Aneta: Dziękuję Ci Matko

Mam 32 lata. Chorowalam na serce. Moja 3 nowenne odmawialam o zlamanie przeklenstwa w mojej rodzinie i blogoslawienstwo Boze dla nas. Podczaszy Mszy Swietej 11 lutego w dzien Matki Bozej z Lurd prosilam o zdrowie dla mnie. Bol za mostkiem ktory ciagle czulam zniknal. Bardzo balam sie ze umre i co sie stanie z 3 moich dzieci. Dziekuje Ci Matko za okazana litosc. Chwala Panu…

Aneta: Wiara w szczęście

Swoją pierwszą nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać gdy dowiedziałam się, że moja mama jest chora na raka płuc,byłam wtedy w ciąży niestety ciąża obumarła w 10 tyg,a moja mama przegrała walkę i zmarła w Światowy dzień raka.Byłam załamana, że dwie najblizsze mi osoby dla mnie odeszły w tym samym czasie .Przerwałam litanię nie dokończyłam jej.Teraz w sierpniu tego roku zaszłam w ciążę, postanowiłam znowu zacząć odmawiać litanię teraz za mojego maluszka żeby rozwijał się zdrowo.
Przeczytaj

Bela: Modlitwa o dobrego męża

Nowennę zakończyłam 16 stycznia br. Od roku byłam sama po rozstaniu z chłopakiem. W trakcie odmawiania nowenny zbliżyłam się do Boga i poszłam do spowiedzi świętej, zrzucić z siebie ten cały ciężar. Kiedyś odmówienie różańca było dla mnie problemem. Dzięki nowennie stałam się zupełnie innym człowiekiem- uzyskałam wewnętrzny spokój i radość życia.Przeczytaj Bela:...
Przeczytaj

Sylwia: zdrowie mamy

Odmawianie nowenny zbliżyło mnie do Boga i wyciszyło wewnętrznie zwłaszcza że był to trudny dla mnie czas po blisko 10 letniej przerwie z dala od wiary, Boga i Kościoła.
Przeczytaj

Kinga: 3 lata nowenny

Witam ! Kochani Nowennę Pompejska znalazłam w internecie , przez przypadek, a może to nie przypadek, może Matka Boża chciał bym znalazła i odmawiała, tak więc , odmawiam od 2014 r , z maleńkimi przerwami, i powiem Wam kochani, ze moje życie zmieniło się diametralnie, otrzymałam łaski, o które nawet nie zdążyłam poprosić, które były mi potrzebne, np.
Przeczytaj

Natalia: Dziękuję!

Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji zdrowia dla mnie i moich rodziców. Modlitwy moje zostały wysłuchane. Czujemy się bardzo dobrze, nie chorujemy, a złe rzeczy zawsze nas omijają lub kończą się pomyślnie. Przeczytaj Natalia: Dziękuję!
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
EwaDorota Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Bardzo się cieszę, razem z tobą.

Ewa
Gość
Ewa

Chwała Panu! Ale, Aneto, nie rezygnuj z kontroli lekarskich. Życzę Ci zdrowia 🙂