Monika: Tylko wiara i różaniec

Moja przygoda z Nowenną Pompejańską rozpoczęła się w trudnym dla mnie czasie. Diagnoza dotycząca choroby dziecka była zwalająca z nóg. Mnóstwo badań, konsultacji lekarskich nawet w odległych miastach. Strach, panika, bezsilność. Modliłam się ciągle lecz nadal poszukiwalam i tak dotarłam do tej wspanialej, niezastąpionej nowenny. Mój syn jest coraz sprawniejszy, a ja powoli odzyskuję równowagę. Dziękuję Ci Najświętsza Pani.
Read More

Marianna: oddajmy Mu Chwałę i uwielbienie za Jego wielką Miłość

W styczniu tego roku skończyłam Nowennę Pompejańska w intencji mojej córki. Prosiłam w niej o lepsze wyniki w nauce dla niej, bo wiem,że jest zdolną dziewczynką a jednak coś szło nie tak, prosiłam też aby bardziej przybliżyła się do Boga. Na wyniki musiałam trochę poczekać. Chociaż bardzo szybko zobaczyłam zmiany...
Read More

Ewa: modle sie za ułożenie pewnych spraw życiowych..

Wierzcie w moc tej nowenny, za nią stoi Królowa tego Świata i Bóg Wszechświata!! :)
Read More

Andrzej: moja droga do różańca

To trudna sytuacja finansowa,po utracie pracy,po zawale,po różnych problemach z wchodzącymi w swoje dorosłe życie dziećmi i wyjazd żony za pracą,na kilka miesięcy,były powodem że zacząłem modlitwę z Radiem Maryja.
Read More

Mery: Spełniona prośba

Witam serdecznie. To już moja zdaje się siódma nowenna. Modliłam się o różne łaski głównie o pracę. Cztery lata temu w wyniku straszliwego mobbingu i bardzo dziwnego zbiegu okoliczności zwolniono mnie z pracy w urzędzie, w którym pracowałam 12 lat. Dodam tylko, że dopiero dziś widzę, jak szczerze jej nienawidziłam...
Read More

Monika: Obfite łaski

Szczęść Boże.
Swoją pierwszą nowennę odmówiłam jakieś cztery lata temu,prosząc Maryję o pracę dla męża. Znajdowaliśmy się w dosyć trudnej sytuacji. Ja pracowałam tylko dorywczo ,a mąż miał kończyć budowę i nic więcej się nie zapowiadało. Już pod koniec części błagalnej jego telefon się rozdzwonił do tego stopnia ,że pracy nie zabrakło mu do tej chwili.Potem były kolejne nowenny ,w których Maryja wysłuchiwała w większym lub mniejszym stopniu. Uczyliśmy się pokory. Nasze relacje małżeńskie i rodzinne uległy poprawie. Potem przyszła kolej na syna,który nie wyobrażał sobie innej szkoły jak pójście na architekturę,a tu szok nie został przyjęty! I znów błagania do MAMUSI by wstawiła się u Syna. Tym razem odzew był natychmiastowy. Do dziś nie wiem jak to się stało,ale syn już na drugi dzień był na liście przyjętych,a kandydatów było dużo, z większą ilością punktów.Mogłabym wymieniać bez końca ile otrzymałam łask zarówno ja jak i moja rodzina. W tamtym roku wraz ze siostrą modliłyśmy się o nawrócenie jej syna, który nie chodził do kościoła 10 lat. Po zakończeniu nowenny otrzymałam telefon, że Irek poszedł do spowiedzi.ZŁY szalał czasem bardzo ,uderzając w moje najczulsze miejsca,ale podnosiłam się i mówiłam ,że się nie poddam. Moją drugą nowenną była prośba by mąż rzucił picie alkoholu. Pan kazał czekać prawie cztery lata ucząc mnie pokory. Zostałam wysłuchana. Trzeba było choroby by zostawił alkohol ,ale ufam, że wszystko się ułoży.Mamy naszą ORĘDOWNICZKĘ .
CHWAŁA PANU za to, że wysłuchuje naszych próśb za wstawiennictwem NAJUKOCHAŃSZEJ MATEŃKI.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?