Matka: W intencjach dzieci

Pragnę podziękować Matce Bożej za Pompejów za pomoc w sprawie zdrowia mojego syna. Otóż mój syn miał raka mózgu po ciężkiej operacji usunięto go całkowicie jest zdrowy, ale lęki i obawy że choroba powróci pozostały. Prosiłam Matkę Boga w nowennie aby mu pomogła uporać się ze swoją psychiką i stało się, mój syn nie miewa już stanów depresyjnych i złych myśli.Jest szczęśliwy, ożenił się ze wspaniałą kobietą i bardzo dobrze im się żyje.
Prosiłam też o pracę dla mojej córki i Matka Boża tą prośbę też spełniła. Moja córka pracuje, a co za tym idzie zapanował w jej rodzinie spokój. Nie ustaję w modlitwie o moje dzieci żeby żyło im się dobrze i spokojnie.
Jestem wdową i moje dzieci są dla mnie wszystkim co mam na tym świecie. Bardzo dziękuję Matce Bożej z Pompejów że zechciała też otoczyć moje dzieci opieką, że mi pomaga i ma też czas na moje kłopoty.
Modlę się do ukochanej Matki codziennie aby mnie nie opuściła i czuwała nad moją rodziną.

Obrazy

pompejańskie

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Ewa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Bardzo dobrze Panią rozumiem. Też jestem wdową – od niedawna – i modlę się nowennami pompejańskimi za swoich synów. Z modlitwą łatwiej przezywac swoje wdowienstwo i łatwiej opanować lęk o przyszłość dzieci. Niech Jezus i Maryja mają Pani rodzinę w swojej opiece. Szczęść Wam Boże 🙂