Odświeżamy wiarę: MODLITWA WSTAWIENNICZA

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym cyklu audycji Radia Różaniec pod tytułem „Odświeżamy wiarę”. Wielki Post to dobry czas, aby przyjrzeć się swojemu życiu duchowemu z nowej perspektywy.

Tematem drugiegp spotkania jest radość. Prowadzi: Marek Jaworowski.

Kolejne tematy: już wkrótce na naszej stronie www.pompejanka.pl!

Audycja z Radia Różaniec. Zapraszam do wsparcia tej inicjatywy tutaj.

 

Anna: Jestem szczęśliwym człowiekiem

Odmówiłam kilka Nowenn i na pewno jeszcze odmówię z Bożą Pomocą i Łaską. Oczywiście wszystkie Nowenny zostały wysłuchane, pisałam już o tych Łaskach nie raz, a kilka razy.Nie zawsze było tak, że dostałam to co ja chciałam, ale to co było najlepsze dla mnie zdaniem Boga. My wiemy tylko to co było i co jest i to też nie zawsze wiemy całą prawdę o danej sytuacji.
Przeczytaj

Pomoc w trudnej sytuacji życiowej

W całej tej trudnej dla mnie sytuacji tylko modlitwa trzymała mnie na nogach. Mąż odszedł a ja zostałam bez pracy i środków do życia. Mąż nie chciał dawać mi zysków z naszej wspólnej firmy.
Przeczytaj

Paulina: Ale jak to? Już koniec? I jutro już nie będzie nowenny?

Moje dziewczynki podczas wakacyjnego pobytu nad morzem odkryły, że ich ojciec nas zdradza. To był okrutny cios dla mnie, ale postanowiłam nadal odmawiać nowennę o jego opamiętanie.
Przeczytaj

Magdalena: Dobre wyniki badań

Witam serdecznie! Chciałam się podzielić z Państwem, tym czego dobrego doświadczyłam od Matki Boskiej. O nowennie pompejańskiej usłyszałam od bratowej. Choć modliłam się czasem różańcem, jednak poświęcanie tyle czasu dziennie na nowennę wydawało mi się, że to zbyt długo. Zaszłam w ciążę i wstępne wyniki prenantalne były złe.
Przeczytaj

Katarzyna: Jak jesteś dobra

Nowennę pompejańską rozpoczęłam 26.08 i zakończyłam 16.10.2013. Odmawiałam ją w intencji znalezienia pracy. Była moją ostatnią deską ratunku. Jestem młodą mamą i od prawie czterech lat nie mogłam znaleźć pracy. Pomyślałam, że sama nic nie zdziałam i powierzyłam się opiece Matce Różańcowej. Dzięki tej nowennie, zrozumiałam, że bezrobocie jest dla mnie darem. Przeczytaj Katarzyna:...
Przeczytaj

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
eniairenaEwa D.Ewelina Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ewelina
Gość
Ewelina

Dziękuję za tę audycję, jak wiele się z niej dowiedziałam!!! Słuchałam z zapartym tchem!!!

Ewa D.
Gość
Ewa D.

Panie Marku, jestem pod głębokim wrażeniem tych trzech nagrań. Każdy powinien tego posłuchać. Kolejny raz utwierdziło mnie to w przekonaniu, jak ważna jest modlitwa wstawiennicza. Bóg zapłać!!! Pomodlę się za Pana!!!

irena
Gość
irena

bardzo dziekuje za ten wyklad ,wiele spraw mi wyjasnilo zwiazanych z modlitwa i rozwialo moje wszystkie watpliwosci ,jeszcze raz bardzo dziekuje

enia
Gość
enia

Warto odsłuchać i kilka razy