M: Matka Boża interweniowała natychmiast!

Z czasem gdy mijały dni nowenny mężowi przybywało zlecen i zaczynało mu sie coraz lepiej powodzić w życiu zawodowym. Poprawa ta spowodowała, ze planujemy niebawem wyjechać do męża i cieszyć sie rodzina w komplecie.
Przeczytaj całość

Ola : wiara ponad wszystko!

Pragnę złożyć świadectwo wiary. Nowennę Pompejańską potraktowałam jako ostatnią deskę ratunku w swojej długiej, bolesnej walce o dziecko. Niedługo się zastanawiając, zaczęłam odmawiać nowennę codziennie wieczorem i od razu przyniosła mi spokój duszy, choć na wyproszone łaski przyszło mi czekać pół roku.Przeczytaj Ola : wiara ponad wszystko!
Przeczytaj całość

Kasia: Pomoc w chorobie

Pierwsza Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać we wrześniu 2016 roku i z krótką przerwą trwa to do dzisiaj ale już w trzeciej intencji. We wrześniu pojechałam na coroczne badania (uczęszczałam na studia, na których wymagana była kategoria zdrowia oraz później do wykonywania zawodu). Podczas badań wyszedł mi za duży cukier, za dwa dni powtórka i pomimo diety bezcukrowej wyniki wyszły jeszcze gorsze.
Przeczytaj całość

Ania: Zdrowa córeczka

W trakcie modlitwy o zdrowe dziecko przy okazji poprosilam o dziewczynke (jesli mozliwe). Najswietsza Matka wysluchala obu prosb -urodzilam zdrowa dziewczynke! Chwalmy Matke Swieta - dziekuje Ci o Pani!
Przeczytaj całość

Marta: Wysłuchana modlitwa o uwolnienie

Witam! moją pierwszą Nowennę Pompejanską zaczęłam odmawiac w Boże Narodzenie zeszłego roku. Odmawiałam ją w intencji naszego siedmioletniego syna, którego zachowanie doprowadzało nas do rozpaczy, Syn wpadał w agresję z byle powodu, zamykał się na nas, dochodziło do rękoczynów, kopania, potem doszła niewyobrażalna niechęć do kościoła i do szkoły. Trudno...
Przeczytaj całość

Zobacz, jak wygląda nowe wydanie „Królowej Różańca Świętego”!

Kto nie jest ciekawy, jakie nowe treści niesie nowe wydanie „Królowej Różańca Świętego”? – Już teraz obejrzyj strona po stronie!

Przejrzyj spis treści.

 

 

Matka Boża Uśmiechnięta – Stanisława Gamrat

„Leżąc w łóżku, zwróciłam mój wzrok na oblicze Matki Bożej i nagle Najświętsza Dziewica ukazała mi się niezwykle piękna. Nigdy wcześniej niczego podobnego nie widziałam. Jej twarz promieniowała dobrem i czułością nie do opisania. Jednak najbardziej zapadł w mą duszę jej czarujący uśmiech”. Rok pełen Bożych darów – Magdalena Buczek Jestem przekonana, że rok 2018 jest rokiem wyjątkowym. Obfituje w wiele ważnych rocznic, wydarzeń… Bóg przygotował dla każdego z nas wiele łask. Otwórzmy serca i czerpmy w obfitości! Indyjskie Lourdes – Vailankanni – Ks. Józef Orchowski
U wybrzeża południowych Indii cudownie ocalało sanktuarium Matki Bożej. W czasie potężnej fali tsunami, która zniszczyła wiele budowli i pochłonęła około 11 tysięcy ludzi, wody zatrzymały się u bram bazyliki

Królowa Różańca Świętego - numer 30

3,99 zł

Anielskim szlakiem na Monte Faito – Marek Woś

Wydawało się, że to będzie najłatwiejszy odcinek naszej filmowej realizacji o Michale Archaniele. Góra Faito wydawała się tak bliska! Tak wiele razy obserwowaliśmy jąprzejeżdżając obok, że aż nam nieco spowszedniała. Nie spodziewaliśmy się, że będzie wymagała aż tylu podejść!

Cuda przyjaźni – Patrycja Pierzynka

Drogi Czytelniku, Chrystus nazwał Cię swoim przyjacielem – jesteś nim. Wszyscy zostaliśmy mianowani przyjaciółmi Jezusa.

Marsz dla Maryi – Luboń–Lourdes–Fatima 2017 – cz. 2 – Krzysztof Jędrzejewski

W ubiegłym roku minęła setna rocznica objawień fatimskich. Nie mogłem więc nie iść „znowu” do Fatimy. Udałem się tam pieszo po raz trzeci, po moich marszach w 2001 i 2007 roku, co opisywałem na łamach

Różaniec odmawiany z entuzjazmem! – Marek Woś

Kiedy w 2002 r. Jan Paweł II napisał w liście o różańcu: „Proszę tych wszystkich, którzy zajmują się duszpasterstwem rodzin, by z przekonaniem zachęcali do odmawiania różańca” (RVM 42), niejeden duchowny zastanawiał się, jak to powinno wyglądać w praktyce. Jak przekonać, że różaniec to modlitwa atrakcyjna, dająca duchowe korzyści osobom i całym rodzinom?

Pokuty, pokuty, pokuty… – Stanisława Gamrat

„Pokuta! Módlcie się o nawrócenie grzeszników” – powiedziała Maryja Bernadetcie Soubirous 160 lat temu. Przesłanie z Lourdes do pokuty i nawrócenia jest szczególnie aktualne w naszych czasach.

Kobiety w Biblii, cz. 1 Sara – Andrzej Jędrzejczak

Kobiety w historii zbawienia odgrywają wiele ważnych ról. Nie zawsze też stoją w cieniu mężczyzn, choć zwykle to właśnie o przedstawicielach płci silniejszej pamiętamy więcej i lepiej kojarzymy sytuacje z nimi związane. W przypadku opowiadań i historii, w których centrum stoją kobiety, nie jest już chyba tak dobrze. Nowy Cykl „Kobiety w Biblii” pomoże nam w lepszym zrozumieniu kobiecych postaci przedstawionych w Piśmie Świętym.

O małym człowieku na wielkim rowerze i jeszcze większym Bogu – Łukasz

Świadectwo pielgrzymki życia z Lublina do Santiago de Compostela i Fatimy

Matka dobrej rady – Renata Gontarz

Dobre rady – wszędzie ich pełno. W internecie, w gazetach, w telewizji. Jak wychowywać dzieci, jak być pięknym i młodym, jak dbać o zdrowiei finanse, jak nie wpaść w kłopoty z prawem itd., itp. Niektóre rzeczywiście ciekawe i warte zapamiętania. Zdecydowana większość to jawna lub zakamuflowana reklama, byśmy zaczęli kupować rzeczy, które do tej pory wcale nie były nam potrzebne. Jeszcze gorzej, gdy przez różne „dobre rady” ktoś próbuje manipulować naszym sumieniem, naszym systemem wartości, wkładaćw nasze umysły idee obce wierze katolickiej.

Za murami – dr Robert Bryl

Kolczaste druty, system kamer, masywna brama, wysoki mur. Na murze wieżyczki wartownicze obsługiwane przez uzbrojonych mężczyzn w niebiesko-szarych uniformach. Dopiero gdzieśw oddali wyłania się zarys specyficznych budynków – nowoczesnych, pamiętających głęboki PRL, a niekiedy także i tych zabytkowych. Wszystkie je jednak coś łączy. Bez wyjątku zamontowano w nich solidne kraty bądź okienne blendy.

Bolesna Matka ze Staniątek – Szymon Wilk

Na skraju Puszczy Niepołomickiej, wśród równinnego krajobrazu nadwiślańskiego, nieopodal Krakowa i Wieliczki, leży wieś Staniątki. Znajduje się tu najstarsze w Polsce żeńskie opactwo benedyktyńskie, gdzie od ośmiuset lat mniszki wielbią Boga, wcielając w życie maksymę „módl się i pracuj”.

Królowa Różańca Świętego - numer 30

3,99 zł

Artysta pokorny cz. 2 – Izabela Marciniak

Adam Chmielowski od dzieciństwa wzrastał w kulcie Matki Bożej, który niewątpliwie zaszczepiła mu matka. Tuż przed swoją śmiercią podarowała 14-letniemu synowi obraz Matki Bożej Częstochowskiej, z którym nie rozstawał się przez 21 lat. Dopiero w 1880 r., kiedy rozpoczynał nowicjat w Starej Wsi, podarował tę cenną rodzinną pamiątkę J. Chełmońskiemu. Pisał do niego w liście, aby powiesił obraz nad łóżkiem, „żeby ta dobra Pani, którą przedstawia, strzegła ciebie i twojego domu”.

Świadectwa nowenny pompejańskiej

 • Uratowanie małżeństwa
 • Nie ma guzka
 • Nadzieja w Bogu
 • Mój mąż nazwał mnie… starą dewotką
 • Uratowane małżeństwo
 • Padłem na kolana i ryczałem jak bóbr
 • Nowenna zmieniła moje życie na lepsze
 • Uzdrowienie z torbieli śledziony
 • Cud poczęcia
 • Wyzwolenie od nałogów
 • W sidłach hazardu
 • Nowenny dla Maryi
 • Autyzm wnuczka
 • Noga została uratowana

A także:

Rozważania różańcowe Bartola Longo – Tajemnice bolesne
Jak modlić sięnowenną pompejańską?
Piętnaście obietnic różańcowych Maryi
Listy do redakcji

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!