Monika: Łaski

Po kolejnych dwóch nowennach, postanowiłam dać następne świadectwo. Poprzednie wstawiałam kilka miesięcy temu. W intencji, w której modlę się już prawie rok, nadal nic się nie dzieje. No moze nie zupełnie nic, bo co jakiś czas dostaję od Mateńki znaki, które dodaja mi wiary i nadzieji, ze moja intencja zostanie...
Przeczytaj całość

Marianna: To niewiarygodne!

Nazywam sie Marianna I o nowennie pompejanskiej nigdy nie slyszalam.Pewnego dnia szukalam na internecie modlitwy do sw. Rity gdy natknelam sie na nowenne.Przeczytalam co to takiego.Zapoznalam sie ze swiadectwami i postanowilam ja zaczac.Piersza nowenny ofiarowalam za blogoslawienstwo w rodzinie.
Przeczytaj całość

…. :) :Moje życie

Obiecałam sobie że dopiero po odmówieniu ostatniej Nowenny złożę świadectwo jak bardzo pomogła mi ta modlitwa i różaniec. Dlaczego tak? Bardzo bałam się tych wydarzeń które miały nastąpić czyli mojego porodu. Jestem kobietą około 30 letnią, od wielu lat bezskutecznie szukałam miłości, męża, rodziny, trafiałam bardzo zle i byłam już...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Cudowna modlitwa

Mimo, iż nie wszystkie prośby zostały jeszcze wysłuchane, ufam i wiem, że żadna modlitwa nie pozostaje zlekceważona.
Przeczytaj całość

Kasia: Uzdrowienie duszy

Teraz nie ustaję w odmawianiu nowenny,jest częścią mojego życia.Zachęcam też do niej wszystkich.
Przeczytaj całość

Agnieszka: O szczęście, szczęście niepojęte

Nasza sytuacja była naprawdę trudna, wręcz beznadziejna. Ciężka endometrioza IV stopnia, rezerwa jajnikowa bliska zeru. Poddałam się laparoskopii, gdyż torbiele endometrialne miały coraz większe rozmiary. Od zabiegu minęły miesiące, a ciąży nadal brak. Udaliśmy się do kliniki i tam usłyszeliśmy, że nie podejmują się leczenia. Diagnoza brzmiała jak wyrok, wczesna menopauza, endometrioza zrobiła swoje.. Poszukaliśmy innego lekarza, który podjął się leczenia. Monitoringi cyklu, wszelkie możliwe badania i leki nie przyniosły żadnego efektu ani poprawy. Mój ból i rozpacz sięgnęły zenitu. W tej rozpaczy zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską. Po pierwszych dniach modlitwy poczułam niesamowity spokój. Zrozumiałam, że ja nie muszę, ja chcę odmawiać nowennę pompejańską. Po 54 dniach modlitwy stał się cud – jestem w ciąży! Niedowierzanie, radość, łzy szczęścia, szczęścia niepojętego. Modlitwę odmawiam nadal i otrzymuje wiele łask. Matce Bożej Pompejańskiej dziękuje za łaski i cud niepojęty..

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Agnieszka: O szczęście, szczęście niepojęte"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Basia
Gość

Ogromnie się cieszę 🙂 Ufam, że i ja dostąpię Błogosławieństwa Bożego i pocznie się we mnie nowe życie, a Matka Najświętsza zostanie Babcią-Mateńką dla dzieci, którymi zechce obdarzyć mnie i mojego męża Miłosierny Bóg. Ośmielam się prosić o modlitwę w mojej intencji CUDu poczęcia zdrowego potomstwa. Bóg zapłać i Szczęść Boże 🙂

Maria+II
Gość
Maria+II

Agnieszko,cieszę się Waszą radością- zdrowia dla Was i Maleństwa.M.

Karolina
Gość
Karolina

Pan jest wielki chwała Jemu ! Też odmawiam już kolejna nowennę dzisiaj 44dn muszę przyznać że uzaleznilam się od niej ,od różańca co kiedyś dla mnie odmówienie 10 sprawialo niewyobrażalna trudność.

Maria
Gość

Bardzo się cieszę razem z Tobą. Pan Bóg naprawdę działa przez nasze modlitwy zanoszone przez Maryję. Dziękuję za świadectwo. Dodaje ono wiary.

Maria
Gość
I znów cudowne świadectwo napawające optymizmem oczekujących 🙂 Bardzo potrzebne są takie świadectwa, bo oczekujący czasem zaczynają wątpić. Wszelkie znaki na niebie wskazują, że to już teraz, losowane z Biblii cytaty wskazują, że to już teraz, zbiegi okoliczności, sny prorocze wskazują, że to już teraz. A tu okres. Łzy rozpaczy i niedowierzania. Ból niesamowity, że to jeszcze nie teraz. Więc kiedy? Tyle modlitw zaniesionych przed Boży tron! Dlaczego jeszcze nie teraz? To może nigdy. Może modlitwa i ciąża to również zbieg okoliczności? Może ciąża byłaby i bez modlitwy? Może. Może obrazić się na Pana Boga, skoro jest naszym kochającym Ojcem,… Czytaj więcej »
Monika
Gość
Monika

Dziękuję za tak piękne świadectwo dające iskierkę nadziei na „niemożliwe”… Wszelkich łask Bożych i radości z tak pięknego stanu w jakim jesteś! Z Bogiem i Maryją!

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Chwała Panu!My również staramy się już 8 lat o potomstwo, Twoje swiadectwo dodaje wiary. Życzę dużo zdrowia☺

Obrazki z nowenną pompejańską?