Mariola: pomoc w pracy i wielka łaska

Szczęść Boże.Mam na imię Mariola i chciałam podzielić się moim świadectwem.Od 10 lat prowadzę mała firmę.Zawsze ciężko pracowałam, starałam się być słowna i wywiązywałam się z terminów i obietnic.Nie była jakiś ogromnych zysków, gdyż firmę prowadziłam uczciwie , rejestrowałam pracowników, odprowadzałam wszystkie składki i cieszyłam się z tego co mi...
Przeczytaj całość

Tobiasz: Chwalmy Maryję i naszego Pana Jezusa

Moją pierwszą Nowennę Pompejńską zakończyłem dość dawno bo aż pół roku temu dokładnie 26 stycznia 2015 roku . Obiecałem Matce Bożej że wygłoszę świadectwo więc tak też czynię . W odmawianej przeze mnie Nowennie Pompejańskiej , prosiłem Najczystszą Panienkę o udzielenie mi łaski oddalenia ode mnie natrętnych/złych/bluźnierczych myśli . Wtedy...
Przeczytaj całość

Ewa: Matka Najświętsza otworzyła mi oczy na Bożą miłość

Zanim odmówiłam Nowennę Pompejańską, długo się wahałam. Wydawało mi się, że nie dam rady poświęcić aż tak dużo czasu na codzienny różaniec.
Przeczytaj całość

Ewa i Michał: Pomoc w sprawach finansowych

Mieliśmy bardzo duże kłopoty finansowe. Pomimo, iż oboje bardzo się staraliśmy, codzienność była coraz gorsza do udźwignięcia.
Przeczytaj całość

Paulina: puknęłam się w głowę – trzy różańce dziennie przez tyle tygodni? Przecież ja nie dam rady.

Po sprawdzeniu, co to dokładnie oznacza, puknęłam się w głowę – trzy różańce dziennie przez tyle tygodni? Przecież ja nie dam rady.
Przeczytaj całość

D.B.: Najlepsza praca dla syna

Witam serdecznie wszystkich czytających świadectwa Nowenny Pompejańskiej na tej stronie.
W grudniu 2017r. rozpoczęłam Nowennę w intencji pracy dla mojego syna. Praca jaką do tej pory syn wykonywał była daleko od domu i bardzo obciążająca psychicznie. Codzienne dojazdy do pracy około 50 km w jedną stronę i nieregularne zmiany, częste nadgodziny rozregulowały organizm mojego dziecka. Z chłopaka zadowolonego z życia, stał się nerwowy, przeklinał, coraz większe ilości pustych butelek po piwie. Widziałam, że z tej pracy jest więcej minusów niż plusów. Przy takim obciążeniu psychicznym syn nie potrafił zrezygnować z tej pracy. Ja z dnia na dzień postanowiłam rozpocząć Nowennę w intencji nowej pracy dla mojego syna, pracy która nie będzie niszczyć zdrowia młodego człowieka i da mu rozwój. W trakcie nowenny syn sam podjął decyzję o rezygnacji z pracy i zaczął szukać nowej pracy. Składał podania o pracę do wielu zakładów, jeździł na rozmowy. Ja w czasie kiedy odmawiałam nowennę prosiłam Matkę Bożą żeby to była praca na miejscu, bez dojazdów, bez nocnych zmian. Wiedziałam też, że to będzie w obecnych czasach prawie niemożliwe. Syn 2 tygodnie po zakończonej nowennie otrzymał propozycję pracy na miejscu i to pracy 2 zmianowej. Ja na początku nie dostrzegłam tego, że to ta wymodlona praca, może dlatego że zarobki są średnie. Po czasie jak doszło do mnie, że w obecnej sytuacji syna jeszcze studenta, to najlepsza praca jaką mógł otrzymać było mi strasznie wstyd przed Matką Bożą. Przecież syn otrzymał pracę, o którą się modliłam. Teraz wierzę, że ta praca to owoc Nowenny Pompejańskiej. W czasie modlitwy różańcowej wydarzyło się dużo nieprzyjemnych sytuacji, ale ja wiedziałam, że to działanie Szatana, który chciał pokazać swoją moc. Nowennę odmówiłam do końca. Matko Boża z całego serca dziękuję Ci za pracę dla mojego syna. To była moja kolejna nowenna wysłuchana. Warto odmawiać Modlitwę Różańcową, która jednocześnie daje tyle ukojenia na obecnie ciężkie czasy i nadziei na lepsze jutro. Potrafi zmienić nasze myślenie, ułożyć w innej hierarchii cele życiowe. Obecnie jestem w trakcie kolejnej nowenny za bliską mi osobę i bardzo chciałabym ją dokończyć.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?