B: Dziękuję, że mogłam odmówić Nowennę

Nowenne odmawialam z radością, to wcale nie jest ani trudne, ani bardzo obciążające. To wielka łaska!,
Read More

Kamila: Wymodlona ciąża dla koleżanki:)

Niedługo skończę moją czwartą Nowennę Pompejańską obecnie odmawiam dwie na raz ponieważ dużo jest "do poprawy i zmiany" przez Matkę Boża w moim życiu jak i osób za które się modlę. A więc do rzeczy modliłam się o upragnione ciąże dla koleżanek gdyż albo poraniały albo dopadały inne problemy zdrowotne, które im nie pozwalały zajść w ciąże gdyż trzebabyło najpierw zając się swoim zdrowiem.
Read More

Magdalena: uwolnienie syna

Moi kochani z wielką radością chcę Wam jeszcze któryś z kolei raz powiedzieć o cudownej Mocy Nowenny Pompejańskiej. Jak już pisałam na tym forum doznawałam ja i moja rodzina licznych Cudów za przyczyną Mateczki Pompejańskiej.Między innymi dotknęłam się instalacji prądowej pod napięciem 220(bez uszczerbku na zdrowiu), roczna wnuczka zleciała z...
Read More

Ewelina: Z Maryją wybudujemy dom

Zakończyłam moja 3 nowennę Pompejanska 1 listopada. Chciałam Ci podziękować Mateczko za wszystkie laski które otrzymałam a mam za co dziękować o co bym nie poprosiła zostałam wysłuchana. W ostatniej nowennie prosiłam o pomoc w budowie domu abyś my mieli siłę aby na to wszystko zapracować na wiosnę zaczynamy ale przeraża mnie to wszystko
Read More

A.: Po kilku latach życia w grzechu postanowiłam iść do spowiedzi

Nie wiem, dlaczego tak się dzieje... Po kilku latach życia w grzechu postanowiłam iść do spowiedzi i kroczyć droga życia razem z Bogiem i Maryja.
Read More

Marta: Zmiany w życiu rodzinnym

Witam.Czuję głęboką potrzebę serca, by podziękować publicznie ukochanej Matce różańcowej za łaski którymi mnie obdarza, za ten rok modlitwy Nowenną Pompejanską. Widzę ogromne zmiany w życiu mojej rodziny, wierzę ,że jest przed nami jeszcze wiele zmian, ale wiem też że muszę być cierpliwa i zostawić wszystko w rękach Matki i jej ukochanego syna. „Bądź wola Twoja ”
„Oddaję się Tobie, troszcz się o mnie Ty „

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?