Krzysztof: niesamowity „głód” do Boga

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica chciałbym wam dać świadectwo nowenny którą ukończyłem w 2013 roku mam nadzieję że BÓG wybaczy bo on najlepiej znał szczegóły tego wszystkiego ale do rzeczy mam 30 lat wychowałem się dobrej Polskiej rodzinie katolickiej ale nie zawsze praktykującej urodziłem się jako...
Przeczytaj całość

Maria: Zostałam babcią

Wszystkim modlącym się Nowenną Pompejańską chcę wlać w serce nadzieję, że ta modlitwa czyni cuda, że Maryja słucha nas uważnie i wszystkie prośby przekazuje Synowi. Czasem trzeba z jakiegoś, Bogu znanemu powodu trochę poczekać. Modliłam się o potomstwo dla mojego syna.
Przeczytaj całość

Krystyna: Hałaśliwi sąsiedzi

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w sytuacji, która wydawała się być nie do rozwiązania. Mieszkam w bliku z mężem i dorosłym synem. Moi sąsiedzi z góry to rodzina: 4 osoby dorosłe i dwoje dzieci, zachowujące się dosyć głośno i hałaśliwie. Dzieci całymi dniami biegały, skakały, grały w piłkę i hałasowały do późnych godzin wieczornych.
Przeczytaj całość

Barbara: Dobrze zdana matura

To już drugie swiadectwo,teraz bardzo chciałabym podziękować za dobrze zdaną maturę i dostanie się na dobry kierunek studiów mojej córki.Bardzo namawiam wszystkich,do odmawiania Nowenny Pompejańskiej ta nowenna naprawdę działa,działa w cudowny sposób.dziękuję Mateńko!
Przeczytaj całość

Bożena: praca

Witam, rozpoczęłam nowennę o pracę 20/08/2013. Z wykształcenia jestem świeżo upieczonym psychologiem oraz studentką grafiki artystycznej. Od dziecka uwielbiam sztukę, ale nie mogłam takiej pracy szukać ponieważ studiowałam psychologię a dorabiałam sobie tylko rysowaniem portretów. Przeczytaj Bożena: praca
Przeczytaj całość

Joanna – LIST: Nadzieja na uzdrowienie serca

Zbliżam się do połowy nowenny, proszę w niej o uzdrowienie mojego serca. Leczenie trwa już długo, od dziecka miałam problemy z arytmiami a w zeszłym roku operację, która miała wszystko naprawić. Operacja nie udała się co bardzo trudno było mi przyjąć, bo dużo przy niej wycierpiałam. Postanowiłam poddać się kolejnej operacji, ale serce mam całkiem zniszczone po poprzedniej, wiec będzie to bardzo niebezpieczne. Dlatego chwyciłam za nowennę. Już w pierwszym tygodniu poczułam się silniejsza i ustąpiły duszności. Pokochałam tę modlitwę i odnalazłam w niej pokój i radość. Modlę się wciąż całkiem gotowa i spokojna o wynik operacji a nawet dopuszczam myśl że nie będzie ona konieczna… Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Joanna – LIST: Nadzieja na uzdrowienie serca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria+II
Gość
Maria+II

Joanno,też jestem sercowcem,mam uszkodzone zastawki i migotanie przedsionków,u wielu kardiologów szukałam pomocy,miałam nieudaną kardiowersję,pobyty w szpitalu.Odmawiam dość długo N.P.ale raczej w intencjach Bliskich i nie tylko,natomiast w swojej tylko raz.Po niej po pewnym czasie terminowa wizyta u kardiologa i dr pyta czy zmieniliśmy leki,albo dawki ?- nie…
Stopień uszkodzenia zastawek zmniejszył się i nie było migotania. Powiedziałam o N.P. może gdy będzie dr-wi potrzebna pomoc to skorzysta.Życzę zdrowia -na pewno będzie dobrze.M.

Obrazki z nowenną pompejańską?