Mama: Tylko Opatrzność Boża sprawiła, że Córka żyje!

Szczęść Boże. Moja córka jest dorosłą osobą. Ostatnio ktoś ją skrzywdził w sposób niewyobrażalny poprzez złe słowa, czyny i gesty. I tylko Opatrzność Boża sprawiła, że żyje!
Read More

Marta: uratowane małżeństwo

Nie jest łatwo ale staramy się teraz modlę się o jego nawrócenie.dodam że to prawdziwy cud że tak szybko wrócił bo mówił okropne rzeczy i niechcial z nami być. Jeszcze raz dziękuję ci Matko Boska za wszystko co dzieje się w moim życiu dzięki tobie.
Read More

Paweł: Uważałem, że trzech różańców w ciągu dnia nie dam rady odmówić.

Non stop przewijały mi się gdzieś w internecie świadectwa Nowenny pompejańskiej ale uważałem, że trzech różańców w ciągu dnia nie dam rady odmówić.
Read More

Amanda: Nie zawiodłam się !

Smutek to ludzka rzecz, uczucie, ale właśnie w tych chwilach warto sobie przypominać te piękne słowa modlitwy.
Read More

Agnieszka: jestem na górze modlitwy i wyciszenia!

Dzięki Ci, Matko Boża z Pompejów, że dzięki Nowennie Pompejańskiej zaznałam spokoju i wyciszenia, że odmawiając trzecią Nowennę Pompejańską przeżywam radość z odmawiania modlitwy różańcowej, której przedtem (oprócz Koronki do Miłosierdzia Bożego) nie odmawiałam, że z chęcią zaczynam codzienny różaniec (mimo niedoskonałości mej modlitwy),Przeczytaj Agnieszka: jestem na górze modlitwy i...
Read More

Joanna: Modlitwa spokoju

To nie jest moja pierwsza nowenna pompejańska, ale chciałam podzielić się z innymi tym, że ta modlitwa daje mi spokój. Kiedy dowiedziałam się, że moje dziecko jest niepełnosprawne ogarnęła mnie rozpacz. Pojawiły się pytania, dlaczego akurat nas to spotkało albo co takiego zrobiliśmy, że Bóg tak chciał. Nie ukrywam, bardzo często spotykamy się ze ścianą, zwłaszcza jeśli chodzi o funkcjonowanie takiego dziecka w „normalnym”społeczeństwie. Tak ciężko jest czasem patrzeć na swoje dziecko i widzieć je na tle innych”mądrych”i coraz doskonalszych zdrowych dzieci, które mają wszystko. Z drugiej strony odbieramy inaczej rzeczywistość i cieszymy się z każdego najmniejszego drobiazgu, którego moglibyśmy nazwać sukcesem i postępem naszego dziecka. W czasie modlitwy były dni, kiedy nasz syn był spokojniejszy, a ja również odczuwałam taki spokój częściej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Joanna: Modlitwa spokoju"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Renata
Gość
Renata
To nie Bóg chce, aby Wasze dziecko było niepełnosprawne. To „ludzie ludziom gotują taki los”. Żywność nafaszerowana niepotrzebną i szkodliwą chemią, awarie w elektrowniach atomowych, próby broni jądrowej, GMO, chemtrails /spryskiwanie powietrza mieszaniną chorobotwórczych drobnoustrojów i metali ciężkich/, medycyna konwencjonalna, której skuteczność i celowość działania czasem wręcz przeraża. Przykładów można przytoczyć dużo więcej. Niestety, komuś bardzo zależy na tym, by mieszkańcy Ziemi cierpieli i szybko umierali. Jeżeli podczas swojego cierpienia jeszcze obwiniają za wszystko Boga i zrywają z Nim kontakt, to ten ktoś nie może się opanować w strasznej radości, bo wówczas osiąga cel ostateczny. Naszą bronią przeciw wszelkim planom… Czytaj więcej »

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.