Aneta: niesamowity dar spokoju

Niedawno zakończyłam odmawianie kolejnej szóstej NP. Wszystkie zostały wysłuchane przez Matkę Bożą, niektóre szybciej, a efekty jednej zaczynam dostrzegać dopiero teraz, po kilku latach.
Read More

Dariusz: Chwała Panu Bogu i Mateczce Niebieskiej

Bracia i siostry zakończyłem pierwsza nowennę pompejańska z pomocą nieba. Modliłem się o uwolnienie od leku i nerwicy, chce się podzielić co zmieniło się i jakie laski zesłała Mateczka Niebieska.Najpierw pozwólcie mi napisać cos ważnego co pozwoli zrozumieć sen nowenny pompejańskiej. Nie zawsze to o co się modlimy jest dobre dla nas choć tak się wydaje.Bóg ojciec zawsze wie co jest dla nas najważniejsze i czego potrzebujemy uświadomiły i utwierdziły mnie w tym przekonaniu ostatnie rekolekcje. Wiec Bóg Ojciec przez Maryje najpierw naprawi z woli swojej to, co zaśmieca serca nasze a jeżeli będzie to zgodne z wola Bożą to otrzymamy, o co prosimy, kiedy będziemy gotowi.
Read More

Danuta: chcę też się podzielić moją radością

zisiaj będę odmawiać 13 nowennę pompejańską , ale chcę też się podzielić moją radością ,że Matka Boża mnie wysłuchała , ponieważ dzisiaj rano zadzwoniła do mnie córka z prośbą abym mogła wraz z wnuczką pojechać na występy ze szkoły na Dzień Babci oczywiście się zgodziłam , chwała niech będzie zawsze i wszędzie Jezusowi Chrystusowi i Maryi Przenajświętszej Bogurodzicy .
Read More

Anonim: Dzisiaj moje życie wygląda inaczej

Dziękuję Ci Mateńko,Królowo Różańca Świętego za wszystkie łaski jakimi mnie obdarzyłaś. Ty wiesz Mateńko o co się modliłam i o co Cię błagałam w swoich Nowennach do Ciebie. I chociaż moje modlitwy nie zawsze były piękne,Ty KRÓLOWO mnie wysłuchałaś i uczyniłaś CUD.
Read More

Nina: Tatuaże córki

Zaczęłam odmawiac swoja pierwsza Nowennę 25 grudnia w Boże Narodzenie. Od dawna myslałam o tym, ala balam sie, ze nie dam rady.Chodzi o moja córkę, ktora ma 20 lat. Ponieważ potrzeb jest bardzo wiele postanowiłam prosic Matke Bożą o RATUNEK dla corki. Corka bardzo lubi tatuaże i robi sobie stale nowe. Pewnego dnia nie bylo jej od rana i nie odp. na sms. Pomyslalam, ze pewnie robi nowy tatuaz. Bylo mi bardzo przykro i czulam sie bezsilna. Pomyslalam, ze nic nie zrobie i wzięłam sie za odmawianie kolejnego dnia Nowenny. Po chwili usłyszałam jak by w mojej glowie ze nigdy wiecej corka juz nie zrobi tatuazu. Po jakimś czasie córka wróciła do domu i powiedziala ZE PRZEZ DWIE GODZINY NIE MOGLI JEJ ZROBIC TATUAŻU BO TUSZ NIE CHCIAŁ PRZYJĄĆ. A przecież robila w tym samym miejscu co najmniej 10 tatuaży. Dziekuje Ci Matko Boża! Dziękuję Ci Mamusiu! Kocham Cie bardzo. Ty nigdy nie zostawiasz nas bez pomocy. WYSTARCZY TYLKO POPROSIĆ . Poza tym poprawily sie bardzo relacje corki z babcią, ktore byly tragiczne. Stale ciagłe kłotnie, krzyki. Nie bylo jednego dnia bez awantury. I te wszystkie łaski dostalam juz po kilku dniach Nowenny Pompejanskiej☺ Nie ustawajcie w modlitwie. Modlitwa ma cudowną moc. Nie jestesmy bezsilni. Zaraz zaczynam nastepna Nowennę w intencji mojej Mamy. I Was tez prosze Modlcie sie na różańcu! To jedyna pomoc.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Nina: Tatuaże córki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Hiroshi
Gość
Hiroshi

Że tak zapytam: co jest złego w tatuażach?

Emilia
Gość
Emilia

Pismo Święte mówi ” nie będziecie się tatuowac

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Wierzę w działanie boże i Matki Bożej,właśnie w tak „absurdalnych”jakby się wydawało sytuacjach☺wszystko co wypowiadamy jest słyszalne i w odpowiednim czasie się zadzieje,zgodnie z Wolą Bożą…
Ja bywałam nieznośną córką (tatuaży nie mam,ale młodość miałam kolorową) i dopiero po latach sobie uświadomiłam,ile to moją Mamę kosztowało. Cierpliwości,przemiany w sercu i wielu łask i opieki Matki Najświętszej życzę Pani i Córce

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!