Iwona: Pracuję!

W tym roku wiadomo było, iż kilka osób zostanie zwolnionych. W styczniu zaczęłam odmawiać w intencji abym pracowała najcudowniejszą NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ, a na początku marca skończyłam.
Read More

Marzena: Jestem w ciąży

Witam wszystkich. O Nowennie dowiedziałam się od koleżanki z pracy rok temu. Staraliśmy się o dziecko ponad dwa lata. Z medycznego punktu widzenia wszystko było w porządku. Zaczęłam czytać świadectwa, które napawały mnie nadzieją.... I tak 28 grudnia 2016 roku rozpoczęłam moją pierwszą nowennę. Zaczęłam modlić się o poczęcie i narodziny zdrowego dzieciątka. Kiedy czytałam świadectwa osób, którym się udało zajść w ciążę czułam, że nam też może się udać, ale po skończeniu pierwszej nowenny nic się nie wydarzyło prócz tego, że dostałam nową pracę.
Read More

Andrzej: moja droga do różańca

To trudna sytuacja finansowa,po utracie pracy,po zawale,po różnych problemach z wchodzącymi w swoje dorosłe życie dziećmi i wyjazd żony za pracą,na kilka miesięcy,były powodem że zacząłem modlitwę z Radiem Maryja.
Read More

Ela: Modliłam się o pogodzenie z synem

Modlcie się z wiarą bo warto Matka Najświętsza nikogo nie pozostawia bez pomocy . Chciałam dodać że wszystkie moje sprawy same się rozwiązują dzięki łasce Bożej .
Read More

Ewelina: Pomoc w uzdrowieniu mamy z depresji

Szczęść Boże o nowennie pierwszy raz usłyszałam od koleżanki z pracy która modlila się o dobrego męża i Matka Boska postawiła na jej drodze mężczyznę teraz są małżeństwem u spodziewają się dziecka. A teraz ja chciałbym się podzielić moim świadectwem moja mama była w glebokiej depresji od trzech lat było coraz gorzej o lekarZu niechciala słyszeć więc żyliśmy w strachu każdego dnia.
Read More

Weronika: W intencji męża

Witam. Nowennę odmawiam drugi raz, za każdym razem modlę się za męża. Pierwsza nowenna była o to aby Matka Boża nie pozwoliła aby mój mąż kiedykolwiek popadł w alkoholizm, ojciec jak i dziadek mojego męża pili bardzo dużo, jego tata nawet popadł w alkoholizm i młodo zmarł stąd moje ciągłe obawy. Mój małżonek też lubi przysłowiowo wypić dlatego wszystko to powierzyłam Maryi aby nigdy nie pozwoliła na to aby popadł w ten straszny nałóg i ufam, że ona ma go ciągle w swojej opiece już raz dała nawet na to dowód gdy cudownie uratowała go z wypadku. Drugą nowennę odmawiałam o łaskę przemiany dla męża, zauważyłam, że jest on spokojniejszy, rzucił palenie i mam nadzieje, że Panienka Święta pomoże mu zwalczać jego wady i nałogi, że przybliży go też do swojego Syna.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Weronika: W intencji męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Prosze posluchac na YT na temat ,, uzdrowienie miedzypokoleniowe”

Obrazki z nowenną pompejańską?