Tomasz: Dojrzewanie w wierze

Długo zwlekałem z napisaniem swojego świadectwa. Nowennę odmówiłem dwa razy w okresie od grudnia zeszłego roku do lutego. Jednak moja modlitwa zbyt często była przedmiotowa. Swoje nawrócenie do Boga zacząłem wcześniej już w czerwcu po epizodzie depresyjnym spowodowanym niepowodzeniem w pisaniu pracy magisterskiej i braku pracyPrzeczytaj Tomasz: Dojrzewanie w wierze
Read More

Kasia: Mój synek

Jesem właśnie przy końcu odmawiania mojej kolejnej nowenny pompejanskiej. I chce podzielić się świadectwem otrzymanej laski. Jestem ciężko chora , kolejny raz walczę z nowotworem , lekarze nie dają mi szans na całkowite wyleczenie a jedynie na przedłużenie życia, ale ja te nowennę postanowiłam odmawiać w intencji mojego synka Kacperka. Od pewnego czasu widziałam, że coś złego dzieje się z jego emocjami, zawsze był zamknięty w sobie , ale ostatnio tłumil emocje a później wybuchła z taka gwaltownoscia , że trudno było to opanować.
Read More

Iza: URATOWANE ŻYCIE

Nigdy nie traćcie nadziei
Read More

Nowenna i znalezienie pracy – Anna

Nowennę zaczęam odmawiać 1 marca 2012 w intencji nawrócenia bliskiej mi osoby, o laske pokory skromnosci bojaźni Bożej wierności czytalam wiele zamieszczonych w internecie opisów swiadectw które nastąpily podczas odmawiania tej cudownej nowenny. Pisano, że modląc się w jakiejś intencji dzialy się inne równie ważne i potrzebne piękne rzeczy mnie...
Read More

Magda: Cuda dzięki Modlitwie

Zawierzcie swoje życie Matce Najświętszej i Bogu. Ja wcześniej wątpiłam ale nie mam teraz najmniejszych wątpliwości - modlitwą możemy wyprosić wszystko. Szczęść Bożę !
Read More

Anonim – LIST: Nie rezygnuję

Witam, to moje drugie świadectwo, a nowenną modlę się od prawie 3 lat. Intencje były różne pierwsza o uratowanie małżeństwa przyjaciół. Niestety nie udało się, ale wierzę głęboko, że Pan Bóg ma w tym jakiś plan.
Potem różne intencje o miłość w moim życiu. O dobrego męża, o konkretną osobę, o to żebym sama potrafiła kochać. Chłopak za którego się modliłam oddalił się ode mnie, nasza relacja jest co raz słabsza ale oddaję to wszystko Mateczce i wiem, że znajdzie sposób byśmy byli razem lub postawi na mojej drodze inną osobę. Widzę w sobie i w tej drugiej osobie wiele rzeczy do zmian może to nie jest ten czas. I sama nie wiem czy walczyć o tą relację czy odpuścić nie jesteśmy nawet parą. Proszę NMP o rozwiązanie tej sytuacji bo jest ona dla mnie ciężka.
Mimo tego że moje intencje nie zostały wysłuchane tak jak mogłam sobie wyobrazić nie rezygnuję. wiem, że Bóg wysłucha moich modlitw. A łaski które płyną z nowenny są źródłem pokoju i szczęścia.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.