Marta: Moja modlitwa została wysłuchana

Najukochansza Maryja mateńka nasza wysluchala moich modlitw prosiłam o dom i go otrzymałam za mies i ac się wprowadzamy dziękuję z całego serca największej matce!!! Nigdy nie sądziłam ze różaniec może takich cudów dokonywać!!! Alleluja amen!!
Read More

Marta: Odnalezienie właściwej drogi

woja przygode z NP rozpoczełam w bardzo ciezkiej sytuacji była i jest ona dla mnie ratunkiem. Jest to moja pierwsza NP ktorą znalazłam w internecie , Matenka wrecz wzuciła ja w moje rece! Kilka lat spedziłam za granicą pozostawiając meza z dziecmi w domu uznalismy ze to ja z powodu ciezkiej sytuacji wyjade do pracy za granice . po kilku miesiacach oczekiwan na prace ktora miała byc a jednak sie opozniała ruszyłam do pracy.
Read More

Szymon: Otrzymałem pracę. Nowa praca dosłownie spadła mi z Nieba.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Królowa Różańca Świętego! Pragnę złożyć świadectwo łaski, jaką otrzymałem za przyczyną Królowej Różańca z Pompejów. W drugiej połowie zeszłego roku (2014) po wielu zawirowaniach dowiedziałem się, że w grudniu stracę pracę zawodową. Im szybciej przybliżał się ten dzień, tym bardziej popadałem w zwątpienie...
Read More

Krzysztof: Świadectwo dotyczące pracy ale nie tylko

Moje świadectwo będzie krótkie ale treściwe. Dzięki Nowennie i Panu Jezusowi znalazłem dobrą pracę. Ale to nie wszystko. NMP i Pan Jezus zabrali ciężar psychiczny związany z problemami w poprzednich pracach i sprawach prywatnych. Poczułem ogromny spokój. Pewność siebie -- nie mylić proszę z pychą.
Read More

Aneta: Różaniec

Moja siostra chorowała i lekarze nie mogli rozpoznać co jej naprawdę jest
Read More

Rafał: Modlitwa która uratowała moją żoną i całą rodzinę

Nowennę Pompejańską zacząłem odmawiać w jednym z trudniejszych momentów mojego życia. Moje małżeństwo przeżywało bardzo mocny kryzys. Byliśmy z żoną na krawędzi i wtedy zacząłem prosić Maryję o łaski potrzebne do uratowania naszego związku. Początkowo nie modliłem się Nowenną. Zaczynałem od różańca a przełom nastąpił 8 grudnia 2016r w Godzinę Łaski dla świata. Prosiłem wtedy żarliwie Maryję o ratunek.Pamiętam dokładnie wizytę w kościele i modlitwę przed ołtarzem. Kolejny tydzień przyniósł przełom. Koleje losu potoczyły się w taki sposób że moja żona wróciła do mnie a nasz związek zaczął się rodzić na nowo. Zły jednak nie dawał za wygraną i już na początku 2017r u żony pojawiły się oznaki choroby neurologicznej. Wtedy to rozpocząłem Nowennę Pompejańską. Walczyłem ze sobą by wytrwać bo modlitwa ta wymaga sporego samozaparcia. Miałem lepsze i gorsze momenty ale wytrwałem. Maryja podczas odmawiania Nowenny dawała nam wiele łask i znaków. Był to wyjątkowy okres w moim życiu. Żona przeszła szereg badań w szpitalu i nie znaleziono choroby neurologicznej. Dziękowałem Bogu i Maryi.
Teraz rok po tym wydarzeniu chciałem napisać to świadectwo bo obiecałem to Jej podczas moich modlitw. Kiedy piszę te słowa czekam na badania, które sam mam przejść ze względu na mój stan zdrowia. Modlę się do Pana poprzez Maryję i mocno wierzę w to, że wszystko będzie dobrze.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Rafał: Modlitwa która uratowała moją żoną i całą rodzinę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Rafale!!! Dlatego, że wierzysz, ufasz i modlisz się, w twoim życiu zdarzają się cuda. Trwaj nadal w modlitwie, bo potrafisz zawierzyć Bogu. Piękne świadectwo!!! Błogosławieństwa życzę!!!

Ufająca
Gość
Ufająca

Chwała Panu!! Życzę Wam Błogosławieństwa Bożego i morza obfitości łask Bożych!!

irena
Gość

bedzie dobrze ,przeciez juz sie przekonales ze Matka Boza biegnie z pomoca

iwona
Gość

przepiekne swiadectwo
zycze wszystkiego co najlepsze
dziekuje za to swiadectwo

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!