Dorota: Już widzę efekty

Witam.O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od przyjaciół w bardzo trudnym dla nas okresie-rozpadało się małżeństwo mojego syna. Modlitwa pomogła odzyskać spokój i dała ogromną nadzieję. Odmawiam drugą pompejankę i już widzę efekty. Uwierzyliśmy,że Matka jest z nami i nam pomoże. Zaufajcie!

Dorota: Matko Boża miej nas zawsze w swojej świętej opiece!

Zaczelam odmawiac rozaniec kiedy zrozumialam,ze tylko Pan Bog moze nam pomoc.Modlilam sie I blagalam Matke Boza o pomoc i Ona ulitowala sie nad nasza nedza.
Przeczytaj

Emilia: pomoc w uleczeniu nerwicy lękowej

Jakiś czas temu koleżanka z pracy powiedziała mi o nowennie pompejańskiej, nigdy o niej wcześniej nie słyszałam, mimo iż jestem osobą bardzo wierzącą.
Przeczytaj

Ula: 5 lat z Nowenną Pompejańską

Nowennę Pompejańską pierwszy raz odmawiałam w 2010 roku. Intencja się spełniła, nastąpił cud uzdrowienia mojego taty. Moje świadectwo tego cudu ukazało się w czasopiśmie "Królowa Różańca Świętego". Od tej Nowenny zaczął się proces mojego nawrócenia, powróciłam do Kościoła, wcześniej do kościoła chodziłam jedynie w Wielkanoc i Boże Narodzenie, teraz nie...
Przeczytaj

Ewa: Wymodliłam męża

Moje świadectwo dotyczy wymodlenia męża. Bardzo długo byłam sama. Chodziłam sobie po tym świecie z pragnieniem założenia rodziny - szczęśliwej rodziny, ale nikt ciekawy nie pojawiał się na horyzoncie. Modląc się nowenną pompejańską prosiłam o pełnienie Woli Bożej w moim życiu. Jeśli nie mam mieć męża to prosiłam o akceptację...
Przeczytaj

Aga: Kochani nie ustawajcie w modlitwie i bądźcie cierpliwi

Szczęść Boże! Chciałabym złożyć świadectwo Nowenny, którą odmawiałam 6 razy w intencji uzdrowienia mojego dziecka z bardzo ciężkiej choroby.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o