nie pozwoli mieszać się do nas swojej matce.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!