Letka: Ocalone małżeństwo

Witam, chce podzielić się moim świadectwem.,po omówieniu kilku nowenna. Zostałam wysłuchania przez Maryję a prosiłam cały czas o uratowanie mojego małżeństwa. Stałam nad przepaścią mąż wyprowadził się z domu we wrześniu 2016 bo mial kochankę Ukrainke, która poznał w knajpie, gdzie pracuje i nadal z nią pracuje.
Przeczytaj całość

Iwona: Trudna nowenna

Raz różaniec został przerwany będąc w mojej dłoni, ktoś bardzo nie chce tej modlitwy......... Czy taka modlitwa ma sens?
Przeczytaj całość

Anna: Nigdy nie byłam tak spokojna

wylałam morze łez, ale doszłam to pięknych wniosków. Matka wie najlepiej, kiedy nam pomóc. Trzeba się modlić, ale zaufać jej bezgranicznie.
Przeczytaj całość

M: uzdrowienie córki

I Staz skonczyla I pracowala teraz wziela chorobowe ale wiem ze najgorsze minelo Dzieki Ci Matuchno dalej sie modle bez przery to juz ponad rok
Przeczytaj całość

Anna: Wyciągnięcie z załamania

Matka Boża wyciągnęła moją przyjaciółkę z depresji. Nie miała nigdy w życiu łatwo, spotykały ją ciągle różne przykrości, a co najgorsze od dwóch lat bezskutecznie szuka pracy. Starałam się ją pocieszyć i dodać nadziei, ale nie docierały do niej moje słowa. Po listopadowym spotkaniu wybiegła zapłakana, całkiem załamana, a ja tylko patrzyłam bezsilnie, bo nie wiedziałam już jak jej pomóc.
Przeczytaj całość

Mariola: Rodzinne nałogi

Swoją pierwszą Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji uwolnienia z nałogu alkoholizmu mojego ojca i moich braci. Czy zostałam wysłuchana? Mój ojciec zmarł w 34 dniu nowenny.
Jednakże ani przez chwilę nie pomyślałam, że moje modlitwy nie zostały wysłuchane… Najważniejsze, że skorzystał z sakramentu pokuty przed śmiercią.
A moi bracia? Wciąż piją, ale nie ustaję w modlitwie.
Aktualnie modlę się za dusze w czyśćcu cierpiące.
Ja sama dostałam łaskę uwolnienia z nałogu przeklinania.
Dziękuję Ci za wszystko, Królowo Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Mariola: Rodzinne nałogi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Niech ci Bóg Błogosławi dobry człowieku! Szczęść Boże!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!