Agnieszka: Dziękuję Matce Bożej za liczne łaski

To już moja czwarta Nowenna.Modlę się w konkretnej intencji-o uzdrowienie syna z padaczki.Zachorował jak miał niecałe pół roczku.Dostał pierwszego ataku nazajutrz po otrzymaniu szczepionki.Odtąd zaczęła się nasza wędrówka po szpitalach.Gdy miał 11 mcy,dokładnie 26.08.2002,w Święto MB CZęstochowskiej, dostał drgawek,które nie przechodziły.Lekarze,w żaden sposób nie potrafili ich opanować.Przeczytaj Agnieszka: Dziękuję Matce...
Read More

Marzena: po ludzku sprawa beznadziejna ale nie dla Boga !

Jak prawie wszyscy na NP trafiłam przypadkowo w internecie, będąc w bardzo trudnej sytuacji życiowej, na tzw. mocnym zakręcie.
Read More

Malgorzata: Maryja wysłuchał moje prośby

Moi kochani, jestem w trakcie odmawiania mojej czwartej nowenna pompejanskiej. Dwie moje intencje zostaly wysluchane, spotkałam w moim życiu wspaniałego człowieka i zakochałam się, został uzdrowienie mój chory kręgusłup, walczyła z bólem przez osiem lat, zachęcam wszystkich do odmawiania tej cudownej modlitwy, która napewno pomoże w każdej trudnej sytuacji.
Read More

Filip: Przejaw cudu

W poniedziałek zdałem ostatni egzamin ustny i jednocześnie ostatni egzamin w mojej sesji maturalnej. Zdałem pomimo, że niezdanie było bardzo prawdopodobne.
Read More

Anna: Nałogi, używki, narkotyki…

Pragnę Matce Bożej złożyć podziękowanie i złożyć świadectwo pomocy w uzdrowieniu mojego wnuka z nałogu narkotyków i używek. Zacznę od tego: Swoją pierwszą nowennę rozpoczęłam chyba 3 maja 2015 r. dokładnie nie pamietam. Podchodziłam do niej z wielką obawą, czy dam radę pogodzić wszystko z różnymi trudnościami, które mogą pojawić się każdego dnia. Nowennę rozpoczęłam odmawiać w wielkim bólu, rozpaczy i niemocy, prosząc Matkę Najświętszą o uratowanie wnuka ze szponów nałogu używek i narkotyków.
Read More

Agata: Posłuszeństwo i nie odmówiona nowenna pompejańska

Szczęść Boże! Rok temu wraz z mężem, rozpoczęliśmy w naszej wspólnocie 33-dniowe rekolekcje przed „Zawierzeniem się Jezusowi przez Maryję”. Siostra prowadząca naszą wspólnotę prosiła o zawieszenie wszystkich dłuższych modlitw. Pierwsze doznanie to wewnętrzny krzyk: „Ale ja przecież jestem w 20 dniu Nowenny Pompejańskiej, nie mogę tyle stracić”. Modliłam się wtedy o uzdrowienie relacji męża z synem, lub jak kto woli syna z mężem ,po prostu Ojca z Dzieckiem . Mur niechęci był już tak gruby, że tylko Nasza Mama miała na to lekarstwo i odpowiedni sprzęt do zrobienia wyłomu w tym murze. Przez noc obmyślałam sobie , że może ominąć to polecenie , że przecież to jest takie ważne , że nikt się nie dowie…………… wytoczyłam całą górę argumentów, żeby modlić się dalej. W końcu jednak kierując się posłuszeństwem zrezygnowałam z nowenny i rozpoczęłam rekolekcje, przepraszając Maryję i obiecując wrócić do modlitwy później. Dni mijały . Przeszliśmy piękny czas Zawierzenia Maryi i nastał grudzień. Pewnego dnia przyszedł do mnie syn oznajmiając , że właściwie to chyba pójdzie porozmawiać z tatą w sprawie , która była dla Niego bardzo ważna. Przystanęłam w zadziwieniu ( osłupieniu) taką zmianą i nagle wszystko zaczęło się układać . Obliczyłam ,że właśnie w tym czasie wypadał termin zakończenia mojej nowenny, a ja otrzymałam Łaskę o którą prosiłam przez posłuszeństwo. To tak jasno wybrzmiało w moim Sercu i wtedy przypomniałam sobie Słowa Pana Jezusa do św.s.Faustyny – że najmilsze ponad wszystko jest mu POSŁUSZEŃSTWO. Mamo Ukochana, podarowałaś nam piękny prezent. Moi mężczyźni są na drodze dialogu. Ucz nas pokory , bo tak często chcemy przeprowadzać swoją wolę. Dziękuję Ci, że umacniasz i utwierdzasz mnie na drodze Wiary. Wierzę, że modlitwa ta została wysłuchana z powodu posłuszeństwa a ono jest mile Mojemu Panu, Jezusowi Chrystusowi , Królowi królów! Dziękuję za kolejny Promień Miłości w moim domu ! Ave Maria!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Agata: Posłuszeństwo i nie odmówiona nowenna pompejańska"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewela
Gość

Piękne świadectwo:)Podziwiam za posłuszeństwo wobec Boga.Niech Bóg błogosławi Tobie i rodzinie:)

Monika
Gość
Monika

Pieknie. Będę trzymac kciuki a najwazniejsze ufac ze wszystko u Was ulozy się z pomocą naszej Matki

Obrazki z nowenną pompejańską?