Kasia: Wierzę, że dam radę…

Zaczęłam więc prosić Matkę Bożą, aby pozwoliła mi z tego wyjść, bo było to jak choroba, ja uzależnienie. I pozwoliła.
Przeczytaj całość

Monika: To już czas -dać świadectwo!

Ostatni dzień mojej 7 nowenny. Nowenny były w różnych intencjach , lecz w intencji za Dusze czyśćcowe i w intencji pewnego księdza zły potrafił nie miło mnie zaskakiwać . Czas poświęcony Matce Najświętszej nigdy , ale to nigdy nie jest czasem straconym . Swoją niespotykanie przeogromnie delikatną opiekę, którą Nam daje nie jesteśmy w stanie opisać słowami .
Przeczytaj całość

Krzysztof: Łaska pracy

Szczęść Boże, Zgodnie z obietnicą daną Najświętszej Panience chciałbym przedstawić swoje świadectwo. O nowennie dowiedziałem się rok temu od mojego kuzyna. On wraz ze swoją najbliższą rodziną modlili się o szczęśliwe poczęcie dziecka i ich modlitwa została wysłuchana – urodziła im się piękna, zdrowa córeczka. Przyznam, że nic dalej z wiedzą o nowennie nie robiłem. Jednak nadszedł taki moment w moim życiu, w którym przypomniałem sobie o nowennie. Mianowicie bardzo żałowałem dokonania pewnego wyboru zawodowego. Było to pod koniec lutego. Wpadłem w wielki marazm, nic mnie nie cieszyło a wręcz przeciwnie – byłem bardzo zły na siebie i cały świat. Pod koniec marca postanowiłem zacząć odmawiać nowennę w intencji zawodowej.
Przeczytaj całość

Iwona: Dziękuję Maryjo za nadzieję, spokój i cierpliwość

Chcialabym zlozyc swoje swiadectwo z odmawiania Nowenny Pompejanskiej i Nowenny Rozwiazujacej Wiezy.Nowenne Pompejanska zaczelam odmawiac rok temu w intencji mojej rodziny. Maryja obdarzyla mnie wieloma laskami, otrzymalam gleboki spokoj wewnetrzny, wyciszenie, przewartosciowalam swoje zycie i w koncu zrozumialam jakie jest moje powolanie.
Przeczytaj całość

Danuta: Cudowna moc modlitwy

Wiem, że tak będzie tylko muszę być cierpliwa
Przeczytaj całość

Renia: Nieoczekiwane łaski

Na Nowenne natrafilam przypadkiem od samego początku mnie zaciekawiła . Moja ciekawość była coraz większa w moich myślach pojawiło się pytanie czy odmawiać nowenne , w jakim czasie I o co prosić ? Bo przecież mam tyle intencji, trudno mi było wybrać tą jedną
I wybrałam , wiedziałam równieże że dam rade wytrwać w modlitwie. Kiedy zaczęłam swoją nowenne , wszystko szło dobrze jednak po jakimś czasie nie potrafiłam wypowiedzieć slów modlitwy ktorą dobrze znałam i odmawiałam po prostu nie pamiętałam jej słów albo pamiętałam tylko do połowy. Jednak nie ustałam w jej odmawianiu, było trudno ale dałam radę, trwałam w modlitwie do końca . Teraz mogę powiedzieć że; bez zająkniecia modlę się Wierze w Boga Ojca . Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo. W czasie odmawiania nowenny czułam że wszystko się zmienia ,stałam się spokojna,radosna i zadowolona, w domu zapanowała życzliwość a moje wyniki tarczycy zrobiły się prawidłowe , tak same od siebie bez stosowania tabletek. Otrzymałam łaski których nie miałam w intencji za co z calego serca dziekuję. Modliłam się w całkiem innej intencji jednak wierze że przyjdzie czas że i ona się spełni. Teraz już nie zastanawiam się czy odmawiać nowenne w jakim czasie i w jakiej intencji, bo takie zastanawianie to strata czasu ,właśnie zaczynam kolejny różaniec bo jego odmawianie jest cudowne.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Renia: Nieoczekiwane łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Ja dwa dni temu odmówłam pierwszą moją Nowennę. Na chwilę obecną moje życie uczuciowe całkiem się posypało. Ufam, że Mateczka zrobiła to po to aby mnie wyrwać ze związku z hipokrytą. Serce niesamowicie boli, ale ufam. Może kiedyś zobaczę, że ta boleść była potrzebna. Zyskałam natomiast coś bardzo cennego…czystość

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!