Kasia: Nowenna Pompejańska to wspaniała modlitwa. Nowenna Pompejańska to lek na wszelkie zło

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Od dłuższego czasu zabierałam się do napisania tego świadectwa. Chciałam się bardziej do niego przygotować ale czuję, że muszę zrobić to teraz. Postaram się opisać wszystko najlepiej jak potrafię, a przede wszystkim opowiedzieć to co dla mnie było i jest najważniejsze podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Nina: uzdrowienie ducha

Cały czas myślę o Nowennie Pompejańskiej, to znaczy o zmianach jakie ona dokonała w moim życiu. Gdy moja ciocia mi o niej powiedziała, nie wahałam się ani chwili. Zaczęłam ją po prostu odmawiać. Na początku wydrukowałam sobie tekst modlitwy różańcowej, bo nie wiedziałam jak to robić, wydrukowałam sobie tekst modlitw...
Przeczytaj całość

Kasia: Wysłuchana modlitwa bliskiej mi osobie

Dziękuję Ci najukochańsza Maryjo, za wielkie łaski i Twoją miłość.
Przeczytaj całość

Aneta: Zdany egzamin

Znalazłam się w beznadziejnej sytuacji na studiach podyplomowych. Po raz drugi nie zdałam egzaminu, chociaż za każdym razem się do niego przygotowywałam.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Cud pracy

Praca jest wymodlona, spokojna, lepsza niż poprzednia, lepiej płatna..
Przeczytaj całość

Sylwia – LIST: Ciągle chcę wierzyc, że wszystko będzie dobrze

Kiedy w naszym związku zaczęło robić się coraz gorzej sięgnęłam po różaniec. Była to moja trzecia nowenna pompejanska. W tym świadectwie chciałabym też podziękować Maryi za pomyslnie zdaną maturę, o którą prosiłam w drugiej pompejańce 🙂 Moj chlopak odmawiał czasami różaniec razem że mną. Czas nowenny był trudnym czasem, upadków jak i pieknych wspólnych powstawań. Nasz związek przechodzi kryzys już jakieś pół roku. Swoją nowennę zakończyłam pod koniec września. Od tamtego momentu były między nami znowu chwilę dobre; jak i straszne kłótnie, niepewność co dalej z nami, płacz i ten najgorszy strach. Często się zastanawiam nad tym, czy Bóg chce aby nam się udało, bo gdyby chciał to bym potrafila zobaczyc namacalne skutki. Może sam fakt, że mimo tych wszystkich przykrosci, zmęczenia ciągłymi kłótniami my dalej chcemy? A może to już zaszło za daleko, może jest to już tylko czekanie aż nie zostanie z naszego związku już nic? Tak wiele niepewności, czy to, że nie możemy się dogadać jest jakims ukazaniem nam tego, że jednak to nie To? Że ktoś inny będzie mógł zrozumieć nas lepiej? Aby Maryja dała nam pewność siebie, że to iż siebie wybraliśmy, ten nasz świadomy wybor był tym wyborem, który wprowadzi nas w piękną, ale zarazem nie zawsze łatwą przygodę jaką jest małżeństwo. Bardzo bym chciała żeby Bóg nas umocnil, żeby to doświadczenie było tym fundamentem, zbudowanym na niejednym upadku, ale tym niezniszczalnym.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!