W: Pomoc w chorobie

Witam, Chciałam podzielić się moim świadectwem. Jestem w trakcie odmawiania trzeciej Nowenny Pomejańskiej. Pierwszą odmawiałam jesienią zeszłego roku w intencji znalezienia pracy. Udało mi się podjąć bardzo dobrze płatną pracę (jak na dzisiejsze czasy), ciekawą (z wyzwaniami). Właśnie dzięki Nowennie.Przeczytaj W: Pomoc w chorobie
Read More

Weronika: Nasz mały wielki cud

Długo zwlekałam z napisaniem mojego świadectwa. Moje dziecko niedawno skończyło roczek. Jest najwspanialszy darem jaki mogliśmy dostać od Boga za wstawiennictwem Matki Boskiej dzięki Nowennie Pompejańskiej. Nasze historia zaczęła się jak u wielu małżeństw.
Read More

Hania: Dziękuje Mamo z Nieba

Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny pompejańskiej o której dowiedziałam się od przyjaciółki za co jestem jej bardzo wdzięczna. Odkąd modlę się jestem spokojniejsza, mądrzejsza, jestem zmienionym, innym człowiekiem - lepszym dla bliźniego, bardziej życzliwym, co nie oznacza , że byłam wcześniej zła.
Read More

Elżbieta: zawsze otrzymałam łaski o które prosiłam

Chciałabym złożyc świadectwo nowenny pompejańskiej. Nowennę odmawiałam cztery razy i zawsze otrzymałam łaski o które prosiłam.
Read More

Katarzyna: Błagam MARYJO

Witajcie kochani właśnie błagam w Nowennie o zdrowie dla pięknej Alicji.Dziewczynka ma 13 lat i chorobę nowotworową.Proszę ludzi dobrego serca niech Wasza kolejna intencja NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ będzie za Alę o zdrowie dla niej.Matusiu, wiem że jesteś, błagam cię o łaskę zdrowia dla Ali.Dziękuję Wszystkim za wszystko.
Read More

Anonim: Kiedyś znajdę prawdziwą miłość

Rok po rozstaniu, gdy uczucie wcale nie mijało zaczęłam odmawiać swoją pierwszą w życiu nowennę o powrót byłego chłopaka, kilka dni później zaczęłam odmawiać także drugą o naprawę relacji, która z dnia na dzień stawała się dramatyczna. Była jeszcze jedna nowenna także związaną z nim. Żadnej nie udało mi się ukończyć, ponieważ w trakcie nasz kontakt się tylko pogarszał i traciłam nadzieję, że cokolwiek da się w tej sprawie zrobić. On stawał się dla mnie coraz bardziej okropny, a ja byłam bezsilna. Minęło parę kolejnych miesięcy i mimo całkowitego braku kontaktu i wielkiego zranienia nadal nie potrafiłam wyzbyć się tych uczuć. Odmówiłam więc w całości nowennę w intencji znalezienia drugiej połówki. Pozostawiłam to Bogu i mówiłam, że jeśli ktoś inny jest mi pisany to jestem gotowa oddać mu serce. Jednocześnie modliłam się o rozwiązanie węzłów samotności, która strasznie mi już doskwiera. Niestety mimo że pojawiają się w moim życiu różne nowe osoby, to wciąż myślę tylko o byłym chłopaku. Wiele razy w trakcie nowenny nachodziły mnie wątpliwości, czy w ogóle jest sens, czy przypadkiem nie zwariowałam, że w to wierzę. Ale dostałam wiele łask, moje życie jakby nabrało tempa, najgorsze egzaminy mimo przepłakanych nocy i braku motywacji do nauki zdałam bezproblemowo. Rozwinęłam się w tym czasie także zawodowo. Natomiast pod względem sercowym nie zmieniło się zupełnie nic, ani się nie odkochałam, ani nie poznałam nikogo nowego, kontaktu z byłym też nie mam. Na początku ostatniej nowenny obiecałam Bogu, że jeśli spełni moją prośbę to zaraz po jej skończeniu odmówię kolejną w intencji dusz w czyśćcu cierpiących i mimo tego, że moja intencja nie została wysłuchana to mija właśnie mój drugi tydzień obiecanej nowenny. Cały czas mam napady rozpaczy, ale nowenna często daje mi spokój, mimo że mam ogromne problemy, żeby nie uciekać myślami do byłego chłopaka. Odkąd zaczęłam modlitwę za dusze w czyśćcu wciąż mam myśl w głowie, żeby następna była o drugą szansę. Nie wiem skąd się ona we mnie wzięła, bo dawno obiecałam sobie że już nie będę wracać do jego tematu w modlitwach skoro poprzednie tak zadziałały. Jeszcze nie wiem co zrobię, ale wierzę że kiedyś znajdę gdzieś prawdziwą miłość. Muszę tylko jeszcze trochę poczekać i może się trochę zmienić.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Anonim: Kiedyś znajdę prawdziwą miłość"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
też Ania
Gość
też Ania
Autorko świadectwa, ściskam Cię serdecznie. Gdy czytałam Twoje świadectwo miałam wrażenie, że kochasz nie tyle tego mężczyznę, ile swoje wyobrażenie na jego temat. Tęsknisz nie tyle za nim, co za swoim wyobrażeniem o nim. Zobacz – piszesz, że Cię źle traktował, a teraz nie utrzymuje z Tobą kontaktu – naprawdę chcesz z kimś takim iść przez życie? Autorko świadectwa – módl się o szansę, ale dla siebie, nie dla Was. Myślałaś o nowennie do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły (o zerwanie więzów łączących Cię z tym mężczyzną) i o modlitwie wstawienniczej przez kapłana po spowiedzi? Prawdopodobnie z tym mężczyzna wiążą Cię… Czytaj więcej »
Klara
Gość

Nieboze wezly duszy? A jesli ktos byl na spowiedzi generalnej, zmowil NP, byl na mszy o uzdrowienie i dalej nic? Mysle o modlitwie o uzdrowienie ktora prowadza dominikanie. Umawiasz sie indywidualnie i dwie osoby modla sie nad Toba. To chyba moja ostatnia deska ratunku, aby zaczac normalnie zyc i uwolnic sie. Jest duzo lepiej ale dalej odczuwam skutki i zdarza mi sie z kacie pochlipac. Bo minelo 1,5 roku a ja dalej myslalami tak jak autorka swiadectwa.

też Ania
Gość
też Ania
Klaro, chodzi o to, że możemy związać się z kimś/czymś. Możemy się przywiązać do kogoś tak mocno, że przysłania nam to wszystko inne, także Boga. Czy każda niespełniona miłość to więzy duszy? – pewnie nie. Jeżeli jednak czuję, że jestem tak przywiązana do tego konkretnego mężczyzny lub mojego wyobrażenia na jego temat, że nie jestem w stanie nawiązywać relacji czy nawet znajomości z realnymi osobami, wtedy warto pomyśleć o więzach duszy. Jeżeli odrzucam zainteresowanie wartościowych mężczyzn bo mam w głowie ideał, który nie odwzajemnia mojego uczucia, wtedy warto pomyśleć o takich więzach. Temat modlitwy o dobrego męża, niespełnionej miłości jest… Czytaj więcej »
Klara
Gość

Ja to wszystko rozumiem. Zdziwila mnie nazwa nieboze wezly duszy. Wiem o czym mowisz bo jestem w takiej niezdrowej juz sytuacji. Szukam jakiegos rozwiazania. Jedyne rozsadne to modlitwa uwolnienia o ktorej pisalam we wszesniejszym komentarzu. Chyba, ze ktos zna inne metody.. chce sie juz emocjonalnie uwolnic od tego mezczyzny..

też Ania
Gość
też Ania

Fakt, nazwa może nie jest najszczęśliwsza bo może niepotrzebnie wystraszyć. Nieboże w sensie, takie, których nie chce Bóg, bo Bóg nie chce żebyśmy byli czymkolwiek/kimkolwiek związani. Może bardziej pasowałaby nazwa raniące więzy, niezdrowe więzy. Klaro, nie pisze o teorii, sama także chcę uwolnić się emocjonalnie od X więc rozumiem. Łatwe to nie jest.

Ania
Gość

Mam dokladnie tak samo… zaczynam myslec ze zwariowalam i nigdy nikogo juz nie znajde

Monika
Gość
Monika
Drogi anonimie 🙂 czytając Twoje świadectwo czułam jak bym to ja je pisała. Bardzo ciężko jest zapomnieć o osobie bliskiej, w której się zakochało, chcąc zapomnieć wraca wszystko z podwójną siłą jakby chciało nas to dobić. Modlitwa i czas jest lekarstwem na to wszystko 🙂 Matka Boża na pewno pomoże Ci w tych ciężkich chwilach. Ofiarując komuś swoją miłość, a on ją odrzuca, to bardzo boli. Ale rany z czasem się zagoją, a bolesne doświadczenie nauczy nas wiele. Ja byłam parę razy zraniona, nie chciałam tej miłości która niespodziewanie zapukała do moich drzwi, teraz cierpię, sądziłam że już moje serce… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?