Wioletta: Jedną modlitwą zmieniłam całe swoje życie

Szczęść Boże ! Chciałabym podzielić się swoimi doświadczeniami z Wami. Nowennę pierwszą zaczęłam w maju 2016r i od tego okresu zaczęły się cuda w moim życiu. Dzięki nowennie pomalutku rozpoczął się mój powrót do Kościoła.
Read More

Agnieszka: Okazało się, że nie ma raka i wszystko jest w porządku

Prosiłam Matkę Bożą o zdrowie i pomyślny wynik biopsji. Od początku odmawiania nowenny zaczęły dziać się cuda.
Read More

Marta: Ogromna pomoc i siła

Kochani! W czerwcu tamtego roku byłam kompletnie bezsilna. Nie wiedziałam jak mam sobie poradzić ze swoim życiem, gdzie sypało się wszystko i nie wychodziło nic co sobie planowałam. Po przeprowadzce do nowego miasta nie mogłam znaleźć pracy, a do tego mężczyzna, z którym się spotykałam zerwał ze mna nagle kontakt. Od tamtej chwili zaczełam odmawiać różaniec. Popularne twierdzenie "jak trwoga to do Boga". Od bardzo dawna nie chodziłam do kościoła, bardzo rzadko się modliłam. Zupełnie przez przypadek trafiłam w internecie na Nowenne Pomejańską. Pierwsza myśl...nie dam rady, nie ma szans.
Read More

Katarzyna: O miłość

To nie dla mnie. Tak myślałam z lekkim smuteczkiem. Bo to przecież przynajmniej 15 dziesiątek różańca..a ja wychowuję gromadkę dzieci. A na to potrzeba masę czasu. W ciągu kilku lat wielu moich przyjaciół opowiadało mi, że mówią Pompejańską. Słuchałam z radością, że im to jest dane i szłam dalej. Najbardziej...
Read More

Małgorzata: Z Matką Bożą można góry przenosić!

Modlitwa Pompejańska ma MOC jak każda modlitwa, która płynie prosto z serca… Nie było to łatwe, ale miałam „kompana”, mój mąż też modlił się w pewnej intencji.
Read More

Mieczysława: Moje podziękowanie

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Mieczysława: Moje podziękowanie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Tak dużo dobrego czynisz przez modlitwę wstawienniczą. Super.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?