Kasia: Modlitwa za rodziców

To już moja 3 nowenna. Tym razem w intencji rodziców. Nie wiem dokładnie od czego zacząć. Tym razem wierzę, że moja nowenna została wysłuchana. Tata jest bardziej spokojny, już tak się nie kłócą z mamą jak kiedyś. Wierzę, że Matka Boża wysłuchała mojej modlitwy. Głęboko wierzę w działanie nowenny, dlatego będę się jeszcze modliła. Zostało jeszcze trochę intencji....Zachęcam Was do modlitwy. Może nie zawsze dostajemy to o co prosimy, ale Pan Bóg wie co dla nas uczynić. Zaufajmy...
Read More

Katarzyna: modlitwa o pracę

Od dłuższego czasu ubiegam się o wymarzoną pracę. Pewnego dnia przeglądałam różne strony internetowe, czytałam różne artykuły i różne komentarze.Zaczęły się pojawiać wpisy typu " nie do odparcia" - i tylko tyle. Początkowo to bagatelizowałam, potem wśród komentarzy pojawiały się wpisy " wpisz sobie nie do odparcia". Dało mi to...
Read More

Aneta: uzdrowienie kolegi z czerniaka

Maryjo dziękuję:-) myslę, że to świadectwo dopełni uzdrowienia.
Read More

J. G.: W intencji dziadka

Szczęść Boże, pragne złożyć kolejne świadectwo w swoim zyciu odmowilam kilka nowenn w roznych intencjach i wiem i wierze ze modlitwa nie bez powodu nazwana jest modlitwa nie do odparcia. Otatnia nowenne odmowilam za dusze zmarlego dziadka aby mogl dostapic zbawienia i cieszyć sie ogladaniem Boga twarza w twarz.
Read More

Mariola: Rodzinne nałogi

Swoją pierwszą Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji uwolnienia z nałogu alkoholizmu mojego ojca i moich braci. Czy zostałam wysłuchana? Mój ojciec zmarł w 34 dniu nowenny.
Jednakże ani przez chwilę nie pomyślałam, że moje modlitwy nie zostały wysłuchane… Najważniejsze, że skorzystał z sakramentu pokuty przed śmiercią.
A moi bracia? Wciąż piją, ale nie ustaję w modlitwie.
Aktualnie modlę się za dusze w czyśćcu cierpiące.
Ja sama dostałam łaskę uwolnienia z nałogu przeklinania.
Dziękuję Ci za wszystko, Królowo Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Mariola: Rodzinne nałogi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Niech ci Bóg Błogosławi dobry człowieku! Szczęść Boże!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!