Agnieszka: Perspektywa lepszego życia

Witam, Nowenne Pompejanska odmawiam już z piąty raz, cztery razy w intencji wyjścia z długów. Jedna intencja była dla mojego synka, żeby urodził się zdrowy i moje prośby zostały wysłuchane mam ślicznego zdrowego synka. Co do problemów finansowych było ciężko, doświadczenie które mnie dotknelo było bardzo ciężkie ale widzętez jakieś plusy, bardzo poprawiły się np moje relacje z rodzicami, wreszcie możemy szczerze rozmawiać.
Read More

Anonim: Nerwica

Nowennę odmawiałam w zeszłym roku, ale dopiero teraz zebrałam się z napisaniem świadectwa. Cierpię na nerwicę lękową, a nowenna pozwoliła mi zacząć żyć. Nadal korzystam z pomocy psychologa i myślę że podejmę jeszcze jedną nowennę. Nowenna dała mi ogrom siły, pozwoliła mi się przełamać, wyjść z domu, zacząć żyć w miarę normalnie. To naprawdę działa. Polecam każdemu!
Read More

Beata: Łaski „uboczne”

Wlasnie jestem po odmowieniu mojej pierwszej Nowenny Pompejanskiej. Wciaz utwierdzam sie w wierze ze moja prosba  o ktora prosilam jeszcze sie nie spelnila ale moge powiedziec ze podczas jej odmawiania po zmnianie pracy (doslownie pol roku) dostaje nowe stanowisko a maz dostal nowa prace.
Read More

Alina Maria: prośba o łaskę zdrowia

To dzięki tej modlitwie jestem silna, by walczyć z chorobą męża i się nie poddawać. Wierzę również, że jesli nie teraz, to może przyjdzie kiedyś taki dzień, że mój mąż odzyska siły i zdrowie i będzie mógł sam podziekować ukochanej Matce w Pompejach!
Read More

Marta: I zdarzył się cud!

Warto odmawiać nowennę pompejańską!
Read More

Janina: O szczęśliwą operację i cud powrotu do zdrowia

Nowenna odmawiana od 1 dnia nowego roku była moją 5 nowenną. Intencja jak w tytule. Ta modlitwa przynosiła efekty z każdym dniem jej odmawiania. Syn miał mieć kolejną operację w póżniejszym terminie, jednak została przyspieszona /przypadek?/, operacja bardzo poważna /usunięcie jelita grubego/ przebiegła bez najmniejszych komplikacji. Lekarze gdy otworzyli brzuch byli zaskoczeni, ale w dobrym tego słowa znaczeniu, nie spodziewali się tak dobrego stanu wnętrzności syna /przypadek?/ na pewno nie. Po tak ciężkiej operacji syn wychodzi do domu po 5 dniach w bardzo dobrym stanie fizycznym i psychicznym /przypadek?/ na pewno nie. Czuje się bardzo dobrze, przybiera na wadze, wszystko jest okej. Chociaż przed nim jeszcze 2 operacje, ale wierzę, że z Matką Boską Pompejańską i z jej Synem cud powrotu do całkowitego zdrowia mojego syna nastąpi.Matko dziękuję i mówię wszystkim, że modlitwa ta ma cudowną moc. Szczęść Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Janina: O szczęśliwą operację i cud powrotu do zdrowia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Justyna
Gość
Justyna

Wiara jest pewnością, że Bóg troszczy się o rzeczy najmniejsze… Dziękuje za Pani świadectwo! jestem osobą młodą i też jestem po operacji wycięcia jelita grubego, już 1,5 roku. i podczas całej mojej drogi z chorobą zdarzyły się Boże”przypadki” za które jestem teraz Matce Pompejańskiej ogromnie wdzięczna:) pozdrawiam i niech Pan i Zbawca ma Pani syna w opiece.

ALA
Gość

Matka Pompejańska czyni cuda wierzę jestem w trakcie odmawiania o szczęśliwą operację główki wnusia wierzę i proszę ,aby operacja się udała ,a wnusio był zdrowy,MATUCHNO UFAM TOBIE

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.