Barbara: Dziękuję Mateńko

Zdawalam wielokr.otnie egzamin na prawo jazdy,juz bylam bardzo zniechecona ,chciałam zrezygnować. Przegladajac w internecie modlitwy i nowenny natrafiłam na Nowenne Pompejanska. Przeczytalam wiele swiadectw i pomyslalam, może i mnie spotka laska Matki .W dniu 38 odmawiania Nowenny miałam egzamin i Zdalam . Dziekuje Matenko
Read More

Natalia: cud narodzin

Złożyłam obietnicę Matce Bożej, że odmówię nowennę pompejańską w intencji daru potomstwa. W dzień złożenia obietnicy miałam zaplanowaną kolejną wizytę ginekologiczną.Wielka radość i niespodzianka spotkała mnie tego dnia, kiedy lekarz poinformował:jest pani we wczesnej ciąży(dzieciątko było tak malutkie, że serduszko jeszcze nie biło).
Read More

Dariusz: Bóg ma swoje priorytety

Swoją pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłem na początku 2013 roku. Skutki są rewelacyjne. Modliłem się o błogosławieństwo Maryi dla córki i jej narzeczonego przed ich ślubem. Skończyli studia, zdali bardzo dobrze państwowe egzaminy, otrzymali pracę, mają gdzie mieszkać no i w styczniu br. urodziła im się śliczna, zdrowa córeczka. Widząc skuteczność...
Read More

Urszula: Wracające nadzieje

Pragnę podzielić się moim drugim świadectwem .Ile odmówiłam nowenn już nawet nie liczę . Otrzymałam wiele łask nawet takich o które nie prosiłam .Świadectwo dotyczy mojego syna i jego przyszłości .Zostawiła go narzeczona z którą planowali wspólną przyszłość ,jest w wieku w którym czas się ustatkować .
Read More

Ola: modlitwa o CUD

Pół roku temu znajomy powiedział mi o NP. Dość sceptycznie podeszłam do tematu. Znajomy zaczynał nowennę kilka razy ale nigdy nie udało mu się jej skończyć. Twierdził jednak, że mimo iż nie kończył NP to Matka Boska i tak wysłuchiwała jego prośby.
Read More

Ewa: Nigdy się nie zawiodłam

Od kilku lat modle sie Nowenna Pompejanska i NIGDY sie nie zawiodlam.Matka Boza uratowala mojego brata z nalogu,pomogla synowi a ostatnia skonczona nowenna to uratowanie corki ze zlej drogi.
Dziekuje Ci Matko za wszystko.Bede sie modlic nadal z zaufaniem,ze moje modlitwy zostana wysluchane tak jak chce Bog i kiedy On zechce.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Ewa: Nigdy się nie zawiodłam"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ona
Gość

A ja się zawiodłam. Odmawiałam NP w dwóch bardzo poważnych intencjach życiowych, już kilka lat temu, i nie zostałam w żaden sposób wysłuchana. Ani wtedy, ani później. Przykro, ale ta nowenna jest do odparcia.

irena
Gość

nie „ona”,nie jest do odparcia ,moze twoja prosba jeszcze lezy na „biurku „i czeka na zatwierdzenie ,moze powinna sie bardziej otworzyc na laski,moze to nie ten czas kiedy powinnas je otrzymac ,ja z perspektywy czasu to dziekuje Panu Bogu za to ze mnie nie wysluchal ,bo gdyby mnie 2 lata temu wysluchal o co prosilam to dzis tonela bym w dlugu ktorego nie zaciagnelam

Ona
Gość

Wiesz Ireno, ale gdy sprawa jest taka konkretna jak starania o pracę, to niestety nie przekonują mnie zupełnie Twoje słowa,
że „to jeszcze nie ten czas”.

Ewa
Gość

Ewo, dziekujmy Bogu i Maryi za te łaski. Chwała Panu!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?