Anna: Mnogość łask

Nowennę pompejańską odmawiam już po raz czwarty, za każdym razem odmawiałam ją w innej intencji. Mam wielką nadzieję i ufność, że również i tym razem Maryja mnie wysłucha.
Modliłam się o pomyślny przebieg studiów – i obecnie kończę doktorat. Modliłam się o miłość – i znalazłam najwspanialszego mężczyznę, który jest moim przyjacielem, wsparciem i z którym wspólnie planujemy życie. Doświadczyłam wielu łask i nieustannie czuję nad sobą Bożą opiekę. Nawet w bardzo trudnych chwilach, w cierpieniu, odczuwam niezwykły spokój, jest mi lżej. Wiem, że Najświętsza Matka czuwa nade mną i że nie pozwoli mi upaść.
Polecałam odmawianie nowenny moim bliskim, potrzebującym wsparcia i pomocy – mojej babci, moim przyjaciółkom… Również one mogą zaświadczyć o wielkiej mocy tej modlitwy. Obserwując siebie i innych czcicieli Matki Bożej z Pompejów, widzę, że największa zmiana zachodzi w nas samych. Nowenna pompejańska jest bronią przeciwko rozpaczy.

kasia: po nitce do kłębka- odkrywanie na nowo miłości Pana Boga

Szczesc Boze. Na Nowenne natknelam sie przypadkowo ,ale teraz wierze ze nie byl to jednak przypadek Bog tak pokierowal moim zyciem i chcial mi pokazac co musze zmienic i w co sie pakuje .Opowiem co wydarzylo sie w moim zyciu .Jestem praktykujaca katoliczka mieszkam z rodzina za granica od kilku...
Przeczytaj

Alina Maria: Koniec 9-letniej separacji!

Ave Maria! Od kilku lat byłam w separacji z mężem i nic nie zapowiadało zmiany tego stanu. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od ks. abp. Andrzeja Dzięgi. Parę lat temu, w Radio Maryja podano w ogłoszeniach, że ten właśnie arcybiskup wzywa do modlitwy za ojczyznę „nowenną nie do odparcia”. Zastanawiałam się, co to za nowenna i dlaczego „nie...
Przeczytaj

Alicja: Terapia dla synka

Nasz synek ma spectrum autyzmu. Mieliśmy bardzo duże trudności ze znalezieniem dla niego odpowiedniego miejsca terapii. Bardzo dużo się za niego modliłam, w końcu postanowiłam odmówić Nowennę Pompejańską. Zdecydowałam że będę ją odmawiać za dusze czyśćcowe, je z kolei będę prosić o wstawiennictwo w sprawie uzdrowienia synka.
Przeczytaj

Paulina: Pełnia łask

Po kilku dniach czułam niesamowity spokój o przyszłość (byłam w klasie maturalnej i nie wiedziałam gdzie się wybrać na studia), wstawałam każdego dnia z chęcią
Przeczytaj

Kasia: Nowa praca!

Z całego serca pragnę podziękować Matce Bożej za otrzymane łaski. Zmówiłam już 3 nowenny. Trzecią odmawiałam w intencji nowej, dobrej pracy, ponieważ w poprzedniej nie chciałam zostać.
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Dorota Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Tak to prawda, zawsze w najgorszej sytuacji można się zwrócić do Matki Bożej.