Bogumiła: Nowenna Pompejańska i święty Charbel

Nazywam się Bogumiła, jestem amazonką od 2012 r. . Jestem po amputacji, chemii i radioterapii. Moja choroba była impulsem do zajecia się tematem medycyny naturalnej i sposobów walki z chorobą danych nam przez Boga min poprzez odpowiedni styl życia i odżywiania. Tym szerokim tematem zajęłam się na moim blogu "Dr...
Przeczytaj całość

danuta: narzeczeństwo a czystość

Dziś przyszedł dzień w którym piszę swoje osobiste świadectwo związane z nowenną Pompejańską. Wymodliłam u Matki prośbę o dochowanie czystości przedmałżeńskiej,mimo,że mój chłopak nie chciał nawet o tym słyszeć.Wiedział jak ważne to dla mnie,mówiłam o tym niejednokrotnie,ale twierdził,że nie podoła,po co czekać.Przeczytaj danuta: narzeczeństwo a czystość
Przeczytaj całość

Barbara: Moje życie jest szczęśliwsze

Pierwszą Nowennę Pompejańską odmowiłam w intencji zdrowia. Miałam zdiagnozowana chorobe afektywna dwubiegunowa i często nawracajace depresje. Po pewnym czasie przysnil mi się Jan Paweł II i powiedzial: Basiu, Pan Jezus Cię uzdrowi. To dało mi nadzieję. Czytałam często świadectwa na temat działania Nowenny Pompejanskiej. Myślę, ze Maryja zaprowadziła mnie do Jezusa. Zaczęłam budować relację z Nim. Oglądałam programy, sluchalam pieśni uwielbieniowych, nauczan, zaczelam czytac Biblię, modlilam sie, chodzilam na msze z modlitwa o uzdrowienie, wstapiłam do wspólnoty.
Przeczytaj całość

Marzena: otrzymałam łaskę

W grudniu po raz pierwszy rozpoczelam modlitwe - Nowenne Pompejanska.Dzisiaj jest ostatni 54 dzien. Otrzymalam łaske o kt. sie modlilam od matki Bozej w zeszlym tygodniu. Wszystkich zachecam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej.Zaufajcie Bogu. Dziekuje Królowo Rożanca Świętego.
Przeczytaj całość

Jadwiga: Nadzieja na lepsze zdrowie

Choroba SMA1, to 2-3 lata temu był wyrok powolnej śmierci, to był brak nadziei na leczenie. Poznałam dziewczynkę, wówczas 5-cio letnią, która dotknięta tą chorobą oddycha przez respirator, żywiona jest poprzez wlewy do żołądka, nie rusza się samodzielnie, porozumiewa się poprzez mruganie oczami. Wzruszyła mnie miłość Jej Rodziców, którzy walczą o każdy dzień Jej życia, by to życie sprawiało Ich córeczce najmniej bólu, by było godne. Dwa lata temu zwróciłam się Królowej Różańca Świętego z Nowenną Pompejańską prosząc o zdrowie dziewczynki. Po skończonej Nowennie okazało się, że w USA stworzono lek, który pomaga w tej chorobie, szalenie drogi. W zeszłym roku lek trafił do Europy, nawet do Polski (bardzo mała ilość). Pojawiła się nadzieja. Dziękowałam za tę łaskę. Rodzice dziewczynki nie są zamożni, Mama nie pracuje, bo 24 godziny opiekuje się chorą dziewczynką. Dobrzy ludzie starają się pomóc i dziewczynka jest już po 2 zastrzykach do kręgosłupa w szpitalu za granicą. Jeszcze stać ich tylko na 2 zastrzyki, a powinna dziewczynka dostawać co miesiąc. Po tych dwóch zastrzykach zaczęła lekko poruszać rączką. Jest nadzieja i to dzięki Tobie Najjaśniejsza Panno Maryjo. Dzięki Tobie Matuchno z beznadziei jest nadzieja. Wierzę, że Rodzice zdobędą pieniądze na dalsze leczenie, bo Ty Matuchno czuwasz. Dziękuję.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Jadwiga: Nadzieja na lepsze zdrowie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Boże zmiłuj się nad tą dziewczynką, pomodlę się za nią. Tobie Jadwigo niech Bóg błogosławi ponieważ jesteś takim dobrym człowiekiem.

Obrazki z nowenną pompejańską?