D.B.: Najlepsza praca dla syna

Witam serdecznie wszystkich czytających świadectwa Nowenny Pompejańskiej na tej stronie.
W grudniu 2017r. rozpoczęłam Nowennę w intencji pracy dla mojego syna. Praca jaką do tej pory syn wykonywał była daleko od domu i bardzo obciążająca psychicznie. Codzienne dojazdy do pracy około 50 km w jedną stronę i nieregularne zmiany, częste nadgodziny rozregulowały organizm mojego dziecka. Z chłopaka zadowolonego z życia, stał się nerwowy, przeklinał, coraz większe ilości pustych butelek po piwie. Widziałam, że z tej pracy jest więcej minusów niż plusów. Przy takim obciążeniu psychicznym syn nie potrafił zrezygnować z tej pracy. Ja z dnia na dzień postanowiłam rozpocząć Nowennę w intencji nowej pracy dla mojego syna, pracy która nie będzie niszczyć zdrowia młodego człowieka i da mu rozwój. W trakcie nowenny syn sam podjął decyzję o rezygnacji z pracy i zaczął szukać nowej pracy. Składał podania o pracę do wielu zakładów, jeździł na rozmowy. Ja w czasie kiedy odmawiałam nowennę prosiłam Matkę Bożą żeby to była praca na miejscu, bez dojazdów, bez nocnych zmian. Wiedziałam też, że to będzie w obecnych czasach prawie niemożliwe. Syn 2 tygodnie po zakończonej nowennie otrzymał propozycję pracy na miejscu i to pracy 2 zmianowej. Ja na początku nie dostrzegłam tego, że to ta wymodlona praca, może dlatego że zarobki są średnie. Po czasie jak doszło do mnie, że w obecnej sytuacji syna jeszcze studenta, to najlepsza praca jaką mógł otrzymać było mi strasznie wstyd przed Matką Bożą. Przecież syn otrzymał pracę, o którą się modliłam. Teraz wierzę, że ta praca to owoc Nowenny Pompejańskiej. W czasie modlitwy różańcowej wydarzyło się dużo nieprzyjemnych sytuacji, ale ja wiedziałam, że to działanie Szatana, który chciał pokazać swoją moc. Nowennę odmówiłam do końca. Matko Boża z całego serca dziękuję Ci za pracę dla mojego syna. To była moja kolejna nowenna wysłuchana. Warto odmawiać Modlitwę Różańcową, która jednocześnie daje tyle ukojenia na obecnie ciężkie czasy i nadziei na lepsze jutro. Potrafi zmienić nasze myślenie, ułożyć w innej hierarchii cele życiowe. Obecnie jestem w trakcie kolejnej nowenny za bliską mi osobę i bardzo chciałabym ją dokończyć.

Hanna: Ukochana Skarbnica Łask.

Chcę złożyć swoje kolejne świadectwo, zmawiam 8 Nowennę Pompejańską i bardzo dużo mam do zawdzięczenia Matce Boskiej za taki ogrom łask otrzymanych od Niej. Gdy dowiedziałam się co to jest Nowenna Pompejańska i że trzeba zmówić dziennie 3 Różance, moja odpowiedż była ,,ja?,nigdy nie dam rady,,Dzisiaj zmawiam 4 części różańca i mam dużo czasu na wszystko,z całego serca wierzę,że jak się cos chce to mozna wszystko z pomocą Maryji.
Przeczytaj

Iza: Wszystko oddaję Maryi

W moim życiu osiągnęłam wiele, kolejne szczeble kariery zawodowej pokonałam dzięki ciężkiej i uczciwej pracy. Wszystko byłoby wspaniale, gdyby nie brak drugiej połówki. O miłość prosiłam Matkę Bożą w poprzednich Nowennach. Dlatego słowa księdza bardzo mocno utkwiły w moim sercu. Kapłan zaapelował także, aby podjąć prawdziwe postanowienia adwentowe. Przez moment zapragnęłam, aby modlitwa Nowenną była tym postanowieniem. Pragnę modlić się właśnie o dar miłości tego mężczyzny i chcę rozpocząć modlitwę od jutra.
Przeczytaj

Damian: Popadłem w okultyzm ale to nie na tym się skończyło…

Prosiłem tylko o uwolnienie mnie z sideł złego ducha. Czuję, że jestem pod opieką Niebiańskiej Matki.
Przeczytaj

Zuza: Kochaj i walcz

Nowenne Pompejanska odmawiam od 30.07.13.Kiedy wpadla mi w rece oczywiscie szukalam pomocy Bozej,ale az 3 rozance dziennie?!!to bylo dla mnie ZA DUZO!Byl to czas kiedy co dzien zylam w ogromnym strachu,ze zostawi mnie ktos kogo kocham.No i stalo sie.To bylo dla mnie tak bolesne,ze az wylam z tego bolu.Robilam co...
Przeczytaj

Beata: W rozpaczy trafiłam na nowennę pompejańską

Czy często się zdarza, żeby nauczyciel staremu uczniowi kupił tak bez powodu prezent? Zgadnijcie co to było. Mały obrazek MATKI BOŻEJ POMPEJAŃSKIEJ.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o