Iza: Uzdrowienie mojej córki Joasi

Złożyłam wszystko w ręce Boga przez ręce Maryi modląc się Nowenną Pompejańską. Ufałam, że Ona pomoże, ja już nie byłam w stanie.
Read More

Alicja: Wysłuchana Nowenna Pompejańska

Nowenna poskutkowała, Matka Boża pomogła. Gorąco dziękuję za otrzymaną łaskę.
Read More

Anna: wasze świadectwa naprawdę dają siłę!

Witam serdecznie, często czytam wasze świadectwa i niejednokrotnie dały mi siłę, aby się nie poddawać i wierzyć, że nasza Mateczka w niebie wysłuchuje wszystkie prośby. Od kilku dni "chodzi za mną" myśl aby i moje świadectwo tu zamieścić. Przeczytaj Anna: wasze świadectwa naprawdę dają siłę!
Read More

Krzysztof: Wspaniała żona

O nowennie dowiedziałem się już jakiś czas temu i poleciłem ją np. mojej mamie. Wiem, że modli się w ten sposób. Ja sam zacząłem modlić się Nowenną 26 lutego. Chciałem zacząć dzień wcześniej ale mi się nie udało. Modliłem się o wspaniałą żonę. Dodawałem też często abym ja także był...
Read More

Tom: Choroba i przemiana wewnętrzna

Witam, Przez długi czas zastanawiałem się jak mogę pomóc mojemu ojcu, który cierpi na chorobę alkoholową. Z wielu względów nie mogłem być na miejscu przy nim i się nim zajmować. Wiedziałem jednak od mamy ,że pomimo próby podjęcia terapii tata nie odstawił alkoholu. Postanowiłem poszukać pomocy u Pana Boga za pośrednictwem Maryi Panny. W połowie października zacząłem odmawiać pierwszą nowennę pompejańską w swoim życiu. Dodam tylko ,że sam przez pewien czas byłem „trochę” z dala od Boga i od wiary. Początki były trudne i przez pewien czas popełniałem zapewne błędy przy odmawianiu różańca jak i całej nowenny. Podczas odmawiania pierwszej nowenny wydarzyło się wiele zaskakujących, pozytywnych zdarzeń w życiu moim i mojej rodziny. Syn zaczął przynosić coraz to lepsze oceny ze szkoły, ja sam stałem się bardziej opanowany. W mojej rodzinie zapanował większy spokój, którego czasem wcześniej nam brakowało. Zacząłem uczęszczać do kościoła co niedzielę. W połowie odmawiania pierwszej nowenny przytrafił mi się incydent po którym trafiłem na chwilę do szpitala. Po wykonaniu paru badań w tym tomografii głowy zostałem wypuszczony do domu z zaleceniem udania się do poradni neurologicznej. Zadowolony ,że chwilowa przypadłość została szybko wyleczona nawet nie sprawdzałem wyników. Dopiero po kilku dniach sprawdziłem opis tomografii z „dr Google” i zacząłem poważnie się bać o swoje zdrowie. Bałem się ,że mogę umrzeć z powodu choroby nowotworowej i zostawić swoje dzieci i żonę. Najbardziej nie chciałem aby płakali z powodu mojego odejścia. Ponieważ nie chciałem rezygnować z pierwszej intencji postanowiłem odmawiać dwie nowenny (jedną o uzdrowienie ojca a drugą o swoje zdrowie). Po kolejnych kilkunastu dniach postanowiłem przystąpić do sakramentu spowiedzi (pierwszy raz od kilku lat).
Po serii kolejnych wizyt u lekarzy oraz badań okazało się finalnie, że z moją głową jest jednak wszystko w porządku i nie wykryto tam żadnych zmian nowotworowych.
Jeżeli chodzi o chorobę ojca to jeszcze nie jest skończony temat. Nie przestał pić całkowicie. Nadal ma chwile słabości. Nie mniej zauważyć można poprawę ponieważ zaczął chodzić do kościoła, co mu się wcześniej raczej nie zdarzało. Ja uważam, że otrzymałem sporo łask w ciągu ostatnich tygodni dzięki odmówionym nowennom i powrotu do Boga. Mam nadzieję, że podobną drogę wybierze mój Tato. Życzę mu tego z całego serca.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Tom: Choroba i przemiana wewnętrzna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
enia
Gość

Szczęść Wam Boże!

Anna
Gość

Tydzień temu napisałam świadectwo, które niestety nie ukazało się. Mój mąż miał duży problem z uzależnieniem od alkoholu i hazardu – automaty. Małżeństwo wisiało na włosku. Ale dzięki nowennie nasze życie odmieniło się. Od 5 miesięcy mąż nie pije, trochę wczesniej skończył z hazardem. Dzięki wstawiennictwu Marii i modlitwie różańcowej dzieje się coraz lepiej. Intencje została wysłuchanie po blisko 2 latach. Po ludzku nic więcej nie mogłam zrobić. Pomogła Nowenna Pompejanska i wstawiennictwo Maryji. Trwajcie w modlitwie bo tylko Bog wie kiedy dac nam łaski o które się modlimy.

enia
Gość

Anna ukarze sie jeszcze , czeka w kolejce

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Super swiadectwo

Obrazki z nowenną pompejańską?