Emilia: Łaski niezliczone

Ostatnią nowennę ofiarowałam Bogu za dusze w czyśćcu cierpiące i czuję ich wstawiennictwo i opiekę.
Read More

Marzena: Jestem w ciąży

Witam wszystkich. O Nowennie dowiedziałam się od koleżanki z pracy rok temu. Staraliśmy się o dziecko ponad dwa lata. Z medycznego punktu widzenia wszystko było w porządku. Zaczęłam czytać świadectwa, które napawały mnie nadzieją.... I tak 28 grudnia 2016 roku rozpoczęłam moją pierwszą nowennę. Zaczęłam modlić się o poczęcie i narodziny zdrowego dzieciątka. Kiedy czytałam świadectwa osób, którym się udało zajść w ciążę czułam, że nam też może się udać, ale po skończeniu pierwszej nowenny nic się nie wydarzyło prócz tego, że dostałam nową pracę.
Read More

Anna: Łaska

Witam, jestem obecnie w trakcie odmawiania trzeciej nowenny. Pierwsza z nich dotyczyła miłości - modliłam się o dobrego męża. Krótko po zakończeniu nowenny zaczęłam się spotykać z pewnym mężczyzną. Druga nowenna dotyczyła jego nawrócenia, i choć ta relacja nie jest łatwa widzę, że proces tego nawrócenia się rozpoczął i wierzę,...
Read More

Natalia: Pomoc w zdaniu egzaminów

Szczerze mówiąc, nie do końca wiedziałam w jakiej intencji mam się modlić, zwłaszcza, że tę NP zaczęłam odmawiać po kilku miesięcznej przerwie. Jako że jestem studentką, pomyślałam, że warto modlić się o zdanie sesji.
Read More

Ewa: w drugim dniu części błagalnej syn wstał rano spokojny

Moją uwagę przykuło stwierdzenie, że to modlitwa nie do odparcia. Poczułam wtedy, że to będzie ratunek.
Read More

Matka: W intencjach dzieci

Pragnę podziękować Matce Bożej za Pompejów za pomoc w sprawie zdrowia mojego syna. Otóż mój syn miał raka mózgu po ciężkiej operacji usunięto go całkowicie jest zdrowy, ale lęki i obawy że choroba powróci pozostały. Prosiłam Matkę Boga w nowennie aby mu pomogła uporać się ze swoją psychiką i stało się, mój syn nie miewa już stanów depresyjnych i złych myśli.Jest szczęśliwy, ożenił się ze wspaniałą kobietą i bardzo dobrze im się żyje.
Prosiłam też o pracę dla mojej córki i Matka Boża tą prośbę też spełniła. Moja córka pracuje, a co za tym idzie zapanował w jej rodzinie spokój. Nie ustaję w modlitwie o moje dzieci żeby żyło im się dobrze i spokojnie.
Jestem wdową i moje dzieci są dla mnie wszystkim co mam na tym świecie. Bardzo dziękuję Matce Bożej z Pompejów że zechciała też otoczyć moje dzieci opieką, że mi pomaga i ma też czas na moje kłopoty.
Modlę się do ukochanej Matki codziennie aby mnie nie opuściła i czuwała nad moją rodziną.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Matka: W intencjach dzieci"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Bardzo dobrze Panią rozumiem. Też jestem wdową – od niedawna – i modlę się nowennami pompejańskimi za swoich synów. Z modlitwą łatwiej przezywac swoje wdowienstwo i łatwiej opanować lęk o przyszłość dzieci. Niech Jezus i Maryja mają Pani rodzinę w swojej opiece. Szczęść Wam Boże 🙂

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.