Natalia: Zmiana życia..:)

Muszę przyznać, że jest o wiele lepiej niż było i wierze że będzie już tylko coraz lepiej. Muszę przyznać, że moja wiara do tej pory była bardzo słaba, a dzisiaj wszystko to się zmienia na lepsze, zaczełam chodzić do kościóla, spowiedzi. Zaczełam po prostu coraz częsciej rozmyślać o Bogu.
Read More

Ilona: moje świadectwo

Już od pierwszego dnia działy się dziwne rzeczy. Dostałam więcej łask niż mogłam sobie wyobrazić
Read More

Kamila: Polepszenie zdrowia

To moje kolejne świadectwo piszę je jeszcze w częsci blagalnej Nowenny gdyz juz widac poprawę więć na co czekac:) Modlę się o taka Panią z rodziny męża która borykała sie z diagnozami po operacjii usunięcia woreczka żółciowego lekarze co chwile skracają jej czas tu na ziemi były przeżuty było żle nic się kobiecie nie chciało ALE ALE WRÓCIŁY CHĘCI DO ŻYCIA CHCE JEŚĆ MA MOTYWACJĘ I STAN ZDROWIA SIĘ POLEPSZA.
Read More

Anna: Podsumowanie 5 Nowenn

Szczęść Boże. To moje pierwsze świadectwo, jak zaczęłam je pisać to otrzymałam kolejne łaski, więc zachęcam do napisania świadectwa tych, którzy jeszcze tego nie zrobili. Intencje moich 5 Nowenn Pompejańskich: 1. O łaskę znalezienia wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. (z błędami ponieważ była to pierwsza moja Nowenna-3 Różańce) 2. W...
Read More

Gosia: Dwa świadectwa łask

Pierwszy raz zaczelam odmawiać Nowennę Pompejańską w w listopadzie 2016.Modlilam sie wtedy o dobra prace dla męża, która bedzie mu przynosiła satysfakcję i stabilność finansowa naszej rodzinie.
Maz nie miał szczęścia do pracy, przez kilka ostatnich lat zmieniał miejsce pracy średnio raz w roku.
W maju 2017 roku maz dostał interesująca oferte, powoli sie wdrażał i rozwijał.Po ponad roku widzę, ze to jest właśnie owoc mojej modlitwy. Maz uwielbia to co robi i przynosi to rownież stabilność naszej rodzinie.

Mamy 2letnia córeczkę, staraliśmy sie o kolejne dziecko, ale w zeszłym roku dwukrotnie straciłam ciąże. Okazało sie, ze mam problemy z tarczyca i zajście w ciąże nie jest takie łatwe, jak przy pierwszym dziecku.
Druga Nowennę zaczęłam odmawiać w listopadzie 2017, zaraz po tym okazało sie, ze jestem w ciazy, ale szybko straciłam te ciąże.
Ale nie traciłam wiary i jak tylko zakończyłam odmawianie nowenny zaczęłam kolejna, w tej samej intencji – o zajście w ciąże i urodzenie zdrowego dziecka.
Jestem teraz juz na części dziękczynnej i jestem w 8 tyg ciazy. wszystko rozwija sie prawidłowo, serduszko dziecka juz słyszałam i chociaż wiem, ze kluczowy jest pierwszy trymestr ufam i modle sie z wiara i Dziekuje Panience, ze mnie wysłuchała.
Chwała Panu i Matence 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Gosia: Dwa świadectwa łask"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Chwała Panu i Maryi! Życzę zdrowego Dzieciątka, szczęść Boże całej rodzinie 🙂

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.