Mirella: Nie tracę nadziei

Mama zachorowala na raka trzustki w lutym tego roku. Zaraz po diagnozie przeszla ciezka operacje, ktora przezyla tak naprawde dzieki modlitwie do sw. Judy Tadeusza. Rak trzustki. Wiecie jakie sa rokowania? Chyba najgorsze z wszytskich nowotworow. Lekarze dawali 3 miesiace zycia. Nowenne zaczelam 18 marca. Nie powiem lekko nie bylo....
Read More

Henryka: Choroba nowotworowa córki

W 2010 roku  moja córka (45 lat)  dowiedziała się o chorobie nowotworowej jajnika- nowotwór złośliwy nie powodujący przerzutów. Przeprowadzono operację, po której lekarz poinformował nas, że nie zdołali wszystkiego zrobić, usunąć całego nowotworu ponieważ jest za mocno wrośnięty.
Read More

Beata: podziękowanie dla Królowej Różańca Świętego

Kochana Mamo, Królowo Różańca Świętego pragnę ponownie podziękować Ci z całego serca za łaskę odmawiania Nowenny Pompejańskiej oraz za wysłuchanie moich kolejnych próśb:Przeczytaj Beata: podziękowanie dla Królowej Różańca Świętego
Read More

Gabriela: Świadectwo za… świadectwo szkolne

Szczęść Boże! Odprawiłam w tym roku trzecią z rzędu nowennę pompejańską i z dwóch nowenn złożyłam już świadectwo 23 maja - "Cisza przed burzą... a po burzy nadzieja". Pierwszą nowennę odprawiłam w intencji uzdrowienia relacji w rodzinie, a dwie kolejne w intencji córki, której zdrowie psychiczne legło w gruzach.
Read More

Agnieszka: ZAWSZE OTRZYMUJĘ WIĘCEJ NIŻ TO O CO PROSZĘ

Szczęść Boże. Pragnę podzielić się i moimi doświadczeniami Nowenny. Odmówiłam już trzy Nowenny. Pierwsza była w intencji powrotu do zdrowia przyjaciółki mojej Mamy - zaczęłyśmy z Mamą odmawiać Nowennę. Po kilku dniach, podczas rozmowy uświadomiłyśmy sobie, że identycznie sformułowałyśmy naszą prośbę (oczywiście wcześniej tego nie uzgadniając). Nim dotarłyśmy do części...
Read More

Darek: Kiedy już prawie straciłem nadzieję

Przez wiele lat prowadziłem działalność gospodarczą w jednym z krajów Unii Europejskiej.Po wejściu Polski do Unii Europejskiej wielu Polaków prowadziło tam działalności gospodarcze rządowi tego kraju się to nie podobało dlatego wytoczyli walkę i w ten sposób nagle Polskie firmy nie tylko moja otrzymały do zapłaty podwójne podatki i ubezpieczenia nie będę opisywał szczegółów bo to kilka teczek dokumentów i kilka lat w sądzie spędzonych wszyscy przegrywali sprawy sądowe i ja również bo była to sprawa polityczna byliśmy bezślini.Miałem do zapłaty potężne sumy pieniędzy kilkaset tysięcy Euro.I wtedy od jednej księgowej dowiedziałem się że jej kuzyn wygrał tą sprawę w sądzie ale on na każdą rozprawę przychodził z różańcem w ręce.Ja byłem średnim katolikiem niedzielna Msza i około 2 razy spowiedż w roku. Wydałem dziesiątki tysięcy Euro na adwokatów więc powiedziałem co mi szkodzi kupić różaniec za około 1 euro.I tak zaczęła się moja przygoda z Nowenną pompejańską .Pojechałem do Włoch oprócz Pompei do Ojca Pio a w nocy moja żona miała sen żeby nie modlić sie do niego do O.Pio tylko do Matki Bożej-to tym bardziej utwierdziło w tym aby zaufać Maryii pojechałem do Medjugorje gdzie objawia się do dzisiaj Matka Boża od Ponad 30 lat Zaświadczam swoim słowem honoru że naprawdę się objawia i prosi nieustannie o odmawianie Różańca .Przez około 8 lat modliłem się ja oraz moja żona i rodzina Nowennami pompejańskimi prawie cały czas aby moje długi zostały umorzone i kiedy już prawie straciłem nadzieję no bo ileż można czekać na odpowiedż Pana Boga wczoraj otrzymałem wiadomość że w wyniku zmiany ustawy moje długi zostaną mi anulowane.Ps.Gdy zmówiłem pierwszą Nowennę przed około 8 laty to po rozprawie sądowej miałem wielki żal do Boga Matki Bożej że tak się wtedy gorąco modliłem i nie wygrałem w sądzie i usłyszałem wtedy głos w sercu że Matka Boża pomoże mi spłacić długi a w tamtym momencie przed 7-8 laty nie jest nie był właściwy moment na ich anulowanie bo Matka Boża chce przemienić moje i rodziny życie . Dziękuję Bogu i Matce Bożej która mi to wyprosiła .Bardzo dziękuję Bogu za ten krzyż który pozwolił mi nieść dzięki niemu bardzo dużo mniejszych cudów wydażyło się w mojej rodzinie wszyscy przybliżyliśmy się do Boga i wiele dobrych zmian nastąpiło.Chwała Bogu.Ufajcie nie poddawajcie .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Darek: Kiedy już prawie straciłem nadzieję"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Wszystko w swoim czasiea każda modlitwa to nasza próba,czy się zniechęcimy,czy pozostaniemy z Jezusem pomimo,bo trudności są drogą do zbawienia,choć po „ziemsku”nie rozumiemy,że dążymy do niego.Ma Pan szczęście,zmieniona ustawa na Pana korzyść to niesamowity obrót sprawy!☺wielu łask i opieki Bożej!

Marta
Gość

Szacun Darku -8 lat… cóż za wytrwałość….

Dorota
Gość
Dorota

Super, bardzo się cieszę razem z tobą i przez modlitwę osiąga się taką wiarę i cierpliwość. Naprawdę niesamowicie wytrwały z ciebie człowiek.

Obrazki z nowenną pompejańską?