Dorota: Cud życia

Długo czekałam, by napisać moje świadectwo po odmówieniu pięciu Nowenn Pompejańskich. Pierwszą Nowennę zaczęłam odmawiać w grudniu 2015 w intencji szczęśliwego macierzyństwa mojej córki,
Przeczytaj całość

Natalia: Szczęśliwe i spokojne rozwiązanie

Witam Was kochani. Pragnę złożyć świadectwo. Jest to moja 3 Nowenna oczywiście otrzymałam za kazdym razem to o co prosilam Mateńkę. Ostania dotyczyła sCzęśliwego donoszenia ciąży i szcześliwego przeżycia cesarki. Od momentu wejscia na blok operacyjny wiedziałam, że mam się nie bać bo Ona czuwa nad nami.
Przeczytaj całość

Alicja: Wysłuchana Nowenna Pompejańska

Nowenna poskutkowała, Matka Boża pomogła. Gorąco dziękuję za otrzymaną łaskę.
Przeczytaj całość

Cierpliwa: wiem że warto było poświęcić tan czas na modlitwę

O Nowennie dowiedziałam się dawno temu z gazety katolickiej. Obecnie jestem już w trakcie kolejnej mojej Nowenny jakoś tak chyba już 15 będzie nie wszystko może dostaje tak jak bym chciała tego sama ,ale to co jest bardzo potrzebne mnie i mojej rodzinie dostaje łaski .Przeczytaj Cierpliwa: wiem że warto...
Przeczytaj całość

Monika: Hojność Matki Bożej

Polecam gorąco odmawianie nowenny! W mojej trudnej sprawie, po ludzku już nie do rozwiązania, Matka Boża zdziałała cud i to jeszcze przed ukończeniem części błagalnej nowenny :) Teraz modlę się i dziękuję jej za pomoc i matczyną interwencję u Boga. Od teraz zawsze będę się uciekać do różańca, sami nic...
Przeczytaj całość

Anna: Mnogość łask

Nowennę pompejańską odmawiam już po raz czwarty, za każdym razem odmawiałam ją w innej intencji. Mam wielką nadzieję i ufność, że również i tym razem Maryja mnie wysłucha.
Modliłam się o pomyślny przebieg studiów – i obecnie kończę doktorat. Modliłam się o miłość – i znalazłam najwspanialszego mężczyznę, który jest moim przyjacielem, wsparciem i z którym wspólnie planujemy życie. Doświadczyłam wielu łask i nieustannie czuję nad sobą Bożą opiekę. Nawet w bardzo trudnych chwilach, w cierpieniu, odczuwam niezwykły spokój, jest mi lżej. Wiem, że Najświętsza Matka czuwa nade mną i że nie pozwoli mi upaść.
Polecałam odmawianie nowenny moim bliskim, potrzebującym wsparcia i pomocy – mojej babci, moim przyjaciółkom… Również one mogą zaświadczyć o wielkiej mocy tej modlitwy. Obserwując siebie i innych czcicieli Matki Bożej z Pompejów, widzę, że największa zmiana zachodzi w nas samych. Nowenna pompejańska jest bronią przeciwko rozpaczy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anna: Mnogość łask"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Tak to prawda, zawsze w najgorszej sytuacji można się zwrócić do Matki Bożej.

Obrazki z nowenną pompejańską?