Aneta: uzdrowienie męża

Witam wszystkich ! Mam na imię Aneta. Mam 27lat. Swoją 1 nowenne zaczęłam odmawiać pewnego dnia w pracy jak się później Okazalo w Dzień Ojca. Koniec natomiast przypadł w Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, co bardzo mnie ucieszyło. Odmawialam ja za męża, który ma problem z alkoholem, o uzdrowienie. Teraz...
Przeczytaj całość

Nieznajoma: Praca i zdrowie

Nowennę Pompejańską zaczęłam w kwietniu 2016 roku po tym jak zostałam bez pracy. Intencją było oczywiście znalezienie nowej. Bardzo przezywałam zaistniałą sytuację. Pracę znalazłam jeszcze przed jej ukończeniem, a dokładniej to na dużo przed jej ukończeniem. Telefon że pracę otrzymałam, dostałam w piątek po godz 15.00 podczas właśnie odmawiania nowenny. Przypadek? Dla mnie nie.
Przeczytaj całość

Eva: To nie nowotwór

Kochani pragnę podzielić się z Wami świadectwem. Dwa lata temu pojawiła się zmiana na mojej nodze, która swędziała i krwawiła po lekkim rozdrapaniu więcej jak powinna. Długo zwlekałam z pójściem do lekarza, aż w końcu dowiedziałam się, że znajoma wybiera się do onkologa, zapisałam się i ja.
Przeczytaj całość

Arek: By normalnie żyć !

Królowo Różańca Świętego, proszę Cię, daj mi i mojej rodzinię tę szanse - by w końcu zacząć normalnie żyć i by już nigdy nie popełnić tych błędów. Królowo Różańca Świętego módl się za nami...
Przeczytaj całość

Ewa: Łaski dla mojego syna

Odmówiłam nowennę jakiś dobry czas temu, początki były trudne. Z tej nowenny i moich łask zawsze będę wdzięczna. Udało mi się wyjść z sytuacji w której nie widziałam sensu.
Przeczytaj całość

Monika: Obfite łaski

Szczęść Boże.
Swoją pierwszą nowennę odmówiłam jakieś cztery lata temu,prosząc Maryję o pracę dla męża. Znajdowaliśmy się w dosyć trudnej sytuacji. Ja pracowałam tylko dorywczo ,a mąż miał kończyć budowę i nic więcej się nie zapowiadało. Już pod koniec części błagalnej jego telefon się rozdzwonił do tego stopnia ,że pracy nie zabrakło mu do tej chwili.Potem były kolejne nowenny ,w których Maryja wysłuchiwała w większym lub mniejszym stopniu. Uczyliśmy się pokory. Nasze relacje małżeńskie i rodzinne uległy poprawie. Potem przyszła kolej na syna,który nie wyobrażał sobie innej szkoły jak pójście na architekturę,a tu szok nie został przyjęty! I znów błagania do MAMUSI by wstawiła się u Syna. Tym razem odzew był natychmiastowy. Do dziś nie wiem jak to się stało,ale syn już na drugi dzień był na liście przyjętych,a kandydatów było dużo, z większą ilością punktów.Mogłabym wymieniać bez końca ile otrzymałam łask zarówno ja jak i moja rodzina. W tamtym roku wraz ze siostrą modliłyśmy się o nawrócenie jej syna, który nie chodził do kościoła 10 lat. Po zakończeniu nowenny otrzymałam telefon, że Irek poszedł do spowiedzi.ZŁY szalał czasem bardzo ,uderzając w moje najczulsze miejsca,ale podnosiłam się i mówiłam ,że się nie poddam. Moją drugą nowenną była prośba by mąż rzucił picie alkoholu. Pan kazał czekać prawie cztery lata ucząc mnie pokory. Zostałam wysłuchana. Trzeba było choroby by zostawił alkohol ,ale ufam, że wszystko się ułoży.Mamy naszą ORĘDOWNICZKĘ .
CHWAŁA PANU za to, że wysłuchuje naszych próśb za wstawiennictwem NAJUKOCHAŃSZEJ MATEŃKI.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!