Danuta: Niemożliwe stało się możliwe! :)

itam wszystkich :) Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny i stwierdzam że jest to odpowiedni czas na podzielenie się z Wami cudem którego doświadczyłam.
Read More

Studentka: Zdana sesja na studiach

Modlitwę rozpoczęłam w intencji: "O zdanie sesji w pierwszych terminach". Sesję rozpoczęłam w połowie czerwca, a nowennę pompejańską skończyłam 28 czerwca. Sesja nie należała do łatwych, dlatego wiem,że bez Matki Bożej nie dala bym rady.Przeczytaj Studentka: Zdana sesja na studiach
Read More

Eva: zawierzenie Bogu swojego panieństwa przez ręce Maryi.

Będę wszystkim do końca życia zaświadczać jak potężną siłą , bronią jest różaniec.
Read More

Kasia: Maryja w tak krótkim czasie przemieniła serce mojego męża

Chciałam podzielić się ogromem łask, które spłynęły na mnie i moją rodzinę w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej. To co na rozum wydawało się niemożliwe, za przyczyną Najświętszej Maryi Panny zostało nam wyproszone...Nowenna była moją ostatnią nadzieją...w wielkim bólu, rozpaczy, poranieniu emocjonalnym, w jakim się znajdowałam uchwyciłam się Matczynej Ręki bardzo...
Read More

Julita: Dziękuję że jesteś Maryjo i wspierasz mnie

Jeszcze długa droga przedemną ale wieżę że Pan Jezus ze swoją Matką naszą śliczną Panienka dam radę bo oni kochają nas miłością czysta bezgraniczna. Jeszcze mi się przypomniało że jak zmawialam to bluznierstwa na naszą Panią mi przychodziły na myśl bardzo zły ingerowal w to wszystko. I dziękuję za te świadectwa że piszecie codziennie czytałam i mnie podnosiły na duchu bo ciężko było.
Read More

Agnieszka: Uważam to za wielką łaskę

Chciałabym, składając to świadectwo, podziękować Najświętszej Maryi Pannie za otrzymaną za Jej wstawiennictwem łaskę zdrowia. Kilka miesięcy temu zdiagnozowano u mnie raka. Jestem młodą kobietą i typ nowotworu, który mnie dotknął, wiązał się z bardzo poważną operacją, bardzo zmieniającą moje dotychczasowe życie. Od momentu gdy usłyszałam diagnozę rozpoczęłam odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Przez cały okres oczekiwania na operację miałam w sobie taki spokój, iż bliskie mi osoby zwracały uwagę, że taki spokój w takiej sytuacji może być tylko od Boga. I ja to czułam. Przez cały czas czułam opiekę Najświętszej Panienki. Wcale nie chodziło o przekonanie, że wszystko będzie dobrze, tylko o to, że godzę się i przyjmuję ze spokojem wolę Najwyższego. Uważam to za wielką łaskę. Ale były też łaski, można powiedzieć, bardziej wymierne. Operacja się udała i czułam się całkiem dobrze. Pozostała kwestia dalszego leczenia, którego bardzo się obawiałam. Już w szpitalu usłyszałam, że nie mam co się łudzić, że na pewno trzeba będzie włączyć chemię i radioterapię, co w mojej sytuacji mogłoby przekreślić szansę na posiadanie dzieci. Cały czas pozostawałam w modlitwie – po zakończeniu pierwszej Nowenny rozpoczęłam odmawianie po raz kolejny. Kilka tygodni po operacji usłyszałam od onkologa, że po analizie wyników nie widzi żadnych wskazań do dalszego leczenia, po prostu jestem już zdrowa. Do tej pory pamiętam olbrzymie uczucie ulgi, ale przede wszystkim wdzięczności Najświętszej Maryi Pannie za wyproszoną dla mnie łaskę zdrowia. Obecnie wróciłam już do pracy, czuję się dobrze i każdego dnia dziękuję Matce Najukochańszej za otrzymaną łaskę, prosząc jednocześnie o to, by ta łaska trwała. Jestem w pełni przekonana, że to dzięki wstawienniczej modlitwie do Maryi, jestem dzisiaj zdrowa, że to Ona wyprosiła dla mnie tę łaskę i cały czas się mną opiekowała. Nowenna Pompejańska sprawiła, że bardzo zbliżyłam się do Maryi, zwracając się do Niej jak do Najukochańszej Matki. Chciałabym przekazać, szczególnie tym, którzy mają wątpliwości czy modlić się Nowenną, czy ma to sens, aby podjęli tę modlitwę. Nawet jeśli nie od razu otrzymasz łaskę, o którą prosisz, dostajesz inne, których wcale się nie spodziewasz, a które okazuje się, że są ważniejsze w Twoim życiu. Dziękuję Ci Najświętsza Panienko za łaskę zdrowia, za życie, za to, że odkryłam, że cierpienie jest po to, by zbliżyć się do Jezusa i iść z nim nie tylko do Kany Galilejskiej ale i na Golgotę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Agnieszka: Uważam to za wielką łaskę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
wdzięczna
Gość
wdzięczna

Piękne i głebokie swiadectwo, mój mąż też jest po nowotworze i również wszystko opierało się na nowennie. Uniknął chemioterapii.

Ewa
Gość

Agnieszko, przepiękne świadectwo zawierzenia Bogu i Maryi! Wspaniale je napisałaś, to prawda, że czasem musimy przejść przez ogromne cierpienie, by jeszcze bardziej przylgnac do Jezusa. Życzę Ci zdrowia i wszelkich łask Bożych 🙂

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.