Agnieszka: Kolejna nowenna wysłuchana

pewna osoba oddala pieniądze
Read More

Anna: Modlitwa o nawrócenie męża

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Kochani Czciciele Królowej Różańca Świętego pragnę się z Wami podzielić moim świadectwem. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać18.10.2014r w intencji o nawrócenie mojego męża, drugą o uwolnienie od wszelkiego złego,później trzecią o zdrowie córeczki(24.11.15r skończy dwa latka).Przeczytaj Anna: Modlitwa o nawrócenie męża
Read More

Paulina: Wiara Nadzieja Milosc

Nie cały rok temu zostawił mnie maż po 10 latach małżeństwa. Pierwsze tygodnie to była moja rozpacz, negatywne emocje, życie w chaosie. Kiedy wracałam nieprzytomna z pracy do domu znalazłam różaniec wiszący tuż przy wejściu. Od razu pomyślałam że to dla mnie.Zaczęło się moje nawracanie. Spowiedź, Msze Święte, nowenna pompejańska.
Read More

Małgorzata: Wystarczy tak nie wiele by mieć…tak wiele

Szczęść Boże!! Chciałam dać świadectwo o mocy wspaniałej modlitwy jaką jest Nowenna Pompejańska. Zaczęłam właśnie odmawiać trzecią więc jeszcze nie będę pisać o jej rezultatach, natomiast chcę się podzielić tym co otrzymałam za przyczyną dwóch poprzednich Nowenn. Pierwszą Nowennę zaczęłam odmawiać gdy nastąpił moment kryzysowy w mojej rodzinie – brat...
Read More

Olga: Wielkość Matki Bożej

Jestem studentką medycyny, która studiowała 3 lata na uczelni zagranicznej, jednak moim marzeniem, zawsze było studiować w moim ojczystym kraju. Przeniesienie do Polski graniczyło z cudem, jednak postanowiłam podjąć to ryzyko, złożyłam podania na różne uczelnie w Polsce i czekałam z niecierpliwością na odpowiedź, sprawa była dla mnie o tyle ważna, gdyż gdyby nie powiodło się mi przenieść do Polski, również nie mogłabym kontynuować nauki w mieście, gdzie zaczęłam studiować, czyli tak naprawdę zostałabym na lodzie, bez studiów, bez perspektywy na przyszłość.
Read More

Dominika: Uzdrawianie z choroby alkoholowej

Pompejańską często odkładam przez zmęczenie fizyczne, ale dochodzi do momentu, gdy pali się grunt pod nogami, i wiem: „TO już teraz”, i zaczynam ją z miejsca, siłą „zamachu”. Tę nowennę za tatę zaczęłam w takim właśnie krytycznym momencie. Nie miałam nadziei i pomysłu na rozwiązanie. Intencję ułożyłam tak: „aby przestał pić, a zaczął żyć, ażeby tak się zmienił, że zaskoczy Mamę”.

Już brakowało tylko 3 dni do końca, a ja widziałam, że tata dalej pije, i nawet jeśli nie pije, to awanturuje się bez powodu. Tego wieczora trwała właśnie taka awantura, po kilku butelkach. Akurat odwiedziła nas ciotka – lekarka, która wtedy nagle odkryła, że tata pije. (To od niej przed laty dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej, ale ona nie wiedziała, że ja ją teraz odmawiam). Błyskawicznie określiła problem i powiedziała, co mamy robić, we współpracy z tatą, oczywiście. Nie miałam wyjścia, nie zastanawiałam się, natychmiast zaczęłam działać wg jej zaleceń (wcześniej opowiadała o takich sytuacjach, ale jej nie wierzyliśmy). Są sytuacje, gdy jest się po prostu bez wyjścia, wszystko się pali, więc trzeba ratować, i już. Również moja mama była już tak przygnieciona problemem i znerwicowana, że nie wierzyła, a nawet nie była w stanie podjąć żadnej decyzji.

Modliłam się dalej, a nowennę skończyłam w dniu imienin taty.

Niecały miesiąc potem zauważyłam, że „czegoś ubyło”. Zrozumiałam: on nie robi awantur. Mama też to w końcu przyznała, a ciotka była zaskoczona, że tak prędko widać efekty.

Mijają tygodnie i miesiące. Tata nie to, że przestał w ogóle pić (sporadycznie zdarza mu się upić), ale jest wyraźniej spokojniejszy, nie chodzi wiecznie podenerwowany (choć potrafi po swojemu wpaść we wściekłość), nie chodzi przy każdej okazji po butelki. Potrafi spokojnie rozmawiać, nie koncentruje się wokół jednego tematu i nie namawia innych do picia przy każdej okazji. On jest spokojniejszy i my jesteśmy spokojniejsi. Stało się tak, jak prosiłam: zaczął żyć i tą zmianą zaskoczył mamę.

Czy to jest cud? Tak, oczywiście. Ja myślę, że działa wszystko: ludzka praca i cierpliwość, ale przede wszystkim Boża łaska. Nadal musimy modlić się i pracować, choroba alkoholowa to złożona sprawa i sama się nie pokona.

Chwała i dzięki Bogu! Chwała i dzięki Matce Najświętszej!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Dominika: Uzdrawianie z choroby alkoholowej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
irena
Gość

dominiko u mnie bylo dokladnie tak samo ,tez mnie Matka Boza wysluchala,uleczyla mojego meza z choroby alkoholowej ,owszem czasem zdarza mu sie tez sporadycznie ,ale nie ma juz awantur ,krzyku ,wyzwisk i sama wiesz jeszcze czego,dokladnie choroba alkoholowa jest bardzo ciezka choroba ,ona tak latwo nie odpuszcza ,wiem tylko jedno ,gdyby nie Matka Boza nie wiem jak to wszystko przetrwalabym,zycze ci zeby twoj tato przestal calkowicie pic ,ja modle sie o wytrwanie w trzezwosci mojego meza

Ela
Gość

Witam, mój maz nie pije od 4 laty, chodzi regularnie na spotkania AA, jest w miare zaangazowany w prowadzeniu grupy. jego relacje z dziecmi (mamy blizniaki, dziewczynke I syna 12 lat) sa bardzo dobre, nie wyobrzazam sobie gdyby nadal i pil i nasze dzieci w wieku dorastania musialy by sie temu przygladac.

Obrazki z nowenną pompejańską?